какво правите с ненужните и стари дрехи?

  • 11 650
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 647
Раздавам ги или ги хвърлям.
Преди и аз така правех , но от известно време ги ползвам за да се уча да шия. Разпарям , прекроявам / е ако въобще е възможно ! / и ако не се получи добре изхвърлям Mr. Green

# 61
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
В найнолови торби и до контейнера Peace

# 62
  • Мнения: 189
И аз изпитвам някаква сантименталност към старите си дрехи и дълго време ги пазех, но племенницата ми порасна и вече всичко отива при нея Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 250
Преди не можех да си представя, че някой друг ще носи дрехите ми. Но като се замислих колко деца има по домовете, които нямат нищо, а аз си ги трупам в гардероба. В събота изпрах всички дрехи, които няма да носим, прибрах ги в найлонови торби и ще ги занеса в някой дом за деца от 6 до 18 години.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Това,което вече съм отписала от гардероба -раздвам или изхвърлям

# 65
  • Мнения: 363
имам си любими дрешки и ги пазя дори и да не ги нося, а останалите ги давам на майка ми и тя им намира мястото

# 66
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Събирам всичко което няма да нося и хвърлям на боклука.

# 67
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
ами тук където живея имат специални контейнери за събиране на дрехи за бедните и нуждаещите се.И аз там изхвърлям мойте.

# 68
  • Мнения: 3 459
Събирам всичко което няма да нося и хвърлям на боклука.
И аз това правя.

# 69
  • Мнения: 452
раздавам на циганките и оставям до боклука ,обаче като се научат - почват много често да минават и да питат- нямаш ли пак някоя дрешка .....  Joy

# 70
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ами тук където живея имат специални контейнери за събиране на дрехи
изпирам и изглаждам дрехите от минал сезон, поставям в найлонови торби и  слагам в контейнерите за дрехи...

# 71
  • Мнения: 452
после тия дрехи ли носят в България по магазините за втора употреба?

# 72
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
после тия дрехи ли носят в България по магазините за втора употреба?
вероятно
 познавах едни на6енци, които се бяха специализирали в отварянето на този тип контейнери и всяка  седмица пра6таха 4анти с дрехи за България.....

# 73
  • Мнения: 5 103
хвърлям ги

# 74
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Слагам ги в найлонова торба и ги оставам до контейнера Grinning

Общи условия

Активация на акаунт