що за хора сте вие по дяволите?

  • 2 695
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Вие- които постоянно поствате линкове с ужасяващо съдържание? Серджийки? Мазохистки (или може би садистки)? Или просто глуповати момичета? При цялата помия от негативизъм, която ни залива, та чак дави от всички медии едва ли има нужда и тук да се самонаказваме. И що за коментари очаквате? Или просто внимание?
Много въпроси...отдавна исках да ги задам.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ех, тези жеги никому не прощават Thinking

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Иии още един падна в борбата...

# 3
  • Мнения: 7 837
Някои имат нужда от допълнително мастурбационно изразяване на съжалителното си изпразване...
Не отварям подобни линкове. На цирк също не ходя.

# 4
  • Мнения: 5 539
*пуканки*

# 5
  • Мнения: 22
Ами забавляваме се по-често с черен хумор, на теб какъв ти е проблема и какви отговори очакваш сега? Като не ти харесва тук -не чети!

# 6
  • Мнения: 46 520
Пак не съм в час Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 765
Не отварям нищо , за което подозирам , че няма да ми хареса . Да пускат каквото си искат - аз не чета  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 423
Хейтърки, новачки, неграмотни,
хормонално обременени и аз.

# 10
  • Мнения: 639
Сега пък кво стана? newsm78

# 11
  • Мнения: 2 401
Ами забавляваме се по-често с черен хумор, на теб какъв ти е проблема и какви отговори очакваш сега? Като не ти харесва тук -не чети!

това вече е трагедия...

# 12
  • Мнения: 2 401
Не отварям нищо , за което подозирам , че няма да ми хареса . Да пускат каквото си искат - аз не чета  Grinning

В интерес на истината и аз не ги отварям, но наистина ми е интересно какви хора имат влечение към тези неща.

# 13
  • Мнения: 22
Не отварям нищо , за което подозирам , че няма да ми хареса . Да пускат каквото си искат - аз не чета  Grinning

В интерес на истината и аз не ги отварям, но наистина ми е интересно какви хора имат влечение към тези неща.
Що, диагноза ли ще ни поставяш? Joy

# 14
  • Мнения: 6 315
Невежи. Специално авторката на темата, която те е подтикнала да пуснеш тази за мен е невежа. Ако умее толкова добре да се рови в нета, веднага ще открие достатъчно информация за да задоволи нездравото си любопитство.

# 15
  • Мнения: 183
Предполагам, че имаш предвид клипа с някакво бебе.
Като видя линк, първо изчитам коментарите , и ако преценя, че е нещо на което няма да издържа, изобщо не го отварям.

# 16
  • Мнения: 3 423
В интерес на истината и аз не ги отварям, но наистина ми е интересно какви хора имат влечение към тези неща.
Неправилите се изненадват!
Всеки линк дефлорира по някоя
и друга девственица. И толкова.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Една дума - клюкарник. Помисли върху това. Може би търсиш "Секция за високоинтелигентни разговори без капка чувство за хумор" или нещо такова, това е Клю-кар-ник.

# 18
  • Мнения: 68
Добре де, за какво става въпрос? Искам да дам мнение.  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 401
Линка с бебето не съм го видяла, просто темата ме подсети да задам въпроса, който от много дълго време исках да задам.

# 20
  • Мнения: 87
Хейтърки, новачки, неграмотни,
хормонално обременени и аз.
крадеш ми лафовете ли? т.е. плагиатстваш , а?!  Laughing

# 21
  • Мнения: 14 654
Не става дума за смешните линкове, а за такива с ужасно съдържание, както си пише.
Някои от глупост пускат- онези тюлени, които си бяха абсолютен спам, но хората си страдаха за тях много...
А днешния линк с уродливото бебенце - не знам защо.

# 22
  • Мнения: 2 032
Кажи кои сме "ние" де.

Какво точно те ядоса.

Защо не отправиш въпроса към съответния потребител, или към модератор.




# 23
  • Мнения: X
Ами то фундаментален въпрос задаваш!  Thinking
То откак свят светува, хората са обичали да гледат ужасии и тайно да се молят да не им се случва на тях, а да се разминат само с гледането....
А иначе линка с бебето и аз не го гледах. Стигнаха ми първите два коментара. Не обичам да се плаша без причина.

# 24
  • Мнения: 2 401
Една дума - клюкарник. Помисли върху това. Може би търсиш "Секция за високоинтелигентни разговори без капка чувство за хумор" или нещо такова, това е Клю-кар-ник.
Нищо подобно, и аз идвам тука да разпускам, обаче представите ми за разпускане напълно изключват споменатия "черен хумор".

# 25
  • Мнения: X
Махнах линка. Пийс Peace

# 26
  • Мнения: 442
ами, има такива хора.
имам колежка, която на вестниците чете само криминалната хроника.
сутрин по тв, като кажат за поредния трагичен случай, изпадам в ужас, че ще иска да разнищим случая. какво има да се обсъжда толкова, не знам.

# 27
  • Мнения: 819
Кои ние ? Всички от форума, тези, които пускат такива теми, тези, които ги четат ли?  Ами..хора всякакви?  Някой нещо го е впечатлило и пуска тема. А хората се впечатляват от различни неща.

# 28
  • Мнения: 87
къф тоз линк фе градско ?...я ми го прати на лични , че туй лбопитство ше ме изяде сега...

# 29
  • Мнения: 22
Една дума - клюкарник. Помисли върху това. Може би търсиш "Секция за високоинтелигентни разговори без капка чувство за хумор" или нещо такова, това е Клю-кар-ник.
Нищо подобно, и аз идвам тука да разпускам, обаче представите ми за разпускане напълно изключват споменатия "черен хумор".
Аз изобщо не знам за какъв линк за бебе става въпрос ,а и той не е цитиран тук.Току -що влязох и се натъкнах на този въпрос и отговарям за всичко като цяло, а не че имам предвид конкретно това ,което мислите  за да кажа" черен хумор". Peace

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 16:08 от marisa79

# 30
  • Мнения: 5 370
Аз не съм по дяволите, а по ангелите, ясно ли ти е? Laughing
Щото да бачкаш в петък следобед на пълна скорост при над 30 градуса си е....за крилца достойно. Twisted Evil
За линка-не мога да се изкажа, щото...е ясно що.Въобще не мога да си представя за какво е идело реч, понеже не съм го гледала.
Моля дамата, която го е пуснала, да ми го метне на лични да си го прегледам на спокойствие у дома.  bouquet
Вече не се втрещявам от нищо.....а и не съм бременна. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 837
Хубаво обяснявате на авторката, че тук е Клю-кар-ник, ама като почвате да ставате досадно-натоварващи със собственото си мрънкане, не се усещате...

# 32
  • Мнения: 1 080
Според мен не се различават от събралите се около бебето в клипа .Но всеки има своето право .

# 33
  • Мнения: 211
Ейй, голям праз! Много важно! Какво толкова е станало?!

# 34
  • Мнения: 5 468
Аз не знам, за какво става въпрос. И с тези лични... не е честно Crossing Arms.
Иначе изпитвам вулканични оргазми, когато чета и гледам нещо гадно Oha!.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 758
линка си го има в темата, цитиран

# 36
  • Мнения: 1 798
За какъв линк става дума?

# 37
  • Мнения: 5 370
ИзвинетИ моето късогледство в буквалния смисъл на думата-но даже и с очила за компютър НЕ ВИЖДАХ никакъв линк.
По-точно след молба ми го пратиха на ЛС.
А темата явно е затрита? newsm78

# 38
  • Мнения: 5 468
Ама и аз линкове не виждам search

# 39
  • Мнения: 211
Охх, авторката редактира темата, понеже беше почти напсувана Confused

# 40
  • Мнения: 4 585
Кои сме ние?
Случайна извадка от българското общество, обединени от:
   -желание за деца или деца
и -достъп до интернет.

Ако в българското общество има сеирджии, садисти, мазохисти, садо-мазохисти, има ги и тук.
Това не е кафе сладкарница или спа център, където удоволствието ти се гарантира.

# 41
  • Мнения: X
Ахм, аз помолих Peace Благодаря на който го в свършил  bouquet

# 42
  • Мнения: 5 370
Охх, авторката редактира темата, понеже беше почти напсувана Confused
хе хе-от виртуално псуване глава не боли, нали знаеш, четеш-и заминаваш.
По-важното е да не те напсуват на някое кръстовище, на работа,  у дома.
Тук-голем праз.
СвикналЕ сме да си ги вадим все големите думи, айде холан. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 22
За какъв линк става дума?
линка си го има в темата, цитиран
ИзвинетИ моето късогледство в буквалния смисъл на думата-но даже и с очила за компютър НЕ ВИЖДАХ никакъв линк.
По-точно след молба ми го пратиха на ЛС.
А темата явно е затрита? newsm78
Абе в какъв линк се вторачвате, не става дума за нищо конкретно, минзухар си го е казала сама.

{quote author=минзухар link=topic=200855.msg4280629#msg4280629 date=1182515532]
Линка с бебето не съм го видяла, просто темата ме подсети да задам въпроса, който от много дълго време исках да задам.
[/quote]

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 16:34 от marisa79

# 44
  • Мнения: 211
Охх, авторката редактира темата, понеже беше почти напсувана Confused
хе хе-от виртуално псуване глава не боли, нали знаеш, четеш-и заминаваш.
По-важното е да не те напсуват на някое кръстовище, на работа,  у дома.
Тук-голем праз.
СвикналЕ сме да си ги вадим все големите думи, айде холан. Mr. Green
Абе да! Само се озлобяваме и натоварваме психически... Дори виртуално.

# 45
  • Мнения: 5 468
Охх, авторката редактира темата, понеже беше почти напсувана Confused
Добре де, кажи поне, за какво беше линка? Какви бебета?

# 46
  • София
  • Мнения: 2 437
Нека всеки си пуска каквото иска, но е редно, при такива гледки да намекне лекинко за какво иде реч.
Пък хора всякакви, интереси- също.
Не ми пука.

В заглавието на темата по нищо не се очакваше да се започнат гадни гледки. Кофти е елемента на изненадата. Не самата гледка.

# 47
  • Мнения: 4 447
Доре са,

разкажети за клипа, дйе, накратку, без подробнусти, ако е гадйен... любопитствуту мъ човъркъ, ма като казаха, чи е страшен....

и к'во е възмУтило афторкътъ, ни разбраф....

всекви сме тука. некой съ по умни, некой не...некой си пие кафету с банан ... друг не.. къф епроблема, аз НЕ сфанах Mr. Green нали съм малку простъ....

# 48
  • Мнения: 4 585
Аз не знам, за какво става въпрос. И с тези лични... не е честно Crossing Arms.
Иначе изпитвам вулканични оргазми, когато чета и гледам нещо гадно Oha!.
Иначе изпитвам вулканични ерекции, когато чета постинг на Ню: Oha!.

# 49
  • Мнения: 7 837
Айде, разкажете клипа, защото дузина жени вече са си облизали пръстите и очакват начален тласък, за да ги вкарат в действие.

# 50
  • Мнения: 920
За другите не знам. Но аз съм високо интелигентна, дълбоко чувствителна, плашещо скромна.
А вие, минзухар, по дяволите?

# 51
  • Мнения: 5 468
Айде, разкажете клипа, защото дузина жени вече са си облизали пръстите и очакват начален тласък, за да ги вкарат в действие.
Ааа..., Кейси, пратиха ми линка, дадено е едно бебе, родено с малформации, нещо му има на устата и очите... и майка му го храни със шише мляко. Това е. Гледката не е приятна..., ама - живот, майка му стара.

# 52
  • Мнения: 6 315
Имаше видео с бебенце със синдром на Арлекин. Това е... Sad

# 53
  • Мнения: 1 072
За минутка показаха дете с увреждания. Очите му бяха изпъкнали, зеници и ириси нямаше. Устата също деформирана, не покриваше венците. Черепната кутия не беше идеална. Крайниците - с малформации ........................

Усещането не е Ужас, а Тъга........................

# 54
  • Мнения: 589
За другите не знам. Но аз съм високо интелигентна, дълбоко чувствителна, плашещо скромна.
А вие, минзухар, по дяволите?
smile3501

# 55
  • Мнения: 22
За другите не знам. Но аз съм високо интелигентна, дълбоко чувствителна, плашещо скромна.
А вие, минзухар, по дяволите?

Joy Joy Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 5 758
Имаше видео с бебенце със синдром на Арлекин. Това е... Sad
така ли му е името, ужасно Sad

# 57
  • Мнения: 22
За минутка показаха дете с увреждания. Очите му бяха изпъкнали, зеници и ириси нямаше. Устата също деформирана, не покриваше венците. Черепната кутия не беше идеална. Крайниците - с малформации ........................

Усещането не е Ужас, а Тъга........................
И какво,някой да не би да се е подиграл с това та Минзухар е толкоз възмутена и ни прати по дяволите?Не ми се вярва! newsm78

# 58
  • Мнения: 4 447
За минутка показаха дете с увреждания. Очите му бяха изпъкнали, зеници и ириси нямаше. Устата също деформирана, не покриваше венците. Черепната кутия не беше идеална. Крайниците - с малформации ........................

Усещането не е Ужас, а Тъга........................

Добре, че не съм го гледала. Квато съм ревла... щях пак да рева 1 час.

Тъжно е, наистина. И според мен е гадно такова нещо да обикаля нет-а....

Ся, другите неща, по дяволите, мое и по-добре да се приемат, чекай, че ми са разкиснА, наструенийту ooooh!

# 59
  • Мнения: 5 468
Иначе изпитвам вулканични ерекции, когато чета постинг на Ню: Oha!.
Ама поизпразвай се от време на време, моля ви, защото ми се виждаш напрегнат Peace.

# 60
  • Мнения: X
Дами, и Wolf i тонколона,

Темата ми не беше за подигравка с детето - през ума не ми мина даже. Шокирах се от детенцето, родено с малформации и заглавието "ИНОПЛАНЕТЯНИН" . Затова питах какво е това/като отношение и възприятия? Докато се освестя съм забравила да сложа предупреждение, за което по ангелите се извиних,  дори и на лични на засегнатите.

Утре - вдругиден ще се коментира живот извън земята и някой изкукал ще каже, че ето , видите ли в Малайзия има родено извънземно.

Спокойни ли са всички вече? Peace

# 61
  • Мнения: 4 447
Иначе изпитвам вулканични ерекции, когато чета постинг на Ню: Oha!.
Ама поизпразвай се от време на време, моля ви, защото ми се виждаш напрегнат Peace.

Ей, топетък да не стане, бе!

Се в главите ни ше се зародиши некоа мръсна буба, да ни еде от върти....

аре някой нарезА ли кекса или още ни сте чукнали яЙцата?

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
ОК
т.нар. "тема с линка" я изтрих по желания на авторката и.
Тази тук тема, явно бе пряко или косвено провокирана от другата.
Въпреки доуточненията на авторката, обаче, това което се получи ми прилича на разговор между хора на различни несъседни етажи от двете страни на кооперация.
Извинявам се на дяволите.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт