що за хора сте вие по дяволите?

  • 2 693
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Предполагам, че имаш предвид клипа с някакво бебе.
Като видя линк, първо изчитам коментарите , и ако преценя, че е нещо на което няма да издържа, изобщо не го отварям.

# 16
  • Мнения: 3 423
В интерес на истината и аз не ги отварям, но наистина ми е интересно какви хора имат влечение към тези неща.
Неправилите се изненадват!
Всеки линк дефлорира по някоя
и друга девственица. И толкова.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Една дума - клюкарник. Помисли върху това. Може би търсиш "Секция за високоинтелигентни разговори без капка чувство за хумор" или нещо такова, това е Клю-кар-ник.

# 18
  • Мнения: 68
Добре де, за какво става въпрос? Искам да дам мнение.  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 401
Линка с бебето не съм го видяла, просто темата ме подсети да задам въпроса, който от много дълго време исках да задам.

# 20
  • Мнения: 87
Хейтърки, новачки, неграмотни,
хормонално обременени и аз.
крадеш ми лафовете ли? т.е. плагиатстваш , а?!  Laughing

# 21
  • Мнения: 14 654
Не става дума за смешните линкове, а за такива с ужасно съдържание, както си пише.
Някои от глупост пускат- онези тюлени, които си бяха абсолютен спам, но хората си страдаха за тях много...
А днешния линк с уродливото бебенце - не знам защо.

# 22
  • Мнения: 2 032
Кажи кои сме "ние" де.

Какво точно те ядоса.

Защо не отправиш въпроса към съответния потребител, или към модератор.




# 23
  • Мнения: X
Ами то фундаментален въпрос задаваш!  Thinking
То откак свят светува, хората са обичали да гледат ужасии и тайно да се молят да не им се случва на тях, а да се разминат само с гледането....
А иначе линка с бебето и аз не го гледах. Стигнаха ми първите два коментара. Не обичам да се плаша без причина.

# 24
  • Мнения: 2 401
Една дума - клюкарник. Помисли върху това. Може би търсиш "Секция за високоинтелигентни разговори без капка чувство за хумор" или нещо такова, това е Клю-кар-ник.
Нищо подобно, и аз идвам тука да разпускам, обаче представите ми за разпускане напълно изключват споменатия "черен хумор".

# 25
  • Мнения: X
Махнах линка. Пийс Peace

# 26
  • Мнения: 442
ами, има такива хора.
имам колежка, която на вестниците чете само криминалната хроника.
сутрин по тв, като кажат за поредния трагичен случай, изпадам в ужас, че ще иска да разнищим случая. какво има да се обсъжда толкова, не знам.

# 27
  • Мнения: 819
Кои ние ? Всички от форума, тези, които пускат такива теми, тези, които ги четат ли?  Ами..хора всякакви?  Някой нещо го е впечатлило и пуска тема. А хората се впечатляват от различни неща.

# 28
  • Мнения: 87
къф тоз линк фе градско ?...я ми го прати на лични , че туй лбопитство ше ме изяде сега...

# 29
  • Мнения: 22
Една дума - клюкарник. Помисли върху това. Може би търсиш "Секция за високоинтелигентни разговори без капка чувство за хумор" или нещо такова, това е Клю-кар-ник.
Нищо подобно, и аз идвам тука да разпускам, обаче представите ми за разпускане напълно изключват споменатия "черен хумор".
Аз изобщо не знам за какъв линк за бебе става въпрос ,а и той не е цитиран тук.Току -що влязох и се натъкнах на този въпрос и отговарям за всичко като цяло, а не че имам предвид конкретно това ,което мислите  за да кажа" черен хумор". Peace

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 16:08 от marisa79

Общи условия

Активация на акаунт