що за хора сте вие по дяволите?

  • 2 691
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 468
Охх, авторката редактира темата, понеже беше почти напсувана Confused
Добре де, кажи поне, за какво беше линка? Какви бебета?

# 46
  • София
  • Мнения: 2 437
Нека всеки си пуска каквото иска, но е редно, при такива гледки да намекне лекинко за какво иде реч.
Пък хора всякакви, интереси- също.
Не ми пука.

В заглавието на темата по нищо не се очакваше да се започнат гадни гледки. Кофти е елемента на изненадата. Не самата гледка.

# 47
  • Мнения: 4 447
Доре са,

разкажети за клипа, дйе, накратку, без подробнусти, ако е гадйен... любопитствуту мъ човъркъ, ма като казаха, чи е страшен....

и к'во е възмУтило афторкътъ, ни разбраф....

всекви сме тука. некой съ по умни, некой не...некой си пие кафету с банан ... друг не.. къф епроблема, аз НЕ сфанах Mr. Green нали съм малку простъ....

# 48
  • Мнения: 4 585
Аз не знам, за какво става въпрос. И с тези лични... не е честно Crossing Arms.
Иначе изпитвам вулканични оргазми, когато чета и гледам нещо гадно Oha!.
Иначе изпитвам вулканични ерекции, когато чета постинг на Ню: Oha!.

# 49
  • Мнения: 7 837
Айде, разкажете клипа, защото дузина жени вече са си облизали пръстите и очакват начален тласък, за да ги вкарат в действие.

# 50
  • Мнения: 920
За другите не знам. Но аз съм високо интелигентна, дълбоко чувствителна, плашещо скромна.
А вие, минзухар, по дяволите?

# 51
  • Мнения: 5 468
Айде, разкажете клипа, защото дузина жени вече са си облизали пръстите и очакват начален тласък, за да ги вкарат в действие.
Ааа..., Кейси, пратиха ми линка, дадено е едно бебе, родено с малформации, нещо му има на устата и очите... и майка му го храни със шише мляко. Това е. Гледката не е приятна..., ама - живот, майка му стара.

# 52
  • Мнения: 6 315
Имаше видео с бебенце със синдром на Арлекин. Това е... Sad

# 53
  • Мнения: 1 072
За минутка показаха дете с увреждания. Очите му бяха изпъкнали, зеници и ириси нямаше. Устата също деформирана, не покриваше венците. Черепната кутия не беше идеална. Крайниците - с малформации ........................

Усещането не е Ужас, а Тъга........................

# 54
  • Мнения: 589
За другите не знам. Но аз съм високо интелигентна, дълбоко чувствителна, плашещо скромна.
А вие, минзухар, по дяволите?
smile3501

# 55
  • Мнения: 22
За другите не знам. Но аз съм високо интелигентна, дълбоко чувствителна, плашещо скромна.
А вие, минзухар, по дяволите?

Joy Joy Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 5 758
Имаше видео с бебенце със синдром на Арлекин. Това е... Sad
така ли му е името, ужасно Sad

# 57
  • Мнения: 22
За минутка показаха дете с увреждания. Очите му бяха изпъкнали, зеници и ириси нямаше. Устата също деформирана, не покриваше венците. Черепната кутия не беше идеална. Крайниците - с малформации ........................

Усещането не е Ужас, а Тъга........................
И какво,някой да не би да се е подиграл с това та Минзухар е толкоз възмутена и ни прати по дяволите?Не ми се вярва! newsm78

# 58
  • Мнения: 4 447
За минутка показаха дете с увреждания. Очите му бяха изпъкнали, зеници и ириси нямаше. Устата също деформирана, не покриваше венците. Черепната кутия не беше идеална. Крайниците - с малформации ........................

Усещането не е Ужас, а Тъга........................

Добре, че не съм го гледала. Квато съм ревла... щях пак да рева 1 час.

Тъжно е, наистина. И според мен е гадно такова нещо да обикаля нет-а....

Ся, другите неща, по дяволите, мое и по-добре да се приемат, чекай, че ми са разкиснА, наструенийту ooooh!

# 59
  • Мнения: 5 468
Иначе изпитвам вулканични ерекции, когато чета постинг на Ню: Oha!.
Ама поизпразвай се от време на време, моля ви, защото ми се виждаш напрегнат Peace.

Общи условия

Активация на акаунт