Отговори
# 270
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
4естит празник на Мимсат- да си усмихната цяла година  Hug

Абе народе, аз ако и бях в България, 6тях да ре6а проблема с матрака, ама нъц. Тук в тая бозава държава, такива опции дето ми ги предлагате няма. Искам да ви каза, 4е ко6арката се оказа нестандартна, а е от ИКЕА, уж магазин известен. Само, 4е сме я купили втора ръка, но неизползвана, сега е ясно за6то. В4ера видяхме, 4е ги има съ6тите. Днес 6те опитаме да смотолевим и да ги забаламосаме не6то, да върнем тази и да ни я сменят с нормална, но нямаме фактурата и незнам.  Thinking

# 271
  • Видин
  • Мнения: 685
Мимсат, честит рожден ден. Много усмивки и радости от тук натам.
Ние вчера бяхме на консултация. Бебчо е добре и се развива чудесно. Вече сме 1900гр. Доки каза че ще се родиме големи  #Crazy, но няма как Hug

# 272
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМСАТ!!! Да си жива и здрава и скоро малко сладко бебче да гушкаш!   bouquet   bouquet   bouquet

Сирена, браво за изпита.   bouquet
Бобченка, наистина е проблем това с матрака. Ако не ви го сменят, провери дали някъде не продават дунапрен на метраж. От него можеш да си направиш дюшече, което ще ти върши работа на първо време.
Констанс, много благодаря за инфото. Това, че плажа е далеч не е проблем, защото ние така или иначе на плаж отиваме с кола. Абсурд е да носим на ръка хилядите джунджурии на каката (лодка, пояси, кофички и т.н.) А догодина към тях ще добавим и багажа на дребосъка. Ако не ти е проблем, моля те пусни ми координати на фирмата и горе-долу какви са цените. Може и на ЛС.

# 273
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Оф, най-накрая се прибрах  ooooh! Уж рано-рано излязох, а то - тук да седнем, там да влезем и то времето мина  Crazy Сега ще си опъна краците и се отдавам на релакс.
А да не ви казвам в училището на Йоан каква е жегааа, и с какъв акъл са ги изкарали на двора  Shocked, там така напича, че и куче да вържеш няма да издържи.

Сиренна, честито за изпита   bouquet Пожелавам ти и другия да вземеш с лекота  Peace
Мимсат, благодаря за почерпката  Hug

Пак зачезнахте - къде сте в тази жега  Thinking

# 274
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Ментина, май всички са в скайпа.  Mr. Green Аз, за съжаление не мога да се включа, че в работата имаме разни ограничения.
Поли, излезе ли вече в болнични? Аз от понеделник ще съм вече свободна, та може да се видим нейде из квартала.

# 275
  • Мнения: 107
 Лулумба, от утре съм, но днес си взех един ден платен и вече съм си в нас!!! Като излезеш ще ходим сутрин рано на кафенце, че после жега голяма...Ти от понеделник ли си?

 Другите са в скайпа

# 276
  • Мнения: 11 607
А аз защо не съм в скайпа?Ако не съм ви досадна - адд-нете ме.....

# 277
  • София
  • Мнения: 843
Честит рожден ден,  Мимсат! [/color] [/size]

  Честито Сирена!

Аз едва се прибрах от работа sweating,  само се молех да се прибера жива и здрава в къщи и да не реша да припадна! Толкова е топло навън та едва се трае. Добре,че останаха 2 работни дни от които единият съм в отпуска Mr. Green,че просто не ми се мисли как иначе ще издържа пътя.

# 278
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
В скайпа по ли ви е хубаво и лесно да пишете  newsm78 Аз докато смогна да напиша нещо там  ooooh!

# 279
  • Мнения: 107
Скайпа ми е много муден...направо ме нервира

# 280
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИМСАТ! Бъди все така щастлива, много задраве и късмет!  newsm59
Сирена - ЧЕСТИТО!!!   dance
Гита Ог - абе мила, верно ли Танти го е казала това /в подписа ти/?? Направо ме разби  hahaha  hahaha
  Hug айде за сега толкова от мен, отивам да гладя и да си хапна, че постоянно нещо ми се яде - ужасссссссс

# 281
  • Мнения: 423
Аз само да кажа Честит рожден ден на Мимсат и бягам в скайпа Grinning

# 282
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Маме, как така да те те адваме... Без теб закъде...
Поли, аз по принцип трябваше от две седмици да съм в болничен, но се уговорих с ЖК-то да ми го пуснат от 2 юли, тъй като така или иначе трябва да съм на работа до края на тази седмица. Така че от следващата седмица може да се виждаме в по-прохладно време за кафенце и други работи. Аз мисля да идвам и на лекциите на 9 месеца.

# 283
# 284
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТ РОЖДЕНДЕН НА МИМСАТ !!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЕДНО ХУБАВО БЕБЧЕ ПРЕЗ АВГУСТ!!!!!!!!



Сирена -браво за изпита ,герой
Елисе-дано всичко е наред ,не знам какво те тревожи но стискам палци Praynig

Е и аз днес се престраших и купих на бебо шапка ,3 бр. лигавници ,силиконов биберон и дигитален термометър. Ако успея да ги снимам до довечера ще публикувам снимки .Някой чувал ли е нещо за помпите  за кърма на Дисни

Общи условия

Активация на акаунт