Когато спорите ...

  • 2 127
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 520
Старая се да не го правя.
Достатъчно са нещата в сегашния спор.

Споменавам обобщено ако е нещо повтарящо се всеки път, хиляди пъти.
Като например снощи, когато му казах, че е нетактичен. И той ме пита и това е причина да се ядосаш така, дъръ дъръ.
Викам да, причина е, защото си нетактичен в редица ситуации.

Чудя се аз ли съм взела най-безгрешния мъж на тая земя, никога не ще да признае че е сгрешил.

Ама това е въпрос за нова тема.

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 10:18 от SmaRt

# 31
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не.

# 32
  • Мнения: 4 668
Много се старая да не го правя . Изобщо дори и да съм много ядосана се старая да си държа езика зад зъбите , за да не наприказвам нещо за което ще съжалявам .
Убедих се , че е по - добре да си замълча понякога , отколкото от мухата да стане слон .
Още повече , че мъжът ми започва да се чувства виновен когато не опонирам и не се дракам с него и почва да го гризе съвестта  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 7 039
Опитвам се да не го правя, но рядко успявам.Все някъде по време на спора започвам да напомням за подобен случай и т.н. Лошото при мен е, че понякога, когато трябва да вдигна скандал аз си премълчавам, но не забравям, натрупва ми се и като се започне нося вода от девет кладенеца.

# 34
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не го правя - полза няма. При мен обаче го има момента "Винаги така правиш", което си е истина, защото аз първо моля кротко, после 2-3 пъти напомням и накрая вече крещя и беснея. Не знам защо, обаче само последното има ефект.  newsm78

# 35
  • Мнения: 26
Не Naughty.Научих се вече да съм тарикатка.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 206
Когато спорите с половинката си зачеквате ли и стари прегрешения?
Аз се опитвам да не го правя,но ако съм много ядосана започвам да го дера и за стари (уж вече решени) проблеми.  Twisted Evil
Как постъпвате вие и мислите ли,че е правилно ??

Разбира се!!! Винаги се стига до стари работи. Той мълчи, писва му и си ляга... newsm78 newsm78 newsm78 Е тогава осъзнавам колко е гадна мърморещата жена  Crazy

# 37
Не Naughty.Научих се вече да съм тарикатка.

И как става тая работа?? С тарикатстването  Embarassed 

# 38
  • Мнения: 264
и при нас най-редовно се стига до преглед на печата, ама аз дълго мълча, пък като ми кипне ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт