В каквъв съд се съхранява кърма в хладилник/фризер?

  • 4 382
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 421
Добре де,с риск да бъда малко по-груба и не до там компетентна,тъй,като все още не съм кърмила... как може да си замръзявате кърма??  Thinking  На мен ми звучи първо безкрайно гнусно ... второ какви точно хранителни стойности има след като се размрази?

Да се съхрани някой и друг час в хладилник да,ама във фризера??   Сори,ако съм обидила някой,нищо нарочно...  Blush


Нека се цитирам сама  защото тук явно сте по-нападателни!   
    Първо Jenna    както ти не си се интересувала на мене гнусно ли ми е или не,аз не се интересувам ти дали смяташ,че на поста ми му е мясотото тук или не. Аз смятам,че се вписва в тъй важната ти тема!
    Пторо gerinet   като си искала така спешно да ми привлчеш вниманието пиши ми на лични! Не с червени огроооомни букви! Това,че ти няма какво интересно да ми кажеш по темата,не значи,че аз е намало какво да кажа - постовете ми явно показват,че имам!
      трето ...     ако все пак не забелязвате първия ми пост,аз самата съм осузнала,че съм била малко грубичка,за което съм се извинила още тогава!    Та ...айде сега да си говорим за възпитание.Аз ли имам,дето съм се извинила предварително или вие дето ме нападате така безочливо?
  Айде приятно ви събиране на информация! Няма да ви опорочавам темата с нови постове![/b]

# 46
  • Мнения: 160
Не съм искала спешно  да ти привличам вниманието,надценяваш се!!!
Личните си ги използвам за по значителни и важни неща!А буквите не са огромни,може и много повече!!!
Като си осъзнала че си доста груба,се предлага чудесна опция"редактирай"!!!
При така зададените ти въпроси,нямам намерение да ти казвам нищо интересно по темата!
Определено имаш доста високо самочувствие,само дето ти си мислиш че имаш нещо интересно за казване,
а постовете ти явно показват липса на етика


Та ...айде сега да си поговорим за възпитание.
Възпитание да се спазва общия добър тон,а не да се извиниш преди да го нарушиш!!!



А сега до другите майчета:

Много ,много спокойствие и пролактин,че да  остава за замразяване!

# 47
# 48
  • Мнения: 79
Az zamrazqvah kurmata v burkan4eta ot bebe6ki hrani, no bebeto mi ot edna kurma, koqto sled 3 dni 6te6e da napravi 3 meseca zapo4na da povra6ta obilno, preblednq i zagubi tonus. Mnogo se upla6ihme i sega si mislq kurmata, koqto imam da q izhvarlq, za6toto pedito mi kaza, 4e zamrazenata kurma ima opasnost da uvredi mozaka.  newsm78 Ina4e sum se cedila s pompa, koqto predvaritelno sum sterilizirala, a burkan4etata gi mieh s hladka voda i sapun bebe i togava gi sterilizirah. Kurmata q zamrazqvah su6tiq den, v koito sum q cedila.

# 49
  • Мнения: 3 457
Az zamrazqvah kurmata v burkan4eta ot bebe6ki hrani, no bebeto mi ot edna kurma, koqto sled 3 dni 6te6e da napravi 3 meseca zapo4na da povra6ta obilno, preblednq i zagubi tonus. Mnogo se upla6ihme i sega si mislq kurmata, koqto imam da q izhvarlq, za6toto pedito mi kaza, 4e zamrazenata kurma ima opasnost da uvredi mozaka.  newsm78 Ina4e sum se cedila s pompa, koqto predvaritelno sum sterilizirala, a burkan4etata gi mieh s hladka voda i sapun bebe i togava gi sterilizirah. Kurmata q zamrazqvah su6tiq den, v koito sum q cedila.
Кажи на педито ти да се гръмне или да дойде да му кажа как се замръзява Mr. GreenКърмата се изцежда със стерилна помпа и полсе се поставя въ стерилни съдове,пликчета.Оставя се 10мин. на стаина температура ,защото е по топла като е изцедена и след това се замръзява на  -19 градуса в камерата-в това състояние може да стои 6 месеца.Няма нищо гнусно и гадно-това е доста по -добре от колкото да си тъпчеш детето с икуствени мелак  NaughtyАз използвах чашки по 100мл.,които купувах от аптеката  -водели се старилни чашки.Запечатани са в пликчета Peace,около 30 и  няколко стотинки бройката Peace

# 50
  • Мнения: 888
Аз съм съхранявала в шишенцата от сокчетата на Куинс /изварени, разбира се/ и не съм ги пълнила догоре и не е имало спукани шишенца!Като бях на изпити /малко след раждането на първата ми дъщеря/ и е давана такава кърма, размразена и нямаше никакъв проблем! Peace
 

# 51
  • Мнения: 1 008
Храня само с изцедена кърма. И аз замразявам в стерилни чашки за урина. Купувам си от 100 мл,  но събират около 120. По плътни са, с винт и капачка и ги стерилизирам въпреки, че са си стерилни. Струват 50ст. и са ми много удобни.
Когато държа само в хладилника за по 1-2 дни обикновено е в шишетата, които ползвам за хранене.
Не намирам нищо гнусно в замразяването на кърма. По добре да яде замразена кърма, отколкото АМ.

# 52
здравейте ,аз замразявам в стерилни стъклени бурканчета от 2 м.и половина седят във фризера не се пукат стига да оставите един пръст празно бурканчето .Надписвам си датите и вече нямам място в нашия фризер и сам дала и на майка ми Simple Smile още не сам използвала нито едно защото не ми се е налагало но никога не знаеш Hug

Общи условия

Активация на акаунт