Списъкът, или какво да не забравя да си донеса?!

  • 10 427
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
CD с 4алга да ми пълни дуШата като съм на маса  (тук няма  newsm45)


 Shocked Shocked
е те това от теб не го о4аквах.  Thinking

# 121
  • Мнения: 4 111
Забравих да кажа, че си купувам кърпи и чаршафи от Бг.  Rolling Eyes

# 122
  • Мнения: 1 128
Цитат
Цитат на: Lennie в вторник, 26 юни 2007, 16:46

Да не говорим за ефекта на един беналгин ( за главоболие) срещу един аспирин ( който пак пият като панацея). 

Мисля, че фармацевтичната индустрия на запад има за цел не да продава лечение, а да продава възможно най-много лечения.

И аз мисля така.Според мен лекарите тук са рекламни лица на определена фармакологи4на компания,плащат им за да изпробват вси4ко ново.
Една докторица ми изписа един антибиотик заради синузита.В аптеката се познаваме с фармацевтите доста добре и отказаха да ми го дадат.Казаха ми,4е е нов препарат,недобре познат,а освен това ще убие вси4ко в мен.
 
Марица,ти не си ли ги виждала сутрин търговските представители на фармаевтичните фирми в болниците.После минават по кабинетите на лекарите,можеш да си представиш защо Mr. Green

# 123
  • Мнения: 7 091
О, 10х. Но и да я има, нищо американско витаминно не купувам. Пред очите ми за 3 мес. съседчето от пиене на витамини, заприлича на малка топчица...

Що така? Аз Калин го тъпча с витамини редовно и е супер хърба  newsm78

# 124
  • Мнения: 1 783
О, 10х. Но и да я има, нищо американско витаминно не купувам. Пред очите ми за 3 мес. съседчето от пиене на витамини, заприлича на малка топчица...
Сигурно има и нещо друго - аз откога пия и нищо ми няма. До човека е, не може да е от витамините.

# 125
  • Мнения: 26
Салицилов спирт

# 126
  • Мнения: 1 387
Лекарства- от витамини (поне 10 опаковки) до 1-2 антибиотика.
Подправки.
Сутиени и бикини.Тук бельото е ужасно.
Книги, списания Ева ,които баща ми прилежно купува всеки месец.Ама много тежат тези списания и вече не знам какво да измисля за тях.
Дискове и ДВД.
Семки, колкото се може повече.

# 127
  • Мнения: 7 837
Тандури, не ми е изолиран случай, но пък и аз съм скептично настроена към витамините (дори пренатални не пия в момента). Редовно чувам по площадките от майки за "чудодейното" им въздействие...

# 128
  • Мнения: 3 491
Миналата година донесох книжки и музика за децата, DVD-та с Франклин на български, 2-3 книги нова българска литература за нас, и малка кутийка ихтиол. Тук ихтиол на съм виждала, а си спомням лекотата, с която ми е лекувал цирей. Чувствам се по-добре, като ми е в аптечката.
Като съм ходила с бебе, бях си донесла и бебешка каша 'Зрънчо", не знам продават ли я още. Много е вкусна и малкият я ядеше с голям кеф.
За други липси не се сещам.

# 129
  • Мнения: 1 854
Имам 2 вьпроса:

- Откьде в София се купува малинов 4ай?Майка ми е питала на няколко места, но вдигат рамене.Виждала е 4ерен малинов 4ай,но в комбинация с други плодове.Всьщност плода ли трябват или листата?
- Мед.колани за след раждане - кой е добьр.При нас цените им запо4ват от 40Е.Някой ми беше споменал за някакви колани от аптеката за 3 лв. newsm78.Посо4ете ми марки и ако може магазини/аптеки(в Сифия)

Мерси Hug

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 11:16 от Оранжево небето

# 130
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Оранжево Небето,
На Шишман, посока към градинката на "СВ, Седмочисленици", дясната страна,има билкова аптека, където продават всякакви чайове. Не знам дали съществува още, но преди 2 години беше там.

# 131
  • Мнения: 1 783
Шарена сол!

# 132
  • Мнения: 1 817
Розова вода, лавандулов спирт, домашен екологичен мед без захар, сирене, кашкавал, луканка, суджук, водка Собиески зелен, вино, 100% памучно бельо, сутиени, всякакви книги, билки и билкови чайове, хапче за мигрена, крем за крака Дева, хипоалергични презервативи, подправки, хума, трици за лице. Със сигурност съм забравила нещо! Laughing

А хипоалергичните презервативи каква марка са?
Чак сега видях въпроса ти...Ами марката е спортекс, видът е лайт, а цветът е светло-син! Извинявай за забавения отговор!  bouquet

# 133
  • Мнения: 2 849
Книги ,снимки ,любими предмети,сувенири за подарък .
Нишесте,глинен гювеч,лекарства(течен аналгин и вит.Ц ампула)Есберитокс за детето и Осцилококцинум.
Кръгла тава   Crazy
Мда ,маслата на Икаров, по-скоро това за коса .
Подправки съм се запасила вече ,но боя за яйца няма да е зле да си набавя .

# 134
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ох, ами копър.....  Joy hahaha ако още има в БГ...
Лекарства, козметика, крем4ета....
Евентуално сито и огнеупорна тави4ка...ако ми остане място в багажа...

Общи условия

Активация на акаунт