Отговори
# 75
  • Мнения: 7 914
Завиждам на Холандия и Англия за..... дъжда! Embarassed (да не тръгне да ме бие някой сега)
как шЪ тЪ бием... поканена си за 1 седмица....ама си вземи и плавниците Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 183
ама си вземи и плавниците Mr. Green

 Joy
Може и насам да скокнеш.  Wink

# 77
# 78
  • Мнения: 907

на женевското езеро се продават канабис-базирани напитки. стават.

хе че аз от кварталния магазин си купих ice tee с канабис, ама нещо не му разбрах ни кое е канабисното, ни ми хареса  Thinking.

Иначе piccolina много добре го е казала за Швейцария, може би и затова се чувствам понякога като риба във вода - не съм хаот и обичам реда, враг съм на празните думи и обещания.

На холандците и аз завиждам за готините хора, за Амстердам (е, само да е на по-слънчево място)
Щатите - за природата, нац. паркове, простора и кефа да караш кабриолет без да пускаш покрив с дни, за дрехите в Калифорния (и това че можеш да си ги носиш - за летните дрехи става въпрос  Sunglasses)
БГ - за разнообразието на заведения, кухня и че можеш да отидеш спонтанно в планината без да се ровиш за маршрути, морето и природата.
Скандинавците - за майчинството
Испания - за островите
Италия - за езика

На Швейцария не завиждам за времето, за сковаността, на напъните да поучават под път и над път, консервативността, майчинството, за това че трябва да плануваш маршрутите ако тръгнеш из планината иначе бързо се озоваваш между пасища заградени с жици, по които тече ток или трябва да седнеш на пътя за да си починеш  Twisted Evil.

# 79
  • Мнения: 907
ааа яла съм подобни ама бяха пантофки... не цървули Party Mr. Green

Е сега ще ги преименуват, нали сме в ЕС вече  Laughing

# 80
  • Мнения: 5 183
ааа яла съм подобни ама бяха пантофки... не цървули Party Mr. Green

Е сега ще ги преименуват, нали сме в ЕС вече  Laughing

ще ги нари4ат ве4е "пе4ен Крокс"  Mr. Green

# 81
Меги, а заЩо ни завиждаШ за езика? предполагам само заради зву4енето, заЩото говоримият италиански в момента е доста беден и пълен с вулгарности  Confused
ина4е и на мен ми липсва спонтанноста в Бг ...

# 82
  • Мнения: 907
Меги, а заЩо ни завиждаШ за езика? предполагам само заради зву4енето, заЩото говоримият италиански в момента е доста беден и пълен с вулгарности  Confused
ина4е и на мен ми липсва спонтанноста в Бг ...

Да, харесва ми, не го знам толкова добре, че да преценя диалекти, говорим и пр. Учила съм го малко и все не достигам да си го подобря. Имам в предвид литературния. Иначе то и на мен немския тук ми обедня - швейцарците не го говорят така изкусно като германците и си го признават  Mr. Green.

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 16:01 от MegiX

# 83
Меги, а заЩо ни завиждаШ за езика? предполагам само заради зву4енето, заЩото говоримият италиански в момента е доста беден и пълен с вулгарности  Confused
ина4е и на мен ми липсва спонтанноста в Бг ...

Да, харесва ми, не го знам толкова добре, че да преценя диалекти, говорим и пр. Учила съм го малко и все не достигам да си го подобря. Имам в предвид литературния. Иначе то и на мен немския тук ми обедня - швейцарците не го говорят така изкусно като германците и си го признават  Mr. Green.

литературният наистина е красив език, но трябва да попаднеШ на някои супер образован и рафиниран италиaнец за да го 4уеШ и говоримо ......
между другото ако не се лъжа до към 50те 60те години се е говорило само диалекти, с телевизията се е разпространил "обЩия" италиански
все оЩе има много хора, на които им е трудно да го говорят, има и много които не могат да пиШат и да 4етат

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 16:13 от gioia

# 84
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Меги, а заЩо ни завиждаШ за езика? предполагам само заради зву4енето, заЩото говоримият италиански в момента е доста беден и пълен с вулгарности  Confused
ина4е и на мен ми липсва спонтанноста в Бг ...

Да, харесва ми, не го знам толкова добре, че да преценя диалекти, говорим и пр. Учила съм го малко и все не достигам да си го подобря. Имам в предвид литературния. Иначе то и на мен немския тук ми обедня - швейцарците не го говорят така изкусно като германците и си го признават  Mr. Green.

литературният наистина е красив език, но трябва да попаднеШ на някои супер образован и рафиниран италиянец за да го 4уеШ и говоримо ......
между другото ако не се лъжа до към 50те 60те години се е говорило само диалекти, с телевизията се е разпространил "обЩия" италиански
все оЩе има много хора, на които им е трудно да го говорят, има и много които не могат да пиШат и да 4етат

или на 4ужденец  Twisted Evil

а аз завиждам на Швейцария, заЩото от другата тема разбрах, 4е там си се павка на спокойствие.  Mr. Green
като отида в петък, непременно Ще пия неЩо някъде, само заради удоволствието да си пуШа легално цигарата  Laughing

# 85
  • Мнения: 7 914
ааа яла съм подобни ама бяха пантофки... не цървули Party Mr. Green

Е сега ще ги преименуват, нали сме в ЕС вече  Laughing

ще ги нари4ат ве4е "пе4ен Крокс"  Mr. Green
ама вече няма да са с кашкавал а с пармезан, не със сирене а с фета Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 909
Звездиии, като нищо ще доплувам някой ден пак към вас, мерси за поканата Heart Eyes  Grinning Ослушвам се за покана и от Англия, че до Майка малко далече ми идва Joy 

Завиждам не на живеещите в някоя определена държава, ами на тези, които могат често да пътуват и успяват да се чувстват добре навсякъде #Crazy

# 87
  • Мнения: 2 379
а аз завиждам на Швейцария, заЩото от другата тема разбрах, 4е там си се павка на спокойствие.  Mr. Green
като отида в петък, непременно Ще пия неЩо някъде, само заради удоволствието да си пуШа легално цигарата  Laughing
Feiam, не е вярна тази работа. Ако идваШ в Ти4ино, съЩото е като в Италия _ не може да се пуШи на обЩествени места. Предполагам, 4е на открито се пуШи, но не съм се заглеждала.
Правиха си референдум хората и гласуваха НЕ на пуШенето. По_късно влезе в сила, отколкото в Ит, но все пак стана.
Май Ще трябва да се разходиШ до някой по_дале4ен кантон, за да си пуШиШ цигарата на закрито Mr. Green

# 88
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
а аз завиждам на Швейцария, заЩото от другата тема разбрах, 4е там си се павка на спокойствие.  Mr. Green
като отида в петък, непременно Ще пия неЩо някъде, само заради удоволствието да си пуШа легално цигарата  Laughing
Feiam, не е вярна тази работа. Ако идваШ в Ти4ино, съЩото е като в Италия _ не може да се пуШи на обЩествени места. Предполагам, 4е на открито се пуШи, но не съм се заглеждала.
Правиха си референдум хората и гласуваха НЕ на пуШенето. По_късно влезе в сила, отколкото в Ит, но все пак стана.
Май Ще трябва да се разходиШ до някой по_дале4ен кантон, за да си пуШиШ цигарата на закрито Mr. Green

въх нидей така мъ разо4арова Laughing

други работи про4етох и ми разказаха  Shocked

(разбрах, Ще пия една бира на някоя пейка, Ще си направя пазара и обратно  Laughing)

# 89
  • Мнения: 1 800
Харесва ми тук, не завиждам Peace, но това ми липсва от другите места:

Германия-невероятния ред!
Англия-Замъците, природа, акцента!
Италия-храната и архитектурата!
Гърция- островите!
На цяла Европа- за историята, близоста до Б-я и футбола!
ЮАР, красотата на Кейп Таун, Джакарандите на Претория и невероятния Кruger National Park!
 Размечтахте ме, момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт