Отговори
# 90
  • Мнения: 1 909
Сетих се нещо - пак за Холандия, завиждам им, че на радиото в колата се изписва името на песента и изпълнителя (поне на магистралата) travel

# 91
  • Мнения: 2 379
Сетих се нещо - пак за Холандия, завиждам им, че на радиото в колата се изписва името на песента и изпълнителя (поне на магистралата) travel
Е това да не е само в Холандия? Laughing Не е ли навсякъде? Май зависи от радиостанцията.
Аз слуШам предимно Rete Tre (радио на италианска Швейцария) и там съЩо се изписва.

# 92
  • Мнения: 6 167
Сетих се нещо - пак за Холандия, завиждам им, че на радиото в колата се изписва името на песента и изпълнителя (поне на магистралата) travel
Е това да не е само в Холандия? Laughing Не е ли навсякъде? Май зависи от радиостанцията.
Аз слуШам предимно Rete Tre (радио на италианска Швейцария) и там съЩо се изписва.

Дори и софийските радиа ги изписват, докато си караш колата. Laughing 

# 93
  • Мнения: 1 909
При нас не е така Cry  Направо сме за оплакване значи  Close

# 94
  • Мнения: 402
Завидях за пореден път на живеещите във Франция. Върнахме се от ваканция от едно приказно градче в долината на река Лоара, обратно в дъждовната и сива Дания...И не е само времето, което е разбира се голямо предимство на Франция пред Дания, но и французите ми се струват много по-контактни и отворени от датчаните. Знам че е едно нещо да си турист в една държава, и съвсем друго нещо- част от обществото. И въпреки това си мисля, че бих се чувствала по-добре между французите...

# 95
  • Мнения: 3 674
Почти целия свят може да завиди на Германия за Социалната им система, другаде това го няма.!!!!!!!!!!!!  bouquet
Номер едно в света  е Скандинавкската социална система. И  в Канада... Wink

По темата.... Peace

Завиждам на австийците за красивите селца в Алпите.
На Флорида за палмите и топлата като чай вода.
На Америка и Кканада за големите им и необятни молове и супермаркети.
На Скандинавия за чистотата и спокойствието.
На живеещите в Лас Вегас за приказната гледка  на която се наслаждават всяка вечер на "Златния град."

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 19:19 от roza66

# 96
  • Мнения: 1 593
Не виждам достатъчно завиждащи на англичаните  Crossing Arms, тук-там някой...Нищо не разбирате  Mr. Green

Споко! Аз завиждам и то люто... ма имам един живот и не мога да го градя навсякъде  Mr. Green

Завиждам на Англия - няма причина, кефи ме като цяло, Лондон - любим град, космополитен като Ню Йорк, но по-Европейски, по-културен...
***
Завиждам на Австрия - заради красотите на Тирол, не завиждам заради езика
Завиждам на Австралия и Нова Зеландия, точно защото са надалеч от световните проблеми, не завиждам... защото са далече от България
Завиждам на повечето арабски страни заради липсата на данъци, не завиждам заради положението на жените в обществото
Завиждам на Италия заради манджите (ммм), не завиждам заради ужасното пътно движение
Завиждам на Скандинавските страни заради социалната политика и отпуските по майчинство, не завиждам за данъците
Завиждам на Карибските страни заради прекрасното море/океан, не завиждам заради бедността там

Много други страни харесвам, но на никого другиго не завиждам
***

- Завиждам си заради "пазарната икономика" и всичко което тя представлява - възможността да върна стока/продукт с месеци, даже и използвана, заради ниските цени на всичко, заради Ибей, в повечето случаи - прекрасно клиентско обслужване
- завиждам си заради елементарно устоения живот, където всичко ми се обяснява по 20-30 пъти, а пътните знаци са с думи, не с картинки

- Не си завиждам заради социалната система и здравоопазване системата  #Cussing out
- Не си завиждам, че съм сравнително далеч от БГ

# 97
  • Мнения: 3 241
За германската осигурителна система много може да се спори, но който не познава езика, той не знае колко 'красив' може да е, все пак Германия е "страна на поети и мислители". И ако това е въпрос на вкус, то точността е неоспорима. Naughty
Завиждам за това.

Иначе тук във Франция храната е доста по-добра и аз съм доволна и не завиждам на другите.
На италианците и испанците също завиждам, но по-скоро за топлото време и доброто настроение.

А Лондон, ех -там е страхотно, обичам го този град. txtloves

 

# 98
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Е аз пьк завиждам на Италианките Laughing....такива мьже като тяхните няма никьде другаде Crazy

# 99
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Е аз пьк завиждам на Италианките Laughing....такива мьже като тяхните няма никьде другаде Crazy

к'ви бе?  Shocked
(от моя гледна то4ка, бих казала и "слава богу", ама нейсе  Twisted Evil)

# 100
  • Мнения: 3 423
Като ви чета, май всички завиждате
за клишетата. Аз не завиждам. Мисля,
че навсякъде мога да вирея, колко му е.

# 101
  • Мнения: 3 241
Вярно е, че завиждам за клишета, отдалеч нещата изглеждат по някой път по-добре.
Някои неща са си обаче определено чиста истина и няма как да не си ги признаем.

Ето обаче за дъжда не завиждам, ама изобщо!    Naughty

# 102
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Е аз пьк завиждам на Италианките Laughing....такива мьже като тяхните няма никьде другаде Crazy

к'ви бе?  Shocked
(от моя гледна то4ка, бих казала и "слава богу", ама нейсе  Twisted Evil)

Хахаха е аз оба4е продьлжавам да ти завиждам Crazy Wink,нали не са ми на мен на главата Laughing

# 103
  • Мнения: 1 909
Брей, я кажете какво толкова тези италианци, да позавиждаме и ние Grinning newsm78

# 104
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Брей, я кажете какво толкова тези италианци, да позавиждаме и ние Grinning newsm78

ми да каже който завижда. за мен болШинството са гола вода. за северняците говоря, нямам поглед върху останалите.

Общи условия

Активация на акаунт