огроооооооомни бомби!??

  • 3 151
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Цитат
Не  е само до отслабване, повярвай ми на мен  Laughing
Когато там кожата се отпусне няма оправия, пък ако искаш отслабвай още толкова. Слаба съм, ама гърдите са огромни и висят. И си се вижда излишната кожа. И с упражнения не става. Гени...

Ако се отслабва както трябва, никакво увисване не трябва да има. Аз отслабнах с 25 кг. и огромните висящи бомби станаха страхотни стегнати гърди като оформени специално от естетичен хирург. От D чашка смъкнах на В и се чувствах страхотно. Но отслабвах с упражнения разбира се. newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 437
Цитат
Не  е само до отслабване, повярвай ми на мен  Laughing
Когато там кожата се отпусне няма оправия, пък ако искаш отслабвай още толкова. Слаба съм, ама гърдите са огромни и висят. И си се вижда излишната кожа. И с упражнения не става. Гени...

Ако се отслабва както трябва, никакво увисване не трябва да има. Аз отслабнах с 25 кг. и огромните висящи бомби станаха страхотни стегнати гърди като оформени специално от естетичен хирург. От D чашка смъкнах на В и се чувствах страхотно. Но отслабвах с упражнения разбира се. newsm78

Изобщо няма място за сравнение  Grinning

Говоря за чашки Е и F преди забраменяване (Триумф, подгръдна обиколка 75), тегло 57-60кг, ръст 170см.
Чашка B съм носила през пубертета.

Напълнях около 30кг и ги свалих. Но мен ме интересува операцията. Няма смисъл да се впускам в обяснения как точно изглеждам, какъв ми е проблема и как горя от желание да се лиша от 5 бона за операция, вместо да отидат за нещо по-добро.  Peace
Тези неща ги казвам за да знаеш, че има и трагични случаи.

# 17
  • Мнения: 4 733
mama jojo , ходи да четеш във форума за пластична на tialoto  Peace

# 18
  • Мнения: 4 380
Цитат
Говоря за чашки Е и F преди забраменяване (Триумф, подгръдна обиколка 75), тегло 57-60кг, ръст 170см.

 #Crazy

Виж поста на Касиди. Там има прекрасен форум за всичко относително пластични операции. newsm78

# 19
  • Мнения: 4 733
Да, във форума на Tialoto има абсолютно всичко, което я интересува. Нещо неясно?!

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 20:36 от Kasidy

# 20
  • Мнения: 1 299
За мен големият бюст си е наказание...особено лятото... Моят в последно време понаедря, дано се спре на сегашния размер, че...  Tired
Аз лично бих прибягнала до хирургична намеса. Кремове едва ли има - звучи невероятно да намалиш бюст с крем, както и да го увеличиш по този начин

# 21
  • Мнения: 677
имам страшно голям бюст - 138см, по-принцип ми бе голям а и след две раждания стана огромен #Crazy.

Сложи, моля те, една снимка, за да преценим дали това е така и за да ти дадем правилните съвети!

# 22
  • Мнения: 6 164
А ти колко си висока и колко тежиш?

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Десислава, пусна темата и изчезна Thinking

# 24
  • Мнения: 4 770
  Деси, ако имаш да сваляш килограми, проблемът с големият бюст най-вероятно ще изчезне с тях.  Mr. Green  Но трябва да полагаш много грижи за да не се отпуснат. Иначе ако си слаба май няма друг начин освен пластика.   Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 6 958
  Деси, ако имаш да сваляш килограми, проблемът с големият бюст най-вероятно ще изчезне с тях.  Mr. Green  Но трябва да полагаш много грижи за да не се отпуснат. Иначе ако си слаба май няма друг начин освен пластика.   Rolling Eyes

Съгласна съм с теб Петя  Hug И аз съм така свалям кг., свалям и бюста, качвам кг., качвам и в бюста  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 770
  Така е, но при мен разликата става видна за 1-2 дни.  Shocked Shocked Shocked  Затова гледам да не свалям драстично...  ooooh!

# 27
  • Мнения: 606
Препоръчвам с чиста съвест 2-мата най-добри пластични хирурзи - д.р Динев и д-р Николай Георгиев. Пусни търсачка и иди на консултация
И аз ти препоръчвам Динев.Има доста добри отзиви за него.Ето ти сайта на клиниката.Има и ценички Wink
успех  http://vita.bg/ceni_klinika.php?k=29

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
Иначе не мога да дам съвет, само благородно (кх) ще ти завиждам...
Ти сериозно ли?  Crazy  ooooh!
138 см  Crazy Не знам как се носи това?   Shocked
Хурург е спасението само.
Успех и от мен.

# 29
  • Мнения: 2 196
Мажи ги с Лептен ,ще ти минат.  Mr. Green

Иначе споделям мнението на Петя. Peace
  Деси, ако имаш да сваляш килограми, проблемът с големият бюст най-вероятно ще изчезне с тях.  Mr. Green  Но трябва да полагаш много грижи за да не се отпуснат. Иначе ако си слаба май няма друг начин освен пластика.   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт