огроооооооомни бомби!??

  • 3 150
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 487
Ох,дай малко на мен! ooooh! Колко е несправедлива природата! #Cussing out

# 31
  • Мнения: 4 585


То се е видяло, че ще режат, може ли да се видят, преди операцията.

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Темата е от юли месец, мацката може и да си е решила проблема вече. И моите са големички, а сега покрай бременността нарастват още повече, дане спират вече, че започвам да се притеснявам. Crazy

# 33
и аз имам подобен проблем тежа 55 кг 170височина и 75D  едвам D ми става  а колко е трудно да се намери сутиен с малко гръбче т,емалка  обиколка и голяма чашка

# 34
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Певицата Преслава си намали бюста в Германия преди седмици. Четох скоро, че имало усложнения и в момента си почива отказва всякакви участия и т.н. Колко е вярно не знам.

# 35
  • Мнения: 2 196
и аз имам подобен проблем тежа 55 кг 170височина и 75D  едвам D ми става  а колко е трудно да се намери сутиен с малко гръбче т,емалка  обиколка и голяма чашка
На прима виста се сещам за Флирт.Те имат избор на сутиени с такава номерация. Peace

# 36
  • Мнения: 957
ох моите гърди не са толкова големи..ама не са и от малките..и определено не е приятно..дори да стана 50кг те ще са си същите. Много зависи от структурата. Това с операциите си е страшничко.
И ми е доста труден избора на сутиени, което е адски дразнещо.Обикновено само някакви бабешки модели ми предлагат

# 37
аз досега на христи съм си купивала защото са с поголеми чашки не съм пробвала тези на флирт как са

# 38
  • Мнения: 2 196
аз досега на христи съм си купивала защото са с поголеми чашки не съм пробвала тези на флирт как са
Лично аз съм много доволна от тях.Нося същият размер като теб.Имат много приятни модели,който в никакъв случай не са бабешки.Цените им също са много приятни. Grinning

# 39
  • Мнения: 2 149
На Luna има прекрасни модели,които и повдигат и има невероятен ефект.Но са с доста солена цена,според мен си струват парите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт