Рицарки на бялото кантарче 25.06-1.07.

  • 17 955
  • 565
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 873
Съни,нищо лошо няма някой да ти помага-пък било то и срещу заплащане...Така ше имаш повече време за себе си. Peace

да се проверя и лягам Sunglasses

200 кис.мляко
таратор 200 мл
250 скумрия печена
краставици-4 или 5
100 кашкавал
2 пържени кюфтета
водааа-удавих се вече..
кафета-2

никой няма......... Confused

изчезвам,че знам ли колко ще спя... Rolling Eyes

лека и прохладна нощ Hug

# 61
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Га втасахте да изпишете толкоз странички от новата тема - пък старата ми се загуби.... Нямам време сега да ви чета, ама ви обичам въпреки всичко. Heart Eyes Бети, аз съм 168 висока и за цел съм си турила 63 кг (засега). Бравичко за темата - много й сладурска!  Hug

# 62
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Айче, Тани стоплихте ми душата  Hug Там ме съм ходила от 2 години ( имах удоволствието да бъда и на Паневримията - така ли се пишеше   newsm78 ). А все едно вчера съм била . Всички снимки все едно аз съм ги правила - с моите очи  Heart Eyes
На всички   bouquet

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Днес съм за  newsm29 За цял ден 100 грама месо и 2 литра вода.   Embarassed Embarassed Embarassed Ядосана бях, още съм и хич не ми се яде.  #Cussing out Утре ще наваксвам  eat

# 64
  • Мнения: 2 487

    Добро утро , слънчеви Laughing

   За вчера

   кофа мляко
   две филии Бонус
   много краставици
   по-малко домати
   още по-малко тиквички
   две лъжици зехтин
   30 гр сирене
   2 кръгчета колбас
   100 гр пържена риба
   
   Вода - до 3 л я броих

   20 километра

   Ако може някой да ми каже , защо в тази жега , при това изпотяване се чувствам като плондер . Sad

  Танчето да ме скрива мене вече , че като се видях каква съм бухтичка  ooooh!
  Колко краставици още има да изгриза , колко сол да не изям и колко път да извървя  ooooh!

# 65
  • Мнения: 50
Добро утро, прекрасни!
 Като гледам доближавате се до стоте страници  Laughing Чак днес успях да ви изчета.
Бет, темата е убиец, а ордена как си го измислила ... нямам думи. Аз може да дам мерки, ама още не съм се мерила, иначе съм 176 висока.
 Аз бях на море за два дни, че много го обичам, а миналата година не можах да му се насладя много. Не бях режимна, но пък не ми се ядеше. Ще се тегля после, че нещо се караме с вц-то. Много ми е напрегнато, много работа имам (и то четене, скукаааа), ама ще ви следя.
Танче, Айя, великолепни снимки, а аз никога не съм ходила в Рила  Cry
Дика, а за теб ...  страхотна си, не само дрехите  Wink
Нямам снимка по бански, че не разреших да ме снимат  Naughty ама мога да кача една облечена, че някой ми беше казал, че съм хърба на тази височина  Laughing
 Хубав, хладен и прекрасен ден!   bouquet

# 66
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Слънчев ден Дами  Hug
Пия си кафето с вас   food010 и отлитам за работа. А тук е една жега от сутринта  ooooh!
Вчера - много вода, сносно храна - до 19 часа и после ходихме на гости - там 15 бадема и 5 парчета луканка. Ама като се върнах в 23.30 ядох боб ( малко ) - пък той вкусеееен . Днес никакво теглене  Naughty

Успешен ден  Hug

# 67
  • Мнения: 9 865
Таня и Айя, сладурки големи!
Благодаря на всички дето ме хвалите толкова!
Съни, аз не съм имала жена да ми помага, но преди да се нанесем в настоящата квартира идва да чисти една такава жена за сметка на хазяите - нищо не направи. На мен ми допада идеята някой да ми помага, но като знам каква съм фанатичка на тема чистене, просто не знам дали ще съм доволна. Сега като съм свободна няма и нужда, но си разсъждавам за в бъдеще.
Не можах да спя от жега... а вчера следобед пък от жега заспах...
Вчера съм яла двуфазно - сутринта - салата и плодове
и вчерта - омлет и малко домати. Имам много въглехидрат, много калории май станаха, но пък си бях гладна, а имам малко физически усилия.

# 68
  • Мнения: 2 956
Добро утро Дами  Heart Eyes  Hug
Снощи след гостите се и поразходих малко,но сутринта реших да не се меря по - добре  Laughing
Водих детиту да му взимат кръв сега и ми едно притеснено много - незнам от какво вдига тази Т и ще откача до следобяд да чакам резултатите. А пък ,ако са наред изследванията съвсем ще се ошашкам сигурно  ooooh! дано не е нещо сериозно  Praynig
Желая ви прохладен и весел ден - и ако може не излизайте днес навън много-много  Hug к'ви температури дават направо  Shocked Shocked
  bouquet

# 69
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Добро утро, най-прекрасни от прекрасните!
Бет, поздравления   bouquet
Вчера не можах да чета, поради поредните проблеми с доставчика. За пореден, но последен път се заричам, че вече го сменям наистина. Съсипаха ми и машинката и ме изкараха мен виновна, че не си правя update. Това бил проблема. ровиха с двете си леви копита къде ли не, докато не им казаха да си ги сложат някъде, дето няма да ми пречат и ги изгоних. Опитах се да оправя сама нещата - има резултат. Просто се сетих даприложа на практика наученото от последните месеци.
Отивам на кафе, компания?

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 09:56 от jd

# 70
  • Мнения: 9 865
жд, ми ти що въобще и мдаваш да пипат..
А моите доставчици ми спират нета всеки ден в 15ч., все едно съм си го поръчала и вчера им се обадих, хал хабер си нямат какво става... И всеки път като има проблем разправии, ужас, ама нета пък го бива и не ми се ще да ги сменям, засега.
Дика, дано не е сериозно, "нашто" дете има много висока темп. с повръщане и раз-во, и в бърза помощ се шашардисали какво му има. Днес баща и отива да я види по обед (че вчера цял ден е спала) и ще каже какво е, но предполагам, че някой вирус, те в топлото са като в инкубатор.

# 71
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Диче , стискам палци за изследванията - и да кажеш после какво е  Praynig
Ж-то - нали знаеш защо на вълка е дебел врата - защото си върши работата сам -  Peace И в последно време такива "специалисти " се навъдиха  ooooh!

# 72
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning
Вчера цял денбях с главоболие и ужасно не в ред.
По едно време следобед - като слушам другите как се оплакват от жегата - най-накрая вдянах, че всъщност съм с ужасна температура.
През нощта пак ме втресе. Кво е тва чудо идея нямам.  Close Абсолютно не съм режимна.
Надявам се, че поне с количествата не прекалявам.
Съни - за жената. В къщи когато бях дете идваше през месец - 2 една жена да помага на майка ми.
Правеше основно почистване, миене прозорци - такива неща.
Аз съм много за - особено за основни неща - не за често.
Например - да дойде да измие прозорците. Или да изпере килими. Разни такива.
Аз лично съм доста зает човек и обикновено домакинската работа е с доста нисък приоритет при мен.
Просто си седиме на мръсно.  Embarassed Свела съм всички домакински задължения до абсолютния минимум.
И определено ако идва от време на време жена в къщи да ми помага за домакинството - ще съм доволна.
Не защото ще ми спести време - щото аз това така или иначе не го правя  Joy , а ще ни стане по-чисто.
Обаче мъжът ми е човек, който никога няма да се съгласи на такова нещо - по ред съображения негови си.
Затова обаче пък не мрънка, че е мръсно  Joy И помага много в чистенето и въобще в домакинстването /което за мен а абсолютна изненада, щото семейния модел от който съм излязла такова нещо нямаше./
Та така - ако можеш да си го позволиш - действай. Ако мъжа ти смята, че няма нужда - да ти помага и отменя.
Честно казано - принципа, че като дойде събота и неделя - вместо да си починеш  и да обърнеш внимание на близките си и на себе си- ще чистиш до припадък ми е ужасно омразен.  #2gunfire

# 73
  • Мнения: 384
Здравейте, обични Heart Eyes

Айче, Танче, страахоотниии снимки!!! Направо неблагородно ви завидях за разходката в планината. Била съм само веднъж на екскурзионно летуване в Средна гора - беше превъзходно, почиваш си, релаксираш, въобще нямам думи... Ама половинката е против планината, не знам защо. Затова ходим на море.
Хъфиspoko да се оправяш бързо.
Диче, не си мисли лоши работи, преди да са излязли резултатите - да не привличаш лоша енергия. Всичко ще е наред, ще видиш. fingerscrossed
Съни, за жената. Моята пряка шефка, въпреки че живее сама (детето й голямо, женено; мъж й живее отделно), от време на време си вика една жена за прозорци и основно почистване. Така че отстоявай си искането, щото аз се мъча сама всичко, ама трудно...

На всички Hug Hug Hug

От вчера пак съм само на протеини и определено има ефект. Докарвам и калориите горе-долу. Вода - много. Ша видим на края на седмицата.
Чао засега и    love001

  Да почерпя за първата звездичка!

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 09:43 от marcheF

# 74
  • Мнения: 1 183
Например - да дойде да измие прозорците. Или да изпере килими. Разни такива.
Аз лично съм доста зает човек и обикновено домакинската работа е с доста нисък приоритет при мен.
 Свела съм всички домакински задължения до абсолютния минимум.
И определено ако идва от време на време жена в къщи да ми помага за домакинството - ще съм доволна.
Не защото ще ми спести време - щото аз това така или иначе не го правя  Joy , а ще ни стане по-чисто.
Обаче мъжът ми е човек, който никога няма да се съгласи на такова нещо - по ред съображения негови си.
Затова обаче пък не мрънка, че е мръсно  Joy И помага много в чистенето и въобще в домакинстването /което за мен а абсолютна изненада, щото семейния модел от който съм излязла такова нещо нямаше./
Та така - ако можеш да си го позволиш - действай. Ако мъжа ти смята, че няма нужда - да ти помага и отменя.
Честно казано - принципа, че като дойде събота и неделя - вместо да си починеш  и да обърнеш внимание на близките си и на себе си- ще чистиш до припадък ми е ужасно омразен.  #2gunfire


Хъфи, това все едно аз съм го писала  Laughing
Ама и аз така това е последното нещо което правя - да чистя. Така че Съни, ако имаш възможност защо пък да не вземеш да жена да ти помага.
Айче, Танче супер сте и двете!
Ох, момичета моля ви се набийте ми малка акъл в тъпата глава  Banghead bash box
Последно време цял ден съм на протеини и вечерта хайде пак се виждаме с някой и пак прекалявам.
Е вчера в една пицария, и не издържах и си поръчах пица, оня ден сладолед, хей такива неща.
Много ме е яд защото знам че мога пък просто се лигавя  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт