Е как не се научих да се наслаждавам на момента

  • 2 705
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Помни си думите....
ама нещо по приятелки да си разхвърлям децата не ми харесва като идея, незнам редно ли е.Иначе не е да ми се доизлиза, то ми се реве за излизане баси Crazy

Айде още една - като ти предлагат, възползвай се. Simple Smile
Не е нужно да си в ролята на жертва и да изпитваш угризения ако си оставиш децата за малко. Редно е са можеш да излезеш поне от време на време сама.

Не се чувтсвам жертва, нито , че не искам да се възползвам.Просто на непознат няма как да си оставя децата.Редно е да мога много неща, но понякога е невъзможно.По ред причини. Peace

# 31
  • Мнения: 2 327
Ето ти повод да се запознаете и опознаете Simple Smile
Ясно е че на съвсем непознат не можеш разбира се. То не става въпрос сега да идеш и да и ги тръснеш.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 283
пенелопа , естествено, че си права, няма начин човек да си остави децата на непознат.
Аз самата не излизах преди Иво да замине в лятна ваканция - така че и аз съм на твоето мнение.
А и от септември пак ми се очертава стоене у дома. Бившият казва, че няма ангажименти към това да ми осигурява време за социален живот и то си е така, колкото и да е несправедливо.
Сега, когато кифлата живее у тях и уж сме се разбрали, че е рано да ги запознава, няма и как да го взима през уикендите да спи у тях в събота, както правеше преди.

# 33
  • Мнения: 9 990
Стън, запознанство-хубаво, но не е достатъчно.Ето, с Каси се познавам вече много време, но се опознахме през това време-пак достатъчно например.И докато се опознаем-влачи деца навсякъде.Еми вчера, след поредното мъкнене с бебе с кошница, кака, моята чанта и подаръци и китка цвете-ами-драйфа ми се, честно.А уж на веселба.Отивам аз на веселбата, оказва се, че яко духа климатика, а бебето е босо по боди и не нося даже едни чорапки.В жегата никой не пожела да се намали климатика, разбира се.Щото бебето е едно, пък всички останали са над 20.
Та, не че се оправдавам, но след запознанство-пак не става.Трябва си опознаване сериозно, че да си оставиш децата на някой.А докато се опознаеш-камилата ли, камиларя ли-то отлита момента.Аз искам сега.Не искам след 3 години.Например.
Май много Офф го дадох днес, ма ми се пие бира, мамка му.Обаче да седна с приятел.Не, че децата ми пречат, но когато отида на среща само аз с децата, а всички останали са ги класирали някъде-ми терсене става.Иначе си имам и комарник на количката Mr. Green, мога да замръквам с двете мръвки и в гората Tired

# 34
  • София
  • Мнения: 17 283
пенелопа, с бавачка почасово няма ли да ти се получи?

# 35
  • Мнения: 1 023
.Аз искам сега.Не искам след 3 години.Например.

си4ка така.
ма слушай са: вади 4антите, багажа и опаковай. за варна. среща там след 5 дни, като дойдеш.
и без оправдания.
аз съм редила още 3 майки с деца да идват.
в общия калабалък, нема да разбереш кое е твое и кое не.

# 36
  • Мнения: 9 990
Слушайте, мацки, бях във Варна цял месец.Няма как да накарам т.нар ми съпруг пак да ме кара.В автобуса с бебе ме нещат-питах, когато исках сама да се връщам по едно време.Освен това съм впримчена и баба да гледам, поела съм да ходя по обед да давам лекарства, да храня, да сменя памп, ей такива неща.Не всеки ден, но се случва през ден почти.Няма как.Освен това имам и изпити скоро.Не е оправдание.Времето не ме устройва.Нямам сили, разберете, да се кача и на влак сега с две маймуни.Изчерпана съм сякаш точно в този момент, иначе....правила съм го друг път.Бърди-бавачка съпругът не ще.Аз за кво съм.Истината е простичка, та чак смазващо простичка за момента-стискане на зъби му е майката.Ще дойде и моят миг, просто да оцелея до тогава. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 17 283
Бърди-бавачка съпругът не ще.Аз за кво съм.

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ами нали и ти си човек, бееееее
Ох, че се ядосах!
 #Cussing out

# 38
  • Мнения: 2 327
Аман, дай го тоя съпруг дето не ще бавачка, не ще да се изнася, не ще да сте заедно, не ще да сте поотделено, не ще ... Можем да му спретнем замеряне с камъни по форумски Simple Smile
Ако не кърмиш малката издебвай момента да е вкъщи тръсни му на него децата, а компания за бира все ще успееш да намериш и в последния момент. Ако я кърмиш се изцеди и пак така. нали са неговите деца, да се оправя.

# 39
  • Мнения: 2 863
Аман, дай го тоя съпруг дето не ще бавачка, не ще да се изнася, не ще да сте заедно, не ще да сте поотделено, не ще ... Можем да му спретнем замеряне с камъни по форумски Simple Smile

аз май нямам друго какво да кажа Hug

# 40
  • Мнения: 1 732
Аман, дай го тоя съпруг дето не ще бавачка, не ще да се изнася, не ще да сте заедно, не ще да сте поотделено, не ще ... Можем да му спретнем замеряне с камъни по форумски Simple Smile

аз май нямам друго какво да кажа Hug

и аз в кюпа!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт