Не ми идва...

  • 3 450
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета,притеснявам се,че не ми идва менструацията,закъснява ми вече 10 дена,а не съм бременна защото днес си правих два теста и са отрицателни,а пък и с мъжа ми от два месеца го правим само с презерватив.От както съм родила ми е идвало два месеца подред и точно на датата,а сега трябваше да е за трети...Какво мислите  Rolling Eyes ,на някой случвало ли се е?

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да,
на мен последния път ми закъсня с 1 седм. - отдадох го на жегата, на нерви- имах 2 тежки изпита в университета...
Като мина всичко, се поуспокоих и нещата си дойдоха по местата

# 2
  • Мнения: 323
Не се притеснявай,може да е от времето.И аз съм имала такива аномалии.Изчакай малко и ако не ти доиде ,се консултирай с лекар.

# 3
  • Мнения: 1 949
Здравейте момичета,притеснявам се,че не ми идва менструацията,закъснява ми вече 10 дена,а не съм бременна защото днес си правих два теста и са отрицателни,а пък и с мъжа ми от два месеца го правим само с презерватив.От както съм родила ми е идвало два месеца подред и точно на датата,а сега трябваше да е за трети...Какво мислите  Rolling Eyes ,на някой случвало ли се е?

Да, на мен! Дойде ми на 3 месец след раждането, въпреки че кърмех и си имах съвсем точен и редовен цикъл. Месеца след като спрах с кърменето ми закъсня. Ходих на лекар. Имах 1 задържан фоликул. Имаше вероятност да ми бият инжекция за предизвикване на М, но ми се размина. Дойде ми на 24 ден от закъснението. Отиди на лекар, за да те видят на ехограф. Успех!  Peace

# 4
  • Мнения: 2 309
На мен ми трябваше година след ражданет,докато ми се нормализира цикъла

# 5
  • Мнения: 1 273
Здравейте момичета,притеснявам се,че не ми идва менструацията,закъснява ми вече 10 дена,а не съм бременна защото днес си правих два теста и са отрицателни,а пък и с мъжа ми от два месеца го правим само с презерватив.От както съм родила ми е идвало два месеца подред и точно на датата,а сега трябваше да е за трети...Какво мислите  Rolling Eyes ,на някой случвало ли се е?

Ох, ние с теб все едни и същи проблеми  ooooh!
Аз обаче не съм правила тест още, защото  се пазехме с моя мъж  newsm78
Мисля да отида на лекар тия дни. Но моя цикъл си е бил винаги нередовен и е пропускал след много жега и студ. Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Не се притеснявай, според мен е нормално. Все пак не се е нормализирал още цикъла. А и топлото време си оказва влияние  Peace

# 7
  • Мнения: 520
На мен пък изобщо не ми е дошло, въпреки че спрях да кърмя преди два месеца ?!  Thinking

# 8
  • Мнения: 388
И аз минах по този път,6 месеца след раждането ми идваше като по часовник и след това не ми дойде 3 месеца(сигурна бях,че не съм бременна),ходих на лекар,изписа ми лекарства,за да ми предизвика цикъла и той потвърди,че няма бременност,но с тях нищо не стана и тъкмо щях да ходя пак на лекар и ми дойде(след 3-и месечно закъснение),сега този месец пак ми закъсня с 15-20 дни,но при мен това се дължи на поликистозни яйчници и сигурно ще си карам така,освен ако не пия хормонални лекарства,с които временно да нормализирам нещата.

# 9
  • Мнения: 13 850
ох, тази тема и на мен ми е болна...
досега ми дойде ми два пъти - вторият път с 2 дена закъснение, което приех за нормално... но така и не ми дойде трети път- закъснява ми вече 25 дена, а аз поначало съм с много редовен мензис - идва ми като по часовник ...  Мислех да ходя на лекар, но знам че не съм бременна, а понеже кърмя не мога да пия лекарства.. добре че има някой друг като мен че да се успокоя...

# 10
  • Мнения: 1 919
мисля, че е нещо от хормоните. newsm78

# 11
  • Мнения: 314
Явно има доста мами с такива проблеми ,аз също кърмя дойде ми 3 мес. след раждането и сега 2 мес не ми е идвал цикъла ,притесних се правих си тест но е отрицателен , а по принцип съм с нередовен цикъл ,консултирах се с гинеколог но ми каза че щяло да ми дойде да не се притеснявам .

# 12
  • Мнения: 941
ами аз идвам точно сега от гинеколога си по същата причина.На ехото се видя някакъв фоликул,нямаше кисти и други проблеми.Той каза,че вече трябва да ми дойде,забравих да спомена,че датата ми беше 12 юни и досега нищо.На ако все пак го няма до 1 седмица,ще ми го предизвика

# 13
  • Мнения: 4 700
На жените, които кърмят име zавиШен хормонът пролактин, който продуцира кърмата. Това води до липса на овулация и нередовен цикъл. А и след раждане хормоните и беz това са доста объркани, така че не се притеснявайте.  Peace

# 14
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На мен веднъж ми се случи да ми закъснее  две седмици Confused

# 15
  • Мнения: 413
И на мен този месец ми закъсня 8 дена, сигурно от жегите. Peace

# 16
  • Мнения: 155
Не се притеснявай,най-вероятно е от жегите,може и от стрес да е ,но ако все пак не ти дойде 20 дена е добре да се консултираш с гинеколога си.

# 17
  • Мнения: 1 183
На жените, които кърмят име zавиШен хормонът пролактин, който продуцира кърмата. Това води до липса на овулация и нередовен цикъл. А и след раждане хормоните и беz това са доста объркани, така че не се притеснявайте.  Peace
Да,само,че аз не кърмя от три месеца и за това ми е притеснено и плюс това двата цикъла сега ми бяха много точни а сега незнам...  newsm78

# 18
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
На мен ми закъснява с около 10-тина дни. Предният път също. По-предният пак така Peace. Може да е от жегата, може още да не се е регулирал цикълът - не се притеснявай, щом си сигурна, че няма бременност.

# 19
  • Мнения: 393
Не се притеснявай, според мен е нормално. Все пак не се е нормализирал още цикъла. А и топлото време си оказва влияние  Peace
Така е,на мен пък ми подрани с 10 дни този месец.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Възможно е да закъснее, като защитна реакция на организма при жеги, преумора, пътуване, обезводняване, стрес...
Дано да нямате проблеми и да е това, което искаш. За по - сигурно отиди на лекар. Hug

# 21
  • Мнения: 3 478
Щом си сигурна че не си бременна, не се притеснявай. Случва се на много момичета. Консултация с док. за успокоение ще ти бъде най от полза.

# 22
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
На мен ми се случи преди няколко месеца. Моят цикъл винаги е била доста шарен, но до този момент никога не е имало интервал повече от 40 дни. И двата пъти като минах 40-тия ден и бях бременна. Този път минах и 41 и 42-рия ден и изумях   Shocked , виждах се вече с трето и по едно време взе да ми харесва даже въпреки евентуалната малка разлика. Направих си тест на 43-тия ден и вечерта ми дойде  Joy. Сега само ме е яд, че като плануваме третото бебе, ще трябва да чакам повече от 40 дни та да съм сигурна в положителния резултата, а как мразя да чакам  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 183
Здравейте  Hug ,вече съм щастлива днес ми дойде след 15 дена закъснение,голямо притеснение беше  Whistling

# 24
  • Мнения: 155
Ами ха честито!И дано повече да не ти се случва да ти закъснява така.

# 25
  • Мнения: 13 850
Честито и от мен!
на мен все още не ми идва, стана един месец закъснение...

# 26
  • Мнения: 3 069
Предполагам, че  може и да е хормонално нарушение.
При всички положения трябва да отидеш при лекаря си!

# 27
  • Мнения: 307
И на мен ми закъснява за втори път. Първият път ми закъсня с 10 дена, а сега с 2 седмици и още го няма. А като ми дойде, след като родих, си ми беше редовен, ама сега... newsm78

# 28
  • Мнения: 174
По същия начин бях и аз...не кърмя...дойде ми на 2-рия месец,след това още 2 пъти горе-долу точно..и сега ми закъсня с 20 дни...бях се изпопретеснила правих си тест и нъцки...накрая ми дойде...сигурно е на хормонална основа..споко

# 29
  • Мнения: 13 850
Бих отишла на лекар но пътуването с автобус с бебето и каката си е равносилно на подвиг .
Утешавам се с мисълта, че дори и да хормонално не мога да предприема никакво лечение защото малкия е само на кърма и ще бъде така още месец докато не стане на 6 месеца, после дори и да се захраним ще продължавам да кърмя...

# 30
  • Мнения: 380
олее,хора,направо като чета и се успокоявам малко.на мен ми пропусна да ми дойде целия юни месец и направо се побърквам вече.и миналия път ми закъсня с 1 седм и ми доиде последния ден на май,затова сега още чакам и не избързвам с тестовете.дано да е от жегите,от хормони,само да не е бременност-не усещам никакви признаци още.

# 31
   На мен ми закаснява вече 5-6 дни.Правих си тест и ууууууууууууууррррррррррррааааааааа показа ми две чертички.Многа се радваме с мажът ми ,но и искам да отида на лекар да ме погледне и тои да си каже последната дума.Тестовете които си правих са сюр чек а пишеше,че са чувствителни и давали резултат до 99 точност.Е ама човек все пак трябва да си има едно на предвид.Момичета стискаите палци.

# 32
  • Мнения: 4 700
rosalinda, честито и  Peace стискам палци.

# 33
     Момичета искъм да ви кажа ,че още не ми е дошло.Изчаквам още малко ,че като утида на лекар да може да ме види.Вече 8-9 дни не ми идва.Поне се успокоявам ,че съм с положителни тестове ,а не е хормонално нарушение.Ако някои знае в кои ден могат да видят бебето ПИШЕТЕ.javascript:void(0);

# 34
  • Мнения: 4 700
при мен в 7 г.с. се видя сърдечна дейност. Ако не се лъжа беШе на 11 ден от zакъснението.

# 35
  • Мнения: 13 850
На мен ми дойде с един месец и 10 дена закъснение. Лекарката ми каза че с второ щяло да ми тече по малко, но точно обратното е - много обилно. Явно наистина е хормонално, защото по принцип съм с редовен... Да видим другия месец , или след месец и 10 дена пак Simple Smile

# 36
  • Мнения: 649
Кърмиш ли? При мен не, но при майка ми, докато е кърмила, изобщо не й е идвало. Може да е и от времето.

# 37
  • Мнения: 13 850
Малкия палавник е само на кърма , но и дъщеря си я кърмих а ми идваше по часовник от 50-тия ден след раждането ..
Може пък и да е  от ЕГН-то, нали дъщеря си  я родих преди 9 години ....

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Предполагам, че след бремеността не всичко си е на мястото  Laughing ще се нормализират нещата.
Аз все още кърмя, но когато Петър стана на 6 и половина ми дойде..... всичките ми приятелки се оплакваха от обилен цикъл и аз се бях подготвила с необходимия резерв от помогала..... Grinning, но..... при мен едва капеше....., така че хормоните ще се наместят.....

# 39
  • Мнения: 3 500
Възможно е да е  от още обърканите ти хормони.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт