Секс и кърмене:)

  • 2 586
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
И аз искам вица.....

# 31
  • Мнения: 6 029

ужас, прочетох "Цица, цица..." Mr. Green

# 32
  • Мнения: 339

ужас, прочетох "Цица, цица..." Mr. Green

 Joy тва нали не е вица newsm78

# 33
  • Мнения: 524

ужас, прочетох "Цица, цица..." Mr. Green

 Joy тва нали не е вица newsm78

Хи-хи!

Предупреждавам- вица е един такъв от фолклора на 30-40-те години на 20 век. Мъж ми помни такива от чичовчите си и много се забавлява да ги разказва. Аз също- щото ми звучат  тъпо . Laughing

Едно семейство си взели хранениче, момче,около 18 гдишно. Майката обсипвала момчето с грижи и внимание денонощно. Един ден, когато мъж й се върнал от нивата ги сварил в леглото.
- Какво става тук?  Rolling Eyes
- Ми мъжо, кърмя момченцето...- заоправдавала се жената.
- Ъм, туй убаво, ама що неговия...тъй напред-назад?
- Подкача млякото, бе мъжо, толкова ли не разбираш?!

Нищо не рабрахте? Предупредих ви, че е тъп...

Моля, ако съм обидила някой за извинение.  Hug
Ако модита преценят, че съм нарушила добрия тон да изтрият поста ми.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз какво да кажа като моя не ми докосна гърдите 8 месеца. Mr. Green Толкова време кърмих.
Мда... и при нас същия филм  Crossing Arms само дето цифрата е друга - караме 14-ти месец без изгледи да приключваме скоро. а иначе кърма ми е изтичала само веднъж за тия 14 месеца, след като не бях давала въпросната гърда пчти 2 дни.

# 35
  • Мнения: 7 418
И аз преди нямах желание, но вече се оправиха нещата. Не ме притеснява изтичането на кърма, даже е вълнуващо.
  О,да!
  Наистина е вълнуващо!
  Изобщо не пречи! Grinning

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Първите месеци почти непрекъснато ходех със сутиен, заради непрестанното изтичане на кърма. Съответно и сексът беше със сутиен. В редките случаи без - таткото биваше окъпан /не че не му хареса  Wink/.

Сега тямам този проблем - явно процеса е регулиран или кърмата е по-малко  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт