Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 273
  • 627
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 042
Някой ще ми помогне за "Завръщане"-Русия. Намерих в Арена , но няма никакъв сиид. Другаде някъде?

Във филмовият каталог на новата Арена го има. Peace

# 226
  • Мнения: 216
Здравейте  тези дни  гледах
Perfect stranger  - не ми хареса нито играта на Холи  Бери  нито на Брус  Уилис  Не го препоръчвам
Mr Brooks -Хареса ми  Препоръчвам го  Simple Smile
За по късно сьм   си приготвила  Good year  дано е добър Hug  bouquet
Добър е

# 227
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Взлом- идеална възможност да се насладите на играта на Джъд Лоу, Робин Райт Пен и Жюлиет Бинош в един много силен филм.

http://www.imdb.com/title/tt0443456/

# 228
  • Мнения: 4 370
Днес започнах да гледам See No Evil, сюжета ми е интересен и мисля да си го догледам, но много страхотии и кървища, едвам им устисквам вече.

# 229
  • Мнения: 7 091
Преди известно време написах положителна рецензия за " The last King of Scotland", но филма който гледах днес( "The Constant Gardner") , макар че експлоатира привидно подобна идея , но му е предшественик е просто степени по-добър като сценарии и действие.
Въпреки, че играта на Форест Уитакър от "The last King of Scotland" е много силна, "The Constant Gardner" е чудесно поднесен чрез неповторимо режисьорско изпълнение.
Въпреки, че не харесвам артистът, който изпълнява главната роля ( сега не мога да се сетя за името, а не ми се рови) по принцип, мисля, че той беше просто перфектен за ролята, която изпълнява. Просто мога само суперлативи да говоря за този филм, горещо го препоръчвам! Бях много скептична за него, но той просто надмина очакванията ми.

# 230
  • Мнения: 1 783
Преди известно време написах положителна рецензия за " The last King of Scotland", но филма който гледах днес( "The Constant Gardner") , макар че експлоатира привидно подобна идея , но му е предшественик е просто степени по-добър като сценарии и действие.
Въпреки, че играта на Форест Уитакър от "The last King of Scotland" е много силна, "The Constant Gardner" е чудесно поднесен чрез неповторимо режисьорско изпълнение.
Въпреки, че не харесвам артистът, който изпълнява главната роля ( сега не мога да се сетя за името, а не ми се рови) по принцип, мисля, че той беше просто перфектен за ролята, която изпълнява. Просто мога само суперлативи да говоря за този филм, горещо го препоръчвам! Бях много скептична за него, но той просто надмина очакванията ми.

Рей Файнс, аз пък много го харесвам, стахотен актьор е. Филма е потресаващ, един от тези, които ти остават в глават много дълго време.

# 231
  • Мнения: 994
Преди известно време написах положителна рецензия за " The last King of Scotland", но филма който гледах днес( "The Constant Gardner") , макар че експлоатира привидно подобна идея , но му е предшественик е просто степени по-добър като сценарии и действие.
Въпреки, че играта на Форест Уитакър от "The last King of Scotland" е много силна, "The Constant Gardner" е чудесно поднесен чрез неповторимо режисьорско изпълнение.
Въпреки, че не харесвам артистът, който изпълнява главната роля ( сега не мога да се сетя за името, а не ми се рови) по принцип, мисля, че той беше просто перфектен за ролята, която изпълнява. Просто мога само суперлативи да говоря за този филм, горещо го препоръчвам! Бях много скептична за него, но той просто надмина очакванията ми.

Рей Файнс, аз пък много го харесвам, стахотен актьор е. Филма е потресаващ, един от тези, които ти остават в глават много дълго време.


Ralph Fiennes е великолепен актьор - любимец ми е още от The English Patient.
The Constant Gardner е много добър филм. В моята лична класация е на много добри позиции. Ако ти е харесал и не си гледала ето този на същия режисьор си го вземи

http://imdb.com/title/tt0317248/

Тежък филм е, но трябва да се види според мен.

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 17:48 от КТВ

# 232
  • Мнения: 1 783
Преди известно време написах положителна рецензия за " The last King of Scotland", но филма който гледах днес( "The Constant Gardner") , макар че експлоатира привидно подобна идея , но му е предшественик е просто степени по-добър като сценарии и действие.
Въпреки, че играта на Форест Уитакър от "The last King of Scotland" е много силна, "The Constant Gardner" е чудесно поднесен чрез неповторимо режисьорско изпълнение.
Въпреки, че не харесвам артистът, който изпълнява главната роля ( сега не мога да се сетя за името, а не ми се рови) по принцип, мисля, че той беше просто перфектен за ролята, която изпълнява. Просто мога само суперлативи да говоря за този филм, горещо го препоръчвам! Бях много скептична за него, но той просто надмина очакванията ми.

Рей Файнс, аз пък много го харесвам, стахотен актьор е. Филма е потресаващ, един от тези, които ти остават в глават много дълго време.


Ralph Fiennes е великолепен актьор - любимец ми е още от The English Patient.
The Constant Gardener е много добър филм. В моята лична класация е на много добри позиции. Ако ти е харесал и не си гледала ето този на същия режисьор си го вземи

http://imdb.com/title/tt0317248/

Тежък филм е, но трябва да се види според мен.
Ау, този е много тежък, ама си струва. Не е за хората с меки сърца, аз плаках, че плаках.

# 233
  • Мнения: 216
Забравих да ви препоръчам  Fracture, незнам как са го превели с Антъни Хопкинс и пичагата от The Notebook , задължително да се гледа- страхотен е

# 234
  • Мнения: 7 091
Ralph Fiennes е великолепен актьор - любимец ми е още от The English Patient.
The Constant Gardner е много добър филм. В моята лична класация е на много добри позиции. Ако ти е харесал и не си гледала ето този на същия режисьор си го вземи

http://imdb.com/title/tt0317248/

Тежък филм е, но трябва да се види според мен.

Аз го харесвам като актьор, но не го харесвам като излъчване да го кажем Simple SmileСмятам обаче, че беше идеален за ролята си! В Английският пациент също много ми хареса как играеше!
ФИлмът, който препоръчваш някой ми го беше каза преди за него, още не съм го гледала още обаче, ще погледна, благодаря!

# 235
  • Мнения: 526
Снощи изгледах Мистър Брукс(2007) с Кевин Костнър и Деми Мур.Хубав трилър,хареса ми.Препоръчвам на любителите на този вид филми Peace

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=93947

Линк към imdb

# 236
  • Мнения: 4 370
 Днес доизгледах See No Evil. Филмът е пропит с кръв, потресаващи кадри и всичко това поднесено в близък план. Ако някой е почитател на подобни усещания филма е за него.

# 237
  • Мнения: 4 111
Тази вече гледах Снайперистът - The Shooter
Препоръчвам го. Рядко срещам издрържан филм, със смисъл, увлекателен, не се оттегчих. Ще го гледам отново. Заслужава си.

# 238
  • Мнения: 94
Току що гледах последната серия от първия сезон на Dirt-Мръсотия, много як сериал  с Къртни Кокс , последните епизоди ги изгледах на един дъх.
Горещо го препоръчвам!!!  Peace

# 239
  • Мнения: 7 091
Гледах " The Queen", добре направен, интригуваща гледна точка, чудесна актьорска игра, добре подбрани актьори. Филмът е интересен, но не чак изключителен. И въпреки това го препоръчвам, стойностен филм.

Общи условия

Активация на акаунт