Добрата новина днес

  • 9 497
  • 250
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 550
добрата новина е, че е петък
напускам офиса след половин час и беж към моретоооооо за уикенда  Flutter

# 91
  • Мнения: 642
За мен днес добрата новина е, че все още има добри хора - една форумска мама ми предложи детската си седалка за кола на заем, без да ме познава. Все още има хора, които взимат присърце проблемите на другите около тях - да това го знам, но днес ми се случи и на мен Simple Smile
  bouquet  bouquet  bouquet за ЕлиТо

# 92
  • Мнения: 2 716
Мъжо е на мъжки купон.
Трезв! И след малко се прибира.
Успокоих се!

# 93
  • Мнения: 3 740
Прибрахме се от Гърция с мъжа ми. Живи и здрави. Заварихме децата след купона по случай 17-ия рожден ден на най-големия ни син. Живи и здрави. От това по-хубава новина - здраве.

# 94
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
взех си билети за chambao. ако не стане някоя простотия, на 13ти ще ги гледам

# 95
  • Мнения: 131
От днес си имаме студентка в къщи.

# 96
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Запознахме се с много приятно българско семейство тук. Момченцата са ни само с няколко дни разлика във възрастта.  Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 1 413
Добрата новина е, че моята най-близка приятелка си е дошла от Виена и ще се видим, такива моменти ми дават вътрешни сили, много я обичам и съм щастлива, че въпреки разстоянията все още споделяме всичко и се подкрепяме - приятелки сме от 18  Shockedгодини  Hug

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 09:28 от мечтица

# 98
  • Мнения: 4 447
Добрата новина днес е, че нямам мускулна треска след 1500-те коремни, които направих вчера Mr. Green, след като преядох снощи все още съм 55 и днес ще си "светна" къщата от чистене  Joy

# 99
  • Мнения: 78
Добрата новина е, че бебокът се събуди чак в 7 и то с усмивка. А след като хапна, се заливахме от смях докато изтощен заспа отново  Flutter

# 100
  • Мнения: 1 299
От днес си имаме студентка в къщи.

Честито  Peace

# 101
  • Мнения: 1 938
Изцяло обновен родилен комплекс откриха в МБАЛ
В последния работен ден на юни пазарджишката Многопрофилна болница откри изцяло обновения си родилен комплекс. Тук са родилните зали, предзалите, помещенията за наблюдение на родилките, залата за оперативно родоразрешение и помощните помещения на персонала, разясни директорът на МБАЛ д-р Петко Митев. Комплексът е строен като самостоятелна структура, свързана с топла връзка с основния корпус на лечебното заведение. Не е бил ремонтиран основно над 15 години. Сега е извършено преструктуриране на родилната зала, обновяване на всички съществуващи инсталации - кислородни, вакуум, водопроводни и др. Според съвременните изисквания са направени PVC-замазки на подовете, които имат антибактерицидно покритие. Такива замазки са положени и върху стените. Обемът от строителни дейности е отнел няколко месеца, през които ражданията са обслужвани в друга зала. Ремонтът се е вместил в 50 хил. лв. Отделно от него е обновен съществуващият инструментариум, закупен е единственият в Пазарджик триизмерен ехограф на стойност 36 хил. лв., обновено е оборудването на операционната зала, осигурени са и нови фетални монитори, което е направило условията за оказване на адекватна помощ много добри. През 2006 г в тази болница са се родили близо 1 400 бебета. През тази вече са 580. В МБАЛ е единственото в областта отделение по неонатология, помагащо на всички проблемни новородени. От кампанията “Българската коледа” то очаква кувьоз, за който вече са подписани документите. Екипът на комплекса е от 10 лекари и 24 акушерки. На откриването се бяха събрали всички и много гост-колеги. Бордът на директорите беше представен от проф. Петър Кавлаков. Той сподели, че неговите деца са родени в тази болница и би желал тук за пръв път, в европейски условия да проплачат и внуците му. Кметът Евстатиев подари на медиците градинска шатра, а общественият посредник Иван Димитров обеща да я оборудва със столове. След водосвета свещеникът пожела на персонала здраве и повече работа. Кметът припомни, че след разговори с министър председателя, в началото на годината болницата е получила 200 хил. лв. Сега се очаква неговото идване, за да се обсъди разпределението им.



 smile3501 smile3501 smile3501

# 102
  • Мнения: 1 299
Nellina , ето това наистина добра новина, зарадва ме  Hug

# 103
  • Мнения: 1 312
Аз вече десетина дни живея окрилена от добрата новина,която ми пратиха Heart Eyes.
Ще дочакам до вторник за да я посрещна Hug.
След 4 месечна раздяла.. Cry
Пърхам Flutter!

Иначе днешната е,че ми монтираха щори в кухнята!
Имало живот и в жегата Laughing

# 104
  • София
  • Мнения: 2 381
Браво за новината от Пазарджик.

Общи условия

Активация на акаунт