Мама и тати се молят на Бог, ДЕКЕМВРИ да ги дари със здрав бебок!

  • 10 383
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Чух, че Клерчето ме вика и ей ме на!!! СЪрце, честита ти розова беба.
От сутринта съм влязла в темата, чета, излизам навън, пак чета...и чак сега смогнах да изчета всички страници. Проблемът само е че забравих на кой какво искам да кажа.  Embarassed
   КЛЕРЧЕ, стискам палци всичко покрай вас да е наред. Постарай се /знам че е безумно трудно/ да си позитивно настроена. Моля те.
   .......ауууууууууу, до тук бях.

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 16:01 от GOLDEN ROSE

# 256
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Сетих се  Joy
   Някой говореше за запушен нос и кървене от нослето. Първата екстра си я имах доста дълго време. Отначало /някъде от ову-то нататък/ тъпчех Олинт, ма кат' видях положителния тест се спрях. После се започна с кървенето от носа, което е всеки ден.
   Да се оплача, че пустото главоболие ми ...... мамата. Не издържам на моменти. Уж стискам зъби, ма има няма току глътна някой парацетамол, защото съм на път иначе да си резна вените.  Mr. Green
Такаааааааа.........имаше още....
АААААААА, КАЛИНУЧИА, слънчице. Онзи ден набивах крак под блока ти...викам - да я скивтам сега отнякъде, ма къде тоз късмет. Каза Номер 14, ма бая народ живее там. както и да е. Някой ден ще се уговорим, да те замъкна на каВе. Няма да е в Маркрит - Събота бях там и пъплеха хлебарки по стената.  Sick Радвам се...много се радвам, че резултата от БХС е добър...супер е даже. Спести си амни-то!  Praynig
   Кошмари сънувате - хехе, поне спите! Аз ставам да се тъпча с шоколад по цяла нощ. Не че ми се яде, ма безделието ме кара да върша глупости.  Joy
   Лелеееее, усещам се че забравям много момичета, сори. Кат' ми загрее главата какво на кой съм искала да пиша - веднага ще го направя.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте и от мен!
Имам още един час работа, но нямам настроение да я върша и реших да вляза във форума. Искам най-напред да чиститя на всички новоомъжени и да им пожелая щастлив брак. А на депресираните бъдещи мами да им кажа, че може една разходка навън с подходящия човек или пък един отпускащ разговор може да се окажат чудодейни. Тъй че не чакайте, а отивайте на разходка. Във Варна поне времето е приятно за разходка. Аз смятам да й се разтъпча в Морската градина след около час.

# 258
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Да, да, дааааа...имаме си новобракувани мамчета. ЧЕСТИТООООООО   bouquet. Безоблачен семеен живот изпълнен само с любов и разбирателство!

# 259
  • Мнения: 366
Честито и от мен на новобракуваните! Дълги години семейно щастие желая и много здрави и палави бебчета.
Този месец още една сватба ще има  Wink
Аз този месец ще съм си в къщи на хладно, а за после не знам, ако всичко ми е наред може пак да поработя малко. Не че и сега не поработвам от къщи, но поне мога спокойно да си полежа като се уморя да седя пред компа.
Клер, и от мен имаш  fingerscrossed

# 260
  • Мнения: 1 065
Честито и на Мунлайт!

Но най-гадното е събирането на предметите преди ремонта. Ужас! Sick
Клер, да знаеш, че има и по- гадно- когато някак си се стегнал и си прибрал всичко чинно в кашони, че дори си ги и надписал, да дойде майка ти и да ги преподреди по нейно усмотрение. Година по- късно не знаеш на какво ще попаднеш като отвориш кашон с надпис "Иван Вазов"  Grinning

# 261
  • Мнения: 219
Simple Smile Аз много обичам ремонтите, и особенно разместванията Simple Smile Искам ми се ако (като - дано стане) си купим къща, и за 2м да е готова. Абе то ако имам парите и времето ще е готова, ама сега като не мога да правя много от нещата, а трябва само да командвам...иди, че накарай мъж да ти свърши работата  Wink Ама дето се казва, айде 1-во да я вземем, пък другите неща ще станат.
Поздрави на всички мами дето са се бракували!  Hug

# 262
  • Мнения: 127
Момичета,току що се върнах от прегледа,всичко с бебето е наред,резултата ми от БХСто е 1:1900,или нещо подобно,дори не можах точно да го запомня от облекчение.Но бебчо упорито си стискаше крачетата и пак не се видя момче ли е или момиче!Ииих,така исках вече да разбера!Но ще трябва да се въоръжа с търпение!Хубава вечер,целувки на всички!

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Димитрова в повечето случай познава за пола нали?!Първия път ми позна.пък и на триизмерен все пак ме гледа!Просто се позамислих

# 264
  • Мнения: 2 641
голдън роуз какво ме подминаваш тука току-така  Naughty викам ти аз снимка да си сложиш а ти пак мълчиш  Mr. Green

честито на бракувалите се мами, много щастие им пожелавам ама до сега една снимка не видях  newsm78

а за ремонтите просто ги обожавам стига да има кой да ми гледа детето  Peace

# 265
  • Мнения: 1 144
Анима, най-добре да се обадиш да ги питаш по телефона. Може графикът да е стар, а естествено, може и аз да съм се объркала.

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Анайс.разгледах ти албумите и много ми харесаха!

# 267
  • Мнения: 1 144
Ита, много хубав цял бански на Триумф си взех от фирменият им магазин в РУМ Младост, но предполагам, че навсякъде ги има, където продават Триумф, а от 7 Секъндс си взех страхотен цял на Марк Андре. На Триумф имаше и модели за по-големи цици, ако ти трябва такъв, (дай боже всекиму), аз засега влязох в чашка С. Много секси стоят.

И аз харесвам бременни с цели бански, а и за кожата на корема май не е добре да се излага на слънце, стига и разтягането. Може и да бъркам де. Вие с какво си мажете коремчетата? Аз взех на Мустела по препоръка на приятелка и наистина съм доволна. Има двоен ефект (аз имам стрии още от първото бебе, ама какво да се прави)

Мерси за инфото за магазина на Фритьоф Нансен, ще се поразходя дотам.

Момичета, за малко да пропусна честито на младоженките!!! Много много много любов и усмивки им пожелавам, много сладки бебчета и само от време на време малко сдърпване с "милото", че то без това ще е голяма скука, нали?  Laughing

# 268
  • Мнения: 534
dani t,  Hug за добрите резултати...дай боже всекиму!
Иринче, да се надяваме, че другата седмица Димитрова ще ни сюрпризира Wink с пола...
лека вечер на всички...ние хапнахме и сега излизаме на разходка Peace

p.s. междудругото мислете за ново заглавие, че като гледам утре ще сме с нова темичка!  bouquet

# 269
  • Мнения: 1 144
Момичета, пропуснах да ви кажа нещо, което ще е интересно на мамите, които мислят да раждат в Токуда. Днес като бях на консултация, разбрах от регистратурата, че на 17 юли ще има "Отворени врати" в АЕГ отделението, което много ми допада, защото ще видим залите, къде ше се ражда, къде държат бебетата, ще ни обяснят какви услуги предлагат, като например прегледа "Здраво бебе" след раждане, което е много полезно и после ще спести известно тичане по специалисти и разни такива интересни за мамчетата неща. Аз мисля да отида в 13:30. Ако някоя от вас се интересува, може да се обади на регситратурата на попита, защото трябва да се запише.

А и още нещо, мисля да раждампри д-р Димитров в Токуда, някакви отзиви?
Взех си и час са Марков за фетална морфология за края на юли, а БХС ми е след седмица.

Засега това е от мен, отивам малко на разходка и довечера ще ви нагледам как сте всички, депресирани и усмихнати.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт