Детски килим?

  • 53 106
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Ние у дома сме без килими.
Но, за детенце съм купила от килимчетата които са като пъзели.
Продават се в магазините за дет. играчки и в книжарници.
Струват ми се много подходящи, защото са с картинки от разл.приказки, много са топли, меки и изключително лесно се почистват. Hug
(може дори всеки ден с вода да се мият и съхнат за отрицателно време). Wink
И цената им е изклю. приемлива ( около 10лв).
Малката много си ги харесва.Сложили сме вече две такива килимчета (свързали сме ги)  и сега е едно прилично по големина
килимче.
Съжалявам , че не мога да ви покажа снимки.
Успех в избора!
 Grinning

# 31
  • Мнения: 3 356
Мразя килимите общо взето,ама за детето взех (не че не съжалявам) от Карпет макс ето този,за 34-35  лв.Лесно се пере слава богу,защото го прави на нищо подобни за отрицателновреме.

# 32
  • Мнения: 5 462
Щом става дума за килими , да ви питам къде във Варна може да се купят хубави килими но не детски ?Не става дума за килими тип от магазина срещу Метро . WinkА нещо хубаво и качествено  .Не гоня ниска цена , напротив може да са скъпи но качествени и красиви.

# 33
  • Мнения: 175
Нямам представа какви килими се предлагат сре6у МЕТРО, но аз бих път от Норвегия специално да си купя килими от магазин "ОММО"и не съжалявам.  Имат невероятни не6та. За другата година ми останаха пъте4ките за спалнята, 4е много ми дойде багажа тази година.

# 34
  • Мнения: 678
Нямам представа какви килими се предлагат сре6у МЕТРО, но аз бих път от Норвегия специално да си купя килими от магазин "ОММО"и не съжалявам.  Имат невероятни не6та. За другата година ми останаха пъте4ките за спалнята, 4е много ми дойде багажа тази година.
Аз бих път три пъти от Стара Загора - Варна до същия магазин ,,ОММО ''  за 3 невероятни килима .  Grinning и също не съжалявам.
 
 
 

# 35
  • Мнения: 5 462
А какво производство са им килимите ???Надявам се не турски или китайски......... или др. такива  ??? А.......?????? newsm78

# 36
  • Мнения: 678
никакви турски
холандски са

# 37
  • Мнения: 2 768
По-нагоре съм писала, че се намора точно до магазина "Хикови" за санитарно обзавеждане.

Ето сайта килими на фирмата-производител, може да видиш кави са детските модели: http://www.arteespina.com/NL/index.html


Поли, пише се Братя Миладинови  Wink

# 38
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А знаете ли в София в кои магазини се продават тази марка килими?

# 39
  • София
  • Мнения: 2 161
Лошото е че в София ги няма.
И аз съм си избрала 2 килима от там и ще ми се наложи да си ги нося до София ... ooooh!

# 40
  • Мнения: 2 768
Лошото е че в София ги няма.
И аз съм си избрала 2 килима от там и ще ми се наложи да си ги нося до София ... ooooh!


Едва ли ще е проблем да ти изпратят избраният килим по куриер с наложен платеж Peace

# 41
  • Мнения: 1 655
Лошото е че в София ги няма.
И аз съм си избрала 2 килима от там и ще ми се наложи да си ги нося до София ... ooooh!
А в ДОМКО не ги ли продаваха тези килими?

# 42
  • Мнения: 2 768
А в ДОМКО не ги ли продаваха тези килими?


До колкото знам, вече не.

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А в ДОМКО не ги ли продаваха тези килими?


До колкото знам, вече не.



eta,
сега се сетих,че преди месец ходих в Домко и там гледах тези килими,но не направих връзка тогава,че са  от същата марка.Обясниха ми ,че до нова година предлагат само няколко модела .

# 44
  • Мнения: 207
На мен килимите в ОММО ми харесаха,ама са ми малко скъпички  ooooh! Някакви идеи за Варна,където има хубави неща и по-достъпни цени?И доколко е разликата във вълнени и други килими,това има ли значение за здравето на детето?Мисля,че има и български - сливенски фирми производителки на вълнени килими,някой има ли такива,как са като качество,координати на фирми?

Общи условия

Активация на акаунт