Детски килим?

  • 53 103
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моля, за мнението ви относно едни килими,които гледах в последния каталог на Como.
Колебая  се между следните три варианти:
-ръчно връзван 100% вълна
-ръчно връзван 50% памук и 50% вискоза
-ръчно врузван 100% акрил
Ще ви бъда благодарна, ако ми посочите плюсове и минуси за съответния състав. Hug

# 106
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Леко да си побутна питането. Mr. Green

# 107
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Скоро купувах 3  килима  за яслата  на малката от Биокарпет.С мотиви на Дисни-много ги харесаха всички.Има и доста дебели вълнени, но са  на едни други цени... Whistling
Е да, ама са на Биокарпет, нали?  Wink

# 108
Здравейте,
ние искаме да вземем килим за детската стая, за бебе, но в магазините ни препоръчват ту изкуствена матария, ту вълна. Това което четох във форумите също не ме ориентира никак.
Вълнените уж са естествена материя, които горещо се препоръчват, но пък се скубят, четох, че събират много прах. Изкуствените пък предизвиквали алергии.
Много ми се иска да избера най-добрия вариант, все пак бебето ще се търкаля доста по килима.
А иначе в цялото жилище нямаме килими и нямам никакъв опит.
Объркана съм и моля за съвет.
какъв килим да избера за малко дете.
благодаря

# 109
  • Мнения: 6 039
не си прочела много внимателно
алергии предизвикват, или могт да предизвикат вълнените килими
повечето изкуствените ,не придизвикват алергии, някои от тях обаче създават статично електричество

вълнените килими не се препоръчвт за бебета и деца, още повече че са доста бодливи и не си представям лицето не детето ми да се търка в такава материя

# 110
да, благодаря, може би ще вземем изкуствена материя. Видях в магазина как се скубят вълнените килими. Препоръчаха ми някаква изкуствена материя B-tron.
някой знае ли нещо за нея?

Общи условия

Активация на акаунт