ЮЛСКАТА дружинка вече става на една годинка!

  • 12 491
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Ето и едно клипче от нас.

# 241
  • София
  • Мнения: 619
NAN , Даная какво хвана в крайна сметка,че не се вижда на клипчето  Laughing?И на нас ни предстои РД и пощрапулник и се чудя,направо съм в дилема как и къде да го направя.В къщи е адски тясно,а както ги смятам ще са около 14 деца с майките и незнам  Thinking.

# 242
  • София
  • Мнения: 688
Май всички пишем рядко напоследък. Гледам доста прощъпулници минаха заедно с рождения ден, но при нас още няма изгледи за прохождане - страхлива си ми е Яна, като се пусне да тръгне и кляка. А и както каза Арлина, трябва крачетата да пораснат достатъчно, за да пази равновесие, ние сме още със 17-ти номер сандали.
Ние на нашия рожден ден май ще ходим на друг рожден ден на едно момиченце на наши приятели, което пък става на 3 годинки. Ще черпим на другия ден при наште, защото у нас също няма място за гости.
Ние напоследък си намираме разни забавления като люлки:



и колички:



Много се кефи и на двете  Simple Smile.

За тортата мисля да й направим бебешка с нишесте и бебешки бисквити, а за почерпката да купим от Лучано.

# 243
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Hug
Нан,голяма сладурка  Дая,а и Крисито  Heart Eyes
Тъкмо щях да питам за прощапулника,но вече всичко ми е ясно Wink

Тъй,аз казах че пускам тема в Календара,но за по-сигурно първо ще пиша тук Mr. Green
Тъй...........вчера пратих Л.С,на всички Варненки на които успях,даже и на тези които с месеци не са влизали в нашата тема.резултата Shocked .......отговори ми само ивИчка,която за съжаление няма да може да дойде Sad.....няма да коментирам,кайто се записал-записал,който отговорил-отговорил :xarms
Аз съм си направила труда Peace

Че така вариантите са следните:
Барбито/евентуално/,в сряда ще ходя да говоря и пицария "Годзила"на Колхозния пазар.там говоря за лятна градина/закрита/,с климатик,за непушачи е,има къде да се сложат колички и т.н.пак в сряда ще доуточнявам и трябва да дам бройка/което хич незнам как ще стане/ Rolling Eyes
Ако имате претенции,казвайте,докато има време.Къде изчезнаха всички,направо незнам newsm78.
От Варненки,имам единствено телефона на Пингвина и утре ще и звънна Peace
Това е,ако има нещо пишете и звънете.Попова и Исито ми имат телефона,ако някой го иска,ще муго пратя на Л.С
Лека вечер на всички Hug

Бетта
,мнага сладичка Яна Heart Eyes

# 244
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
NAN , Даная какво хвана в крайна сметка,че не се вижда на клипчето  Laughing?
Първо една бъркалка /за яйца май/. После химикал с тефтер /което го няма на клипа/, даже започна да пише Grinning  После четка за коса и парАта. Накрая взе една книжка Wink Това ме навежда на мисълта /и надеждата/, че ще си имаме умно, начетено, богато момиче, с вериги ресторанти и фризьорски салони Mr. Green
Е, от моите уста в Божиите уши! Praynig

Днес си взех сп. Бебе...Мадленка на Пламето е на второ място за корицата Heart Eyes /според мен си е за 1-во Crossing Arms/, а Криси на Мама Дани се чипка сладко,сладко.

# 245
  • Мнения: 1 584
Привет и от мен,

тук уикенда най-после се пооправи времето и го използвахме пълноценно, та нямаше време за форум Wink Прощъпулника мина много добре - след като опипа и избута нещата, които не и трябваха Ясмин се хвана за един дебел портфейл - започна да вади картите 1 по 1 и да ги оглежда много старателно - та заключихме, че ще стане банков инспектор Mr. Green
Изненади нямаше, тъй като тя си ходи много стабилно - днес даже докопа градинската лейка и обикаля с нея по полянката без да пада Rolling Eyes

Ето малко снимки от съботно-неделните преживявания:

На турнир по баскетбол и Прощъпулник

В парка

Nan, много е сладка Дая Simple Smile и всички рожденници гледам са си изкарали страхотно Laughing

Аз гледах тук за торта вече - на Дисни с фигурките са около 40е (доста са големи), което е сравнително поносимо. За менюто още не съм измислила, тъй като децата са доста различни на възраст Rolling Eyes

# 246
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте и от нас,днеска беше такава жега,че не ми се сядаше на компа!

Ние май също няма да си празнуваме РД-то на деня,пада се в четвъртък и на гостите,пък и на нас не ни е удобно,само ще направя една торта,да си духне Цветето свещичката на деня и ще празнуваме в събота Rolling Eyes

Нан,голяма сладурка ти е Дая,ама как само се реши с четката Joy Кокетка ще е тя Wink

Жоржи,пусни го и на мен,ако случайно се доберем до Варна преди 1-ви август ще звънна!

Ние също нямаме изгледи за скорошно прохождане,много е страхливо моето момиче,мери си всяка крачка,а откакто падна два пъти от спалнята не смее да приближи до ръба,оставям я спокойно сама за 2-3 минути и няма къде да ходи Mr. Green

Бета и ние много се кефим на люлките и тия клатещи се колички!

Оф,отивам да лягам,че утре ме чака ставане рано!

# 247
  • Мнения: 845
Честит рожден ден на:Емилия на мама EmmillyПавел на мама kriss77, Георги на мама suzi_a и Ивайла на мама peti_ivi !Да растат все така чаровни и слънчеви деца, a здравето и усмивките да са всеки ден с тях!

# 248
  • Мнения: 5 401
Честит 1-ви Рожден Ден на милите дечица

Емилия на мама Emmilly,
Павел на мама kriss77,
Георги на мама suzi_a и
Ивайла на мама peti_ivi



Желая ви много щастие и здраве, весели игри и лудории!



# 249
  • Мнения: 5 401
Много сладки дечица си имаме! Браво на проходилите, дано се сбъднат пожеланията на мамите им!   bouquet

Каби още е мноооого далеч от прохождане. Прави няколко крачки, но само ако държи някакъв предмет и не се усети, че е на свобода. Ама когато тогава!  Simple Smile

# 250
  • Мнения: 845
и на мама jane1!
Бъди щастлива и много обичана! Весел празник!

# 251
  • Мнения: 359
Здравейте майчета, включвам се само за малко че нещо нямаме нет напоследък, пък и ми беше много натоварено. Благодаря за подкрепата.  bouquet
Вчера беше дота изтормозващо за всички, казаха да отидем в 7,30 манипулацията я направиха в 10,30 и си тръгнахме чак в 12,30, а Цвети трябваше да е гладна и жадна, можах да я накърмя чак към 1 в къщи. Очето все още тече, сега капем капки и ще се знае дали всичко е наред след контролният преглед.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честита първа годинка на Емилия ,Павел и Ивайла !Бъдете здравички,весели и добрички.

Днес моето момченце Жорко става на 1 годинка.Ама само как лети времето.





Вчера обиколихме апартамента сами ,клатейки се като патенце.Ще правим скоро прощъпулник.

Бета ,Яна ти е голяма сладурка. Heart Eyes
Майра много хубави снимки. Peace
НАН,ама вие вече сериозно си крачите  newsm68

Жоржи,последно ще сме си двамата с Жорко.

# 253
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН  НА ЕМИЛИЯ, ПАВЕЛ, ИВАЙЛА И ЖОРКО!  bouquet
Сузи, ти две юлчета си имаш Party Браво! Да са ти живи и здрави! Heart Eyes
А Емилия и Emmilly къде се изгубиха? Thinking

# 254
  • Мнения: 1 294
Честит Първи Рожден Ден на сладкишите Жорко,Емилия, Павел, Ивайла!Да са много здрави и безгрижни и весели дечица!


Eeeeee, suzi_a на теб ноември ти е много плодовит месец бе мила  newsm53 HugА за тортата този път нищо няма да кажа...само ще си преглътна тихичко Blush

st.g, още малко положителна енергия от нашата ви изпращаме Flowers Four Leaf Clover

А даааа сетих се dohза прощъпулника исках да пиша.В семейството ми прощъпулник се прави на годинката.Предполагам че това е добруджанска традиция, майка ми е от там.
А когато детето проходи се прави пита(сладка).Майката я меси и след това тичайки раздава на хората в къщата и на съседи(че са по на близо Wink).Съответно и човека който отчупи от питата трябва да побегне и така....
Аз също не съм проходила до годинката си, но прощъпулник на ДЕн Дена си съм имала.Така направих и с Мимето, въпреки че тя се отказа да ходи.

Сузи, ти две юлчета си имаш Party Браво! Да са ти живи и здрави! Heart Eyes
п.п. ха, с НАН мислим еднакво!Що ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт