ЮЛСКАТА дружинка вече става на една годинка!

  • 12 490
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Съответно и човека който отчупи от питата трябва да побегне и така....
Ааа, и тук е така Peace Викам на баба ми : "Ха сега да запомниш как си тичала на дърти години" hahaha

# 256
  • Мнения: 1 440
Честит рожден ден на Емилия, Павел, Георги и Ивайла!!!

Да ви се похвалим - вчера ядохме с Пламена пилешка пържолка с гарнитура броколи...А днес хапнахме сандвич (само хлябчето обаче Confused) с доматки и кратсавички Hug Вие давате ли шунка? Пуешка, пилешка ...Просто се чудя сандвич с какво да й правя, че нали кашкавал още не ядем newsm78

# 257
  • Мнения: 708
Честит първи рожден ден на Емилия, Павел, Георги и Ивайла!!! Много да са здравички и им желаем най-прекрасното и безгрижно детство.
А вие мили родители бъдете много щастливи до своите слънца.
Мили мами това е специално за вас

# 258
  • София
  • Мнения: 688
Честит рожден ден на Емилия, Павел, Георги и Ивайла!

Днес голяма разходка направихме, 6 часа навън рядко стоим, а днес вместо да се крием от жегите, обикаляхме с Пиги и Цвети по магазините  hahaha

Нарина, Яна яде с кеф сандвич с яйце и сирене.

НАН, одеве гледах клипчето, Дая много сладко се клати като пате и с тая рокличка като тупне по дупе  Heart Eyes.

Браво и на Жорко за прохождането, сега сигурно още ще подобри катеренето  Simple Smile.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз само за малко Mr. Green

Честит Рожден Ден на Емилия,Павел,Георги и Ивайла


А даааа сетих се dohза прощъпулника исках да пиша.В семейството ми прощъпулник се прави на годинката.Предполагам че това е добруджанска традиция, майка ми е от там.
А когато детето проходи се прави пита(сладка).Майката я меси и след това тичайки раздава на хората в къщата и на съседи(че са по на близо Wink).Съответно и човека който отчупи от питата трябва да побегне и така....

И аз правих такава питка,Дито като проходи и търчах надолу по етажите като луда Crazy
И прощапулника ще го провим на годинката Peace
Мъжа ми е от Добрич Mr. Green

Нан,като издирвах Варненките онзи ден,видях че Emmilly не е влизала от няколко месеца Wink

Аз изчезвам Heart Eyes

# 260
  • София
  • Мнения: 688
Честит рожден ден на Елена, Дамян и Кристиян  bdbaloni! Да са живи и здрави мъниците!

Честит рожден ден и на elip!



Тито явно те е изчакал да си отпразнуваш рождения ден, за да не ти разваля купона Laughing

# 261
  • София
  • Мнения: 688
Може ли да ми дадете идеи за подарък на тригодишно момиченце?

И откъде да си купя свещичка с единичка за тортата?

# 262
  • Мнения: 5 401
Честит Рожден Ден на порастналите

Дамян на мама coccinella,
Кристиян на мама Дани и
Елена на мама MARIAELI

Мили деца, желая ви много здраве, весели игри, любящи родители!   bouquet

# 263
  • Мнения: 5 401
Честит Рожден Ден на elip!

Много здраве, щастие и любов!

# 264
  • Мнения: 5 401
... И откъде да си купя свещичка с единичка за тортата?

В детските магазини съм виждала и в тези, в които продават балони и украси за празници. Има пеещи, светещи, с кученца, без кученца..

# 265
  • Мнения: 708
Мила elip
Усмихвай се по-често!
Понасяй трудностите с лекота,
защото живота е борба!
Напук на всички стъпвай гордо
с високо вдигната глава
и ще видиш как ще започната да се отварят
врата ,след врата!
Hug

# 266
  • Мнения: 708
на Елена, Дамян и Кристиян  бъдете много здрави и безгрижни.Това е моя поздрав за вас
И за милите мами

# 267
  • Мнения: 708
Момичета ,
Аз съм готова с  новата тема ,но следващата няма да я правя  .И аз имам рожденик и куп проблеми.Няма да имам вече никакво време. Сега съм я направила между другото .
Лек и успешен ден  bouquet
п.с. Рамките на снимките ще ги направя тези дни и ще дам линк .Ако ви харесват ги слагайте.

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 08:55 от isi_kam

# 268
  • Мнения: 1 584
nbirthday  Честит рожден ден на Криси, Ели и Дамян! nbirthday

newsm59 Честит рожден ден, Елип! newsm59

# 269
  • Габрово
  • Мнения: 366
bdbaloni Честит рожден ден на Елена , Кристиян и Дамян! bdbaloni
Flowers Rose Честит рожден ден Елип!Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт