ЮЛСКАТА дружинка вече става на една годинка!

  • 12 486
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 845
Честит рожден ден на Криси, Ели и Дамян!  
Желая ви най-голямото щастие на света ..весели детски игри и забави !
Растете добри и послушни деца и нека мама и тати винаги се гордеят с вас  ! 

 


Мили мами, това е за вас:


Честит рожден ден, Елип!
Бъди здрава, усмихната , обичана и обичаща!
Нека се сбъдват мечтите ти!

# 271
  • Мнения: 751
честит рожден ден на Криси и Дамян
желая им здраве,късмет и много усмивки  bouquet
Честит рожден ден и на Елип
Бъди красива,разумна и щастлива!

Това е тортата на Ели,почерпете се за нейно здраве!

Тя пък за късмет е с температура ooooh!Излизат и 3 кътника накуп,дали е от това?

# 272
  • Мнения: 171
Благодарим за пожеланията, мили мами ! Почерпете се за здравето на Дамян


ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ И КРИСИ  newsm59  Бъдете здрави, умни и щастливи деца !

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИП !  nbirthday  Късмет, любов и здраве ти желая !

MARIAELI , тортата на Додо беше същото таралежче  Grinning . За първи път поръчваме торта от Неделя (яла съм им тортите по сладкарниците) и смея да твърдя , че освен на вид, е чудесна и на вкус. В събота бяхме на сватба и сватбената торта беше много красива, но никак не беше вкусна. И тъй като рожденния ден се пада през седмицата, решихме да съберем роднините и близките в неделя , на 8-ми. Така и така бяхме в Русе.  Всички работят и щеше да е много сложно да ги организираме да дойдат във Варна днес.  Изкарахме си чудесно. Днес пак ще празнуваме в по-тесен кръг.

 

# 273
  • хасково
  • Мнения: 107
Честит рожден ден на Ели , Криси и Дамян! Щастливо детство и весели игри


Честито , ЕЛИ П! Пожелавам ти здраве в изобилие и щастие до безсилие!

Момичета ,да попитам имате ли проблем с качването на снимки в snimka.bg. Успях да кача само една снимка от РД други не можах дава ми грешка.

# 274
  • Мнения: 708
Тя пък за късмет е с температура ooooh!Излизат и 3 кътника накуп,дали е от това?
Може .Не питай старило, питай патило. Ние карахме един месец така наречения зъбен бронхит. Не ми се описва всички перипети през които минахме,но когато му правихме снимка за да се види ,че е бронхит ренгеноложката без да иска е хванала и долната челюст и много ясно се вижда ,че кътниците ни вече не са зародиши ,а оформени зъби които никнат.Когато ни изби горния резец (заради който имахме многоооо голям проблем ) мислехме си ,че ще си отдъхнем ,но уви .Точно след една седмица Т се възобнови.Той ми отказа вода и започна да се обезводнява и ние пристъпихме към глюкозата .Няма да ви казвам ,че се наложи да го мажем със специално стоматологично лекарство ,което не е предназначено за толкова малки деца. В крайна сметка мога ,ако искате да ви дам един съвет . На нас ни помогна следното мазане на венците с паста за зъби "Сенсодин" тя е противовъзпалителна за венците. И много масаж .Аз си взех силиконовия накрайник за миене на зъби на него слагам малко от обезболяващите гелчета (Калгел или друг няма значение) и масажирам проблемната област в устата.  И нашия хомеопат ми каза "Хамомила"30cH по 3 гранули на 4 часа. Само за два дни се успокои в момента още не са избили кътниците ,но в устата му е като палатка. Оказа се ,че ги вади 4 зъба наведнъж.
Дано съм била полезна

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 14:55 от isi_kam

# 275
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Извинете, че нахлувам в темичката ви, но искам да поздравя едно сладкишче за първата му годинка!



ЧРД на Дамян, да е весело и палаво дете, много здраво и усмихнато, да радва мама и тати, да стане достоен техен наследник!

# 276
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
                              Честит Рожден Ден на малките сладуранчета

                                             Дамян на мама coccinella,
                                             Кристиян на мама Дани и
                                             Елена на мама MARIAELI

                С пожелание за много здраве, щастие,усмивки,да слушат и да са гордост за мама и тати!!! 

                                               


                                             Честит рожден ден Елип! smile3525
                                               


Ние отиваме да си правиме тортата за утре,че днеска голямо успиване стана,уж станахме в 9,30ч.,но Цвети реши да спи още и си откархме до 1ч. и сега всичко ще е на юруш!!!
                             

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 15:09 от Pigi

# 277
  • Мнения: 152
Честито на рождениците които пропуснахме Емилия ,Павел,Георги и Ивайла.
И на днешните Дамян ,Кристиян и  Елена да са живи и здрави малките сладури .
Да питам мамите които вече празнуваха РД какво меню планирахте на малките.Нашия РД мисля да го правя в Верде но освен торта друго не ми дават да внасям помолих за солети и зрънчо но отказаха и сега ми е много чудно какво да им поръчам .Мисля една фамилна пица за децата  дефакто по 2 парчета сок ,тортата и какво друго може да поръчам от менюто на Верде.За пореден път ви моля за помощ благодаря предварително.

# 278
  • Мнения: 2 484
Честит рожден ден на Криси,да расте здрав и силен мъж,за радост на мама и тати,да има много весело детство изпълнено със много игри и весел смях!

Честит рожден ден и на Дамян и не на последно място на дамата Елена!Да са здрави и щастливи дечица!  bouquet  bouquet  bouquet


Как сте мами,забравихте ли ме!Тук съм вече  Mr. Green
Какви са тези снимки рамки ще трябва да прегледам пропуснатото май май!
Отивам да ви почета!

Честит рожден ден на Елип,много щастие в живота и късмет и сбъднати мечти!!!

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честит Рожден Ден на сладурите

                                             Дамян на мама coccinella,Кристиян на мама Дани и Елена на мама MARIAELI
Много здраве,усмивки и весели игриви дни.

Честит рожден ден на Елип,много щастие  късмет и прекрасни дни!!!

# 280
  • Мнения: 1 184
Честит Рожден Ден на малката ми адашка Елена, на Дамян и Кристиян!!!


Благодаря ви много момичета  Hug. Чувствам се много щастлива, че сте се сетили и за мен покрай толкова много сладки рожденници този месец  Laughing. Благодаря за пожеланията. И вие всички да сте живи и здрави и да се радвате на малките ви юлчета  Hug. Сега стана късно за почерпки, затова ще мина с утрешната почерпка за Тито  Twisted Evil  Joy.

# 281
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Честит Първи Рожден Ден на  Жорко, Емилия, Павел, Ивайла, Елена, Дамян и Кристиян ! Изживейте дълго и безгрижно детство!
Честит рожден ден на Elip! Много здраве и семейно щастие!

Много са хубави всички снимки, а дечицата са направо прекрасни  smile3521! Личи си,че празниците са били весели и изпълнени с емоции.

Бета, свещички с цифри съм виждала в Пикадили тук.

Рожденият ден на Вяра се пада в средата на седмицата-сряда и ще го празнуваме на датата с другите дечица и родителите им, а през уикенда ще сме с роднини.Днес запазихме места за празненството в едно заведение в града - което е разположено в един от парковете. Менюто ще е сандвичи, сокчета /идр. безалкохолни/ и торта.

Весели празници ви желая и прекрасни мигове с дечицата! И показвайте снимкиии  smile3503!

# 282
  • Мнения: 1 440
Честит рожден ден на Георги, Емилия, Павел, Ивайла, Елена, Дамян и Кристиян!!!

# 283
  • Мнения: 1 294
Честит Първи Рожден Ден на  Жорко, Емилия, Павел, Ивайла, Елена, Дамян и Кристиян !Много здраве и весели пакости ви желаем, мили дечица!


Честит Рожден Ден, Елип!Много здраве и радост в очите за теб, мила и весела подготовка за рожденния ден на съкровището ти Тито!


danisia, аз за менюто на 11 месечното бебе и Мимето, въобще не съм попитала в ресторантчето дали разрешават да внеса.Просто внесох  Blush Другите две дечица бяха достатъчно големи за да хапват от нашето меню.

# 284
  • София
  • Мнения: 688
Аз пък да се похваля - Яна одеве каза цяло изречение  bowuu. Беше време баща й да си идва от работа и тя явно се сети, винаги го чака с нетърпение. Каза "Икам тате" (искам тате), отиде на вратата и започна да тропа и да вика "Татеее, татааа". Като си дойде, беше голяма радост и се разрева, като отиде да си мие ръцете, за да я гушне. Голяма мъка за тоя тати, бреййй, на мама не се радва толкова  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт