MAGAT MI ISKA TROJKA NEZNAM KAKVO DA PRAVJA

  • 4 898
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 804
Аз пък не мога да разбера какво печелят тези, които пързалят и защо ще го правят newsm78
Отдавна чета във форума, но се регистрирах скоро. Да си призная честно много смехотворни неща се пишат. Смяла съм се с глас на някои теми и на сериозността, която пишещите проявяват. Може би пускат теми за да се забавляват като се връзваме.

# 46
  • Мнения: 46 535
Аз пък не мога да разбера какво печелят тези, които пързалят и защо ще го правят  newsm78 ...

Събрали се група ашлаци на по 16 и се кефят как лелките отговарят  Laughing

# 47
  • Мнения: 5 577
Aлоу, ако ти се имаш за лелка, аз не  #Cussing out

# 48
  • Мнения: 884
Аз пък не мога да разбера какво печелят тези, които пързалят и защо ще го правят  newsm78

Ако все пак е истински казус - няма как да ми се случи подобно нещо. Ние сме консерви. Но ако получа такова предложение, ще му откажа.  Naughty
Аз съм по-консерва, тъй да се каже.
Ами сигурно сте консерви-що пък да е пързалка,тройката е не лош вариант, то има хора ,дето на двоик Joyа трудно се уреждат

# 49
  • Мнения: 1 799
TIHA VODA, извинявай, не разбрах написаното от теб  ooooh! с изключение на първата част, която не е новост за мен, защото лично аз съм изказала същото твърдение.
Би ли се опитал/ а да се изкажеш по-ясно  Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 817
Абе то жени за тройка се намират, ама де я питащата... Май си почесахме клавиатурите за лудо...

Питащата прави тройка  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 72
НЕНОРМАЛНИК!

# 52
  • Мнения: 2 401
Кажи му, че си много навита, но с МЪЖ!

# 53
кукувица му е изпила мозъка на тоя

# 54
  • Мнения: 146
Е как не знаеш бе душа? Ми разведи се. То не е трудно с такъв мъж newsm78

# 55
  • Мнения: 552
Момичета, не нападайте девойчето. Аз си мисля, че не е майтап. А пише във форума за съвет, защото се чувства унизена от предложението на мъжа си и не смее да сподели с близък.
Бившият ми мъж ми го пробута този номер преди мнооого години и такъв скандал последва, че повече не посмя да отвори дума.  #2gunfire #Cussing out

# 56
  • Русе
  • Мнения: 2 354
MAGAT MI ISKA TROJKA NEZNAM KAKVO DA PRAVJA - KATO IZLEZESH OT PUBERTETA, SHTE ZNAESH. IZCHAKAJ OSHTE MALKO.
Joy
е т'ва много ме разсмя, честно!!!


а по въпроса: Ти какъв съвет искаш- да ти кажем да приемеш или не? Сама си решаваш!!! Щом те влече- ок!!! Ако не- отказваш му и толкоз!!!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 102
Мъж наумил си да прави тройка,ще я направи...със или без теб.

Не вярвам да е точна така.Почти всички мъже си мечтаят за това да са с две жени, но малко си го признават и на още по-малко им стиска да го направят.Абе....... smile3505 мъже

# 58
  • Мнения: 95
Aлоу, ако ти се имаш за лелка, аз не  #Cussing out
Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 215
Ами включи се  Joy

Общи условия

Активация на акаунт