MAGAT MI ISKA TROJKA NEZNAM KAKVO DA PRAVJA

  • 4 901
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
Опитай смело, може да ти хареса, а на него - не! Laughing
Така с неговите камъни, по неговата глава, дето се вика...

# 31
  • Мнения: 817
На мен ми се стува ,че яко ни пързалят.
А,ако е истина си запишете час за сексолог.Не мога да пвярвам ,че някой ще чака форума да му каже да прави ли или да не прави тройка.И как може да не знаеш какво искаш,както Рени е писала ,вариантите са само два или се наваш или г отцакваш.

# 32
  • Мнения: 263
Ако моят мъж поиска такъв подарък,ще му намеря две професионалистки и дим да ме няма...
Peace

# 33
  • Мнения: 1 172
Какво да направиш? Кажи му какво искаш ти Wink

# 34
  • Мнения: 302
Какво да ти кажа или искаш или не искаш. Отговорите са два. Като не искаш недей да го правиш, все пак всеки има право на избор  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 480
В тия жеги какви са тия пързалки newsm78

# 36
  • Мнения: 1 425
А избрал ли си е коя да е другата жена и тя навита ли е?

# 37
  • Мнения: 22 474
Казваш му добре и приключваш до там. ))))
Да не мислиш, че под път и над път се намират жени, навити да правят тройка с някое семейство. )
Но преди да се съгласиш го попитай дали има някой предвид. Да не би да се окаже, че той е намерил мацка, която да е съгласна.

# 38
  • Мнения: 804
Абе то жени за тройка се намират, ама де я питащата... Май си почесахме клавиатурите за лудо...

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 16:55 от babche

# 39
  • София
  • Мнения: 1 951
Абе то жени за тройка се намират, аме де я питащата... Май си почесахме клавиатурите за лудо...
И аз така мисля!

# 40
  • Мнения: 46 565
В тия жеги какви са тия пързалки newsm78

Водни  Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 1 480
оо, да, на мен само ледени пързалки са ми в главата:)

# 42
  • Мнения: 516
Подари му тройка, но с... мъж.
Нали подаръкът трябва да е изненада?
Също бих те посъветвала да си вземеш повечко пуканки, може доста да продължи забавлението им.  Whistling
Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 1 810
Аз пък не мога да разбера какво печелят тези, които пързалят и защо ще го правят  newsm78

Ако все пак е истински казус - няма как да ми се случи подобно нещо. Ние сме консерви. Но ако получа такова предложение, ще му откажа.  Naughty
Аз съм по-консерва, тъй да се каже.

# 44
  • Мнения: 1 564
Ако моят мъж поиска такъв подарък,ще му намеря две професионалистки и дим да ме няма...
#Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт