Случи се днес... какво беше това?

  • 8 182
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 500
Абе тия хора не са добре.Не мога да повярвам, че има такива хора. Не бих била подготвена за това. Хич не се връзвай, тегли им една... Ай сиктир.

# 106
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Лелееее,

Каквато съм нервна и аз, сигурно щеше да има бой, ако бях на твое място. Че и мъжа ми да е до мен да пази децата, докат се бия.

Ама тия или не са си взели дозата за деня, или са прекалили нещо с хапчетата.

# 107
  • София
  • Мнения: 1 877
...мъжа ми да е до мен да пази децата, докат се бия.

Хахахаха hahaha Joy hahaha
Много, ама много ме развесели!

# 108
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Аз пък докато четох си мислех, че проблема ще е, че си сложила крачетата на тая мръсна лента, а то какво се оказа  #Crazy
Тия хора акъл имат ли - каква е тая агресия, че и пред децата се развикали! И аз сигурно щях да се сащисам като теб.

# 109
  • Мнения: 21
Такива хора не заслужават да разберат колко сладки са бебешките крачета! Обожавам да целувам малките крачета на децата си! За мен няма нищо по- чисто и хубаво от едно бебе!

# 110
  • Мнения: 9 865
Такива хора не заслужават да разберат колко сладки са бебешките крачета! Обожавам да целувам малките крачета на децата си! За мен няма нищо по- чисто и хубаво от едно бебе!
За теб да, но за тях, може би не. Изобщо, не мултиплицирайте тяхната идиотия в себе си.
Те така го искат - така го правят, но обобщенията "не заслужават", "няма нищо по", това е в повече, според мен.
Днес чаках 15 мин. на касата в супермаркета, защото двойка (млада) си купуваха шнолки, на които няма баркод. Вместо тлъстата касиерка да отиде да вземе опаковката и да маркира стоката, младежът от двойката три пъти се връща да търси читава опаковка на подобна шнола.
Бях с дете, което се изнерви да стои право (и гладно), но се усмихвах и дори пусках майтапи, защото хората се бяха притеснили. Трябваше да ги застрелям направо, начело с касиерката.

# 111
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
А ти какво имаш против тлъстите  Crossing Arms Twisted Evil Laughing ? Това знаеш ли че не е личен избор понякога  Mr. Green ...
( кой каза : уволнениееее Laughing )

# 112
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
А ти какво имаш против тлъстите  Crossing Arms Twisted Evil Laughing ? Това знаеш ли че не е личен избор понякога  Mr. Green ...
( кой каза : уволнениееее Laughing )


newsm10

# 113
  • Мнения: 5 289
Да се радват,че не са попаднали на мъжа ми,защото ще трябваше аз да тях да спасявам.

# 114
  • Мнения: 9 865
Нищо против тлъстите нямам, ама като е сложена там да се размърда малко, седи като тиква и се хили.

# 115
  • BG
  • Мнения: 793
Цитат
Мисля, че не могат да имат деца и са озлобени.



Цитат
...това простотия ли е, агресия, комплекси, или тези хора просто нямат и не могат да имат деца... та са такива...

Вярно, много злоба има във хората, много агресия. Причините може да са различни,но ние няма как да знаем  newsm78
И незнам защо вие решихте, че те се ядосват на бебето защото не могат да имат деца  #Crazy
Вие сигурно имате, нали??? Ами да, как иначе щяхте да напишете подобно нещо!!!
Един човек, който дава всичко от себе си за да стане родител, но съдбата е решила друго,  може да бъде много по- мил с вашите деца дори от и от вас.  Уверявам ви!!!

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 12:13 от rozaly

# 116
  • Мнения: 547
И защо решихте,че понеже не могат да имат деца затова са озлобени.Познавате ли двойки с такива проблеми.Замисляли ли сте се изобщо що е това безплодие и борбата с него.Аз съм бременна след проблемно забременяване и познавам много момичета с такъв проблем.Това са най-милите,отзивчиви и грижовни хора.Изстрадали,изтерзани,изтощени,но в никакъв случай озлобени и агресивни.След като с лека ръка решихте,че грубостта е предизвикана от репродуктивни проблеми вие с нищо не сте по-добри.Защото по този начин обиждате над 270 000 български двойки,които минават през ада,за да се радват на това щастие,което при вас е дошло като дар.

Искам да се обърна и към авторката на темата.Това,че си чакала второто си дете дълго не означава че си наясно с проблема да искаш дете и да нямаш.Ако беше наясно никога нямаше да си позволиш подобна реплика.Има много жени които се борят за второ дете,наравно с тези които нямат нито едно и никоя от тях няма дори да си помисли това,което за теб е някакво "логично" обяснение на случката.

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 13:45 от Dji-djo

# 117
  • Мнения: 939
Ей ме на! Тук съм! Шъ съ бием ли?  fight fight Щот аз съм без деца и съм много злобна лелка. А да не говорим колко съм страшна!  Angry

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И защо решихте,че понеже не могат да имат деца затова са озлобени.Познавате ли двойки с такива проблеми.Замисляли ли сте се изобщо що е това безплодие и борбата с него.Аз съм бременна след проблемно забременяване и познавам много момичета с такъв проблем.Това са най-милите,отзивчиви и грижовни хора.Изстрадали,изтерзани,изтощени,но в никакъв случай озлобени и агресивни.След като с лека ръка решихте,че грубостта е предизвикана от репродуктивни проблеми вие с нищо не сте по-добри.Защото по този начин обиждате над 270 000 български двойки,които минават през ада,за да се радват на това щастие,което при вас е дошло като дар.


Просто не знам какво да добавя.Въпреки,че нямам все още деца,в никакъв случай не съм озлобена и обожавам всички деца.Така е, откакто се помня!Не мога да повярвам,че майка на две деца е направила такъв коментар.По полека с квалификациите,защото и ти имаш деца и не се знае дали и те няма някой ден/недай си боже/да се сблъскат с нашите проблеми-на "стерилните",дето нямаме деца!

# 119
  • Мнения: 804
Просто не знам какво да добавя.Въпреки,че нямам все още деца,в никакъв случай не съм озлобена и обожавам всички деца.Така е, откакто се помня!Не мога да повярвам,че майка на две деца е направила такъв коментар.По полека с квалификациите,защото и ти имаш деца и не се знае дали и те няма някой ден/недай си боже/да се сблъскат с нашите проблеми-на "стерилните", дето нямаме деца!
Темата се измести в твърде лоша посока. Никой не е искал умишлено да обиди жените, които искат, но не могат да имат деца. Всеки нормален човек и всяка майка им съчувства и е съпричастен с техния проблем. Има доста теми по този въпрос и именно в този форум те срещат съпричастност и добро отношение. Твоята реплика обаче /подчертаното/ някак не прави добро впечатление. Моят съвет е да не намесвайте децата в тъпи спорове пък били те и с "не дай Боже" украсени.

Общи условия

Активация на акаунт