Да се показват презамките на сутиена е срамно и вече не е модно

  • 14 827
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 725
То пък тези моди... да се сбъркаш от ново и старо. Винаги си ходя както си се харесвам и както си преценя и не се съобразявам с модата  Simple Smile
  Peace.И аз така.Предпочитам да ми е удобно и да се  харесвам,отколкото да съм "модерна" и да се чувствам некомфортно.И наистина имам потници от  които просто няма как да не се виждат презрамките,а не бих спряла да ги нося.Трябва в скоро време да си сложа силикон и да не нося сутиени  Flutter.Това май е спасението  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 22 867
Винаги съм го считала за проява на лош вкус. Модата няма нищо общо с това. Особено пък в градския транспорт, когато съм седнала и мине такава контрольорка - полугола, и ми се случи да се обърне с гръб към мен и лъсне задника и, щото прашките са и на кръста, а коланът на панталона доста под тях.........., ееее, извинявайте, ама си е гнус. Имаше една такава, по която се развикаха няколко пъти по-възрастни хора, че не щат да и гледат голотиите и нещо изчезна от полезрението ми. Или поне по моята линия не пътува вече. Не съм старомодна, и общо-взето малко ме интересува кой как се облича и излага, но има места, където можеш да си показваш каквото искаш, и такива, на които трябва да се съобразяваш с начина си на обличане. Така че   bouquet за Монда и подкрепа! Grinning

# 17
  • Мнения: 6 922
Винаги много ме е дразнело това, ужасно грозно ми се вижда. Имам сутиени без презрамки за целта, дори силиконови презрамки не обичам.

Аlexxa, можеш да сложиш сутиен без презрамки или сутиен със силиконови презрамки стига да искаш.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 563
А за сутиена- модно,немодно- винаги ми ми е било грозно ...  Както за сутиена, така и за прашките.

и аз съм на същото мнение  Peace

# 19
  • Мнения: 208
Винаги много ме е дразнело това, ужасно грозно ми се вижда. Имам сутиени без презрамки за целта, дори силиконови презрамки не обичам.

Аlexxa, можеш да сложиш сутиен без презрамки или сутиен със силиконови презрамки стига да искаш.
Да ама сутиените без презрамка са супер неудобни,а силиконови презрамки има само за сутиените с твърда чашка.Аз такива не нося - само мека чашка - така,че тези 2 варианта отпадат. Ще се наложи да ми гледате презрамките и да се отвращавате  Sick
 Заглавието на темата е супер смешно - каква срамота - сутиени  Sick

# 20
  • Мнения: 13 512
Заглавието на темата е супер смешно - каква срамота - сутиени  Sick
Заглавието на темата е заглавие на статия. Не си ли прочела първото мнение?
Пък и никой не е казал , че не трябва да ти се вижда сутиена- винаги е имало и такива хора,както виждам-ще ги има  винаги.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 10:13 от monda

# 21
  • Мнения: 7 178
Силиконовите презрамки съща е грозно да се виждат /според мен/. Аз даже нямам сутиен с такива презрамки Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 563
Силиконовите презрамки съща е грозно да се виждат /според мен/. Аз даже нямам сутиен с такива презрамки Simple Smile

 Peace

# 23
  • Мнения: 6 922
Силиконовите презрамки съща е грозно да се виждат /според мен/. Аз даже нямам сутиен с такива презрамки Simple Smile
И аз не ги харесвам особено, но пак ми се струва, че е по-добре отколкото иначе. А и има някои много тънки, които не се забелязват толкова.

# 24
  • Мнения: 3 036
Да не ви обидя момичета,  Laughing bouquet
но май са се събрали жени с неособено голям бюст.А какво да носят тези с чашки С например newsm78.Мода не мода предпочитам "прибрани", а не някой "разплути"  Rolling Eyes - по естетично е съгласете се.

# 25
  • Мнения: 13 512
Аз съм с голям бюст- винаги със сутиен,но никога- по презрамки. Всъщност- не опира до мода толковва, колкото до разбирания за  естетично . Но досега някои се оправдаваха,че е модно и затова го правят. А сега  би трябвало да останат само тези,които  харесват този начин на обличане. Да не говорим,че съм виждала сутиен да се показва и под официална рокля.
всъщност- в цитата най-вероятно става въпрос тоочно за официалните случаи в Холивуд.

# 26
  • Мнения: 1 775
Не харесвам как стои сутиен без презрамки /лично мнение/, а ми е неудобно голите ми гърди да се очертават под потника. Затова лятото винаги използвам тънки силиконови презрамки, които изобщо не се забелязват. На два пъти, обаче, ми се е случвало да ми се къса презрамка, затова винаги имам резервни в чантата.

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз пък поради тази причина не нося потници в ежедневието.

# 28
  • Мнения: 1 234
В ежедневието определено не обичам да ми се виждат презрамките,затова ходя със силиконови.Те също си личат,но поне не бият на очи.
За някой по-специален повод обаче ми харесва,когато е уцелено точното време и място-като тук Wink

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 11:50 от Jezabel

# 29
  • Мнения: 372
На мен по-грозни са ми силиконовите презрамки... Хич не ми харесват Naughty  Всичките ми сутиени са с тънки презрамки и обикновено са черни, така че и да се подават малко над цветни потнчета или блузки - не ми се струва фатално... Ако съм с нещо светло или бяло - и сутиена е бял, разбира се. Но презрамките наистина изобщо не ме притесняват Hug А и гледам да нося хубаво и чисто бельо, така че нямам никакви грижи  Wink

Общи условия

Активация на акаунт