Да се показват презамките на сутиена е срамно и вече не е модно

  • 14 822
  • 237
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 508
На мен много са ми неудобни силиконовите презрамки, да не говорим, че изобщо не ми държат циците, а сутиен без презранки е абсурд. Редовно ходя с потници с тънки презрамки, и ми се показват съответно тези на сутиена...лош, нелош вкус - това е.
Без сутиен да тръгна -  е по-голяма проява на лош вкус Mr. Green


Напълно подкрепям Peace

# 46
  • Мнения: 3 461

Именно за това е темата. За "интересните","нескучни" презрамки, които  много жели харесват да показват. Не говорим за оръфано бяло бельо. А дали ако сме със скъп,мнооого интересен сутиен- трябва да му се виждат презрамките или не.

Тогава някой ще се изкуши да му се видят и чашките. Laughing

# 47
  • Мнения: 1 728
Мен силиконовите презрамки не ме дразнят толкова, колкото нормални с определено контрастиращи цветове с тези на топа, все пак от двете злини по-малката. Иначе например черен сутиен, с черен топ по-става и да се покаже неволно презрамка, не е толкова грозно и неестетично.

А пък като видя силно прозиращо бельо под тънките летни материи  Sick, тези жени не са ли чували че има бельо и телесен цвят все пак.

# 48
  • Мнения: 6 921
Само да попитам,ако човек е с нещо поизрязано  и не желае,или фигурата му не позволява да се "пусне" без сутиен  Mr. Green..какво прави?Избира нещо по-затворенко,ли?
А пък,за по-голяма гадост и еФтиния от силиконовите презрамки,не се сещам  ooooh!!
Има сутиени за всякакви тоалети, колкото и изрязани да са. Ако потърсиш ще намериш. И в случай, че не са ти удобни може би наистина ще е по-удачно да избереш нещо по-затворенко.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 778
Абе много интересно ми стана защо някои уточняват, че бельото (респективно презрамките) било чисто и не знам си какво още ... мислех си, че това за чистото се подразбира  ooooh! Моите презрамки като не се подават от дрехите, да не би пък да са мръсни  #Crazy Crazy

# 50
  • Мнения: 372
Абе много интересно ми стана защо някои уточняват, че бельото (респективно презрамките) било чисто и не знам си какво още ... мислех си, че това за чистото се подразбира  ooooh! Моите презрамки като не се подават от дрехите, да не би пък да са мръсни  #Crazy Crazy

Заради откъс от цитираната статия, а именно:


Райс се надява на голям отклик: «Неотдавна гледах една церемония по награждаване и видях как една доста известна звезда «проблясваше» с отвратителни и мръсни презрамки на сутиена под много красива вечерна рокля. Това беше просто ужасно!».

източник

# 51
# 52
  • Мнения: 227
На мен много са ми неудобни силиконовите презрамки, да не говорим, че изобщо не ми държат циците, а сутиен без презранки е абсурд. Редовно ходя с потници с тънки презрамки, и ми се показват съответно тези на сутиена...лош, нелош вкус - това е.
Без сутиен да тръгна -  е по-голяма проява на лош вкус Mr. Green


Напълно подкрепям Peace
Grinning И аз съм на това мнение.

# 53
  • Мнения: 560
Не ме кефи да се показват презрамки на сутиена колкото и  красив или скъп да е той.
Или пък прашките,които се показват "Уж"неволно! newsm10

# 54
  • София
  • Мнения: 971
Аз отдавна не нося, ползвам сутиен без каквито и да е презрамки, който се закрепва директно на бюста. Много удобно, все едно си без нищо, но има какво да прикрепя.  Peace

# 55
  • Мнения: 374
толкова ли няма сутиени без презрамки.....
бе то има, ама нали разбра, че не стават за голям бюст
а тези сутиени, дето се залепят за гърдите наистина ли стават и за големи ц....  newsm12 доста ме замисли

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
На лятна рокля с тънки презрамчици и голям бюст няма алтернатива за презрамките на сутиена.
Проява на лош вкус са  лашкащи се цици без сутиен или прозиращи зърна.
Предпочитам да ми се виждат презрамките, защото от ефирните рокли няма да се откажа.  Laughing
А силиконовите презрамки са отврат - и те се виждат , но найлонът лъщи на светлината.  Sick
Освен това залепват за кожата или направо се късат (при по-голяма тежест).

На официална  прозрачна риза/рокля кое е по-добре - на голо или да прозира красиво бельо? Или и прозрачните дрехи вече са анатемосани?  Laughing
В големи подробности задълбаваме, мъжете изобщо не забелязват повечето детайли на външния вид, които нас ни тормозят!

# 57
  • София
  • Мнения: 3 713
На мен никога не ми е било присърце да се подават презрамките на сутиена ми, а най-много ме дразнеше разликата в цветовете:бял потник- син или зелен сутиен,черен потник-розов или жълт сутиен Sick
Може и старомодна да съм била,но ако дори малко ми се виждаше сутиена/сега е същото/ или е в цвета на блузата/потника или съм със силиконови презрамки Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
По въпроса за големия бюст- снаха ми е така- винаги сутиените подхождат на дрехите й и разликата не е дразтична .Силиконови също носи понякога

# 58
  • София
  • Мнения: 7 097
Срам ме е, ама търпя... Mr. Green

Когато се налага да ми се подава презрамката на сутиена, нося сутиени със силиконови презрамки.

# 59
  • Мнения: 14 502
толкова ли няма сутиени без презрамки.....
бе то има, ама нали разбра, че не стават за голям бюст
а тези сутиени, дето се залепят за гърдите наистина ли стават и за големи ц....  newsm12 доста ме замисли

има дето стават. ето този що да не става http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … p;products_id=102

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт