Умопобъркваници и мистерии - 13

  • 31 805
  • 1 206
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 1 113
Маркирай и го потопи във водата в улея. После върху бялото топче на масата.

# 1 156
  • Мнения: 1 097
Аз фигурката я измих не при топчето, а отдясно, където започва водата да тече
Някой друг обърна ли вентилатора?

# 1 157
  • Мнения: 780
Бонита, една страница по-назад бяхме писали как точно се завърта. Първо слагаш адаптера, после вентилатора.
Някой напредна ли? Маги, кажи за вентилатора, де.
На схемата си засякох Y/ от вентилатора/ и W/ от човечето / и ми светна червено в квадратчето , след това отидох при вентилатора и го бутнах и той се обърна дадуха към тавана .

нямаше ме за малко , защото мъжа ми си дойде и аз станах за малко да види че върша някаква работа Simple Smile  Embarassed
пак ще стана за малко че..... #2gunfire

# 1 158
  • Мнения: 1 113
Ха, еднорогът се е преместил  newsm78

# 1 159
  • Мнения: 1 097
като си засечете и ви покаже червената точка, се пада под единия стол - дето се мести, ама нищо не ставаше иначе. Допу под него се вдига един тайник, има модел на къщата. Иска код, еднорогът предполагам затова се е преместил, с кода от картината не става  Mr. Green

# 1 160
  • Мнения: 3 251
Момичета, като погледнете с очилата на картинките-цифрите са сменени.

# 1 161
  • Мнения: 255
Червеното топче е под една купичка в шкафа. Трябва да ги надигаш една по една. После освети камината с пръчката и топчето в нея, има го обяснено назад как става и тогава ще можеш да вземеш човечето.

crazybrat, има Н на човечето, като го сложиш над желето.

Как да надигам купи4ките? Оф, никъде ме няма днес  #Cussing out
***
Намерих го най после.

# 1 162
  • Мнения: 1 113
А с какво да надигна тайника?

Бонита, цъкай върху тях.

# 1 163
  • Мнения: 780
и аз не мога да вдигна капака на тайника newsm78

# 1 164
  • Мнения: 3 251
и аз не мога да вдигна тайника newsm78
И аз.
Сафо,тълмо щях да питам къде изчезна.
Горе пшри еднорога като погледнете с очилата, има нова подредба на символите.
Изпод лампата взех някаква кутийка  с код пак.
---------------
ЙЕЕЕЕЕЕ! Отворих я, взех третотото топче!

# 1 165
  • Мнения: 1 097
в тайника има модел на къща. При еднорога формите са сменени, цифрите дъщо и пак трябва да ги подредите. Като получите код, цъкате на умаления модел и го въвеждате. Ако еп равилен дава третият камък. В синята врата се влиза и без да си маркирам тениска вече, поставят се камъните и бонсая и светват в синьо, жълто и червено. Бонсая потъна, там нищо не мога да взема вече... Обаче статуята не я бях сложила, после я сложих и нищо не стана... Бутнах вентилатора, духа към открехнатия прозорец май... вече незнам кво да правя  Grinning

# 1 166
  • Мнения: 1 097
на схемата от картината първо си засичате буквите и цъкате на квадратчето, трябва да излезе червена точка там. Тогава може да се отвори тайника

# 1 167
  • Мнения: 780
на схемата от картината първо си засичате буквите и цъкате на квадратчето, трябва да излезе червена точка там. Тогава може да се отвори тайника
и аз така направих , но първо бутнах вентилатора
под кой стол е тайника - под този до масата с лампата или този до вратата ?
взех кутийката под лампата

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 13:35 от magi_77

# 1 168
  • Мнения: 3 251
Тайника е под лампата между 4-те обли камъка при мен.

# 1 169
  • Мнения: 1 097
за тайника - може. Аз като видях къде ми светна червеното, сравних със схемата на гърба на фогурката и ми се падна под стола. Явно е на различно място, както и буквите.

Общи условия

Активация на акаунт