Умопобъркваници и мистерии - 13

  • 31 807
  • 1 206
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 3 251
Както е паднал бонсая в центъра на мястото,дето тече водата, си откърших клонка от него.
Ами май с пръчката кликнах, не знам точно
И сега отидох до отворения прозорец горе и кликнах на дървената колона до него с клонката и се появи петно.

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 13:45 от Сапфира

# 1 171
  • Мнения: 1 097
Както е паднал бонсая в центъра на мястото,дето тече водата, си откърших клонка от него.
как го направи, на мен не ми дава. Върху бонсая тече ли вода? при мен не... къде точно кликаш, за да откършиш клонка?

едит: а, стана. На самия бонсай се цъка

# 1 172
  • Мнения: 3 251
Отидох да сложа статуетката на стойката и като кликмах там, където бяха очилата, ми се стори, че има процеп в стената и се вижда оранжево .Дали е така, я вижте и вие.

# 1 173
  • Мнения: 1 113
Това желе някой използва ли го?

Тук съм, Сапфира, ама се опитвам и да поработвам по малко  Simple Smile

Май наистина има нещо  newsm78

# 1 174
  • Мнения: 780
Отидох да сложа статуетката на стойката и като кликмах там, където бяха очилата, ми се стори, че има процеп в стената и се вижда оранжево .Дали е така, я вижте и вие.
и аз така си мислех , но това май е част от прозореца

# 1 175
  • Мнения: 780
с клончето кликнах по дървеният стълб до отвореният прозорец и стана едно петно

# 1 176
  • Мнения: 3 251
с клончето кликнах по дървеният стълб до отвореният прозорец и стана едно петно
И аз съм зациклила до тук.

# 1 177
  • Мнения: 1 097
с клончето и аз на дървения стълб нещо направих и ми изчезна.
Желето какво ще го правим? На масата не мога да го сложа, да не би на вентилатора да трябва да го издухаме  newsm78 при мен не става, де...

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 14:07 от crazybrat

# 1 178
  • Мнения: 780
с клончето и аз на дървения стълб нещо направих и ми изчезна.
Желето какво ще го правим? На масата не мога да го сложа, да не би на вентилатора да трябва да го издухаме  newsm78 при мен не става, де...
и аз не мога да издухам желето  Simple Smile
цъках по дупките на стълба / със петното / и взех бръмбар Simple Smile
него го слозих в шкафа и ми заклещи бутоните
остана отворено / бръмбара трябва да се увеличи , клика се на него и му се вдигат рогцата /
от другият сейф - зад делвата взех лъжица , но и с нея не мога да изям желето Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 14:11 от magi_77

# 1 179
  • Мнения: 255
При мен не те4е вода. Какво ми липсва? Отворих картината, имам схемата и от 4ове4ето съЩо. Къде греШа  #Cussing out

# 1 180
  • Мнения: 1 097
Като ида при вентилатора, цъкна преди това с желето на стола и после на прозореца ми казва нещо, че е хубав залеза  Mr. Green и нищо не става  Tired

Маги, мерси, че ми каза за бръмбара. Обаче мислех, че с него ще се включва там OPEN/CLOSE дето са онези... То всъщност изписва, че трябва да се натиснат едновременно или аз нещо не могад а си го преведа като хората с бг смисъл?

# 1 181
  • Мнения: 780
Като ида при вентилатора, цъкна преди това с желето на стола и после на прозореца ми казва нещо, че е хубав залеза  Mr. Green и нищо не става  Tired

Маги, мерси, че ми каза за бръмбара. Обаче мислех, че с него ще се включва там OPEN/CLOSE дето са онези... То всъщност изписва, че трябва да се натиснат едновременно или аз нещо не могад а си го преведа като хората с бг смисъл?
да с него се включва , но трябва да го доближиш и с кликане му се вдигат рогата . Отваря се и сейфа зад делгвата - от там взех лъжичка , но пак не мога да изям желето Simple Smile
и без да цъкаш на желето - само на стола пак ти дава залеза

# 1 182
  • Мнения: 3 251
Изядох го накрая тоя пусти крем.

# 1 183
  • Мнения: 780
Изядох го накрая тоя пусти крем.
как?
липсва ми само едно нещо от инвентара / може би ключа /
и аз го изядох , но нищо  newsm78
и лъжичката и желето ми потъмняха , но нищо не ми дадоха  newsm78

# 1 184
  • Мнения: 653
До къде стигнахте? Гледам, че и ХИПП е тук, а още не се е включила. Помагайте, де  Simple Smile
тук е, тук е, ама не мога да ви настигна

Общи условия

Активация на акаунт