Аспиратор за нос-трябва ли ми това чудо?

  • 3 732
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
Имам на Чико и го ползваме успешно.  Peace
   

# 16
  • Мнения: 1 449
Не съм го ползвала първите 1-2 месеца (по препоръка на педиатърката ни) - създава вакуум, а капилярите в нослето са много нежни...
Може да го купиш впоследствие, ако се наложи.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Много удобно нещо - моят е на Нук.

# 18
  • Мнения: 3 205
Не съм купувала и никога не ми се е налагало да ползвам.

# 19
  • Мнения: 793
Купих, не знам, коя марка е обаче, много ми помогна, когато дечко се разболя Peace

# 20
  • Мнения: 1 467
Не съм използвала все още, но си го купих, ако евентуално й се напълни носа. Знам, че е полезен, нали още не могат да се секнат, горките:)

# 21
  • Мнения: 1 426
Имахме, но не ми се е налагало изобщо да го ползвам!

# 22
  • Мнения: 24 467
Ползвала съм и съм много доволна от аспиратора за нос. Имали сме 3-4 пъти хрема и тъй като отпушването на носа никога не е ставало посредством друго, освен капки за нос, а с тях не бива да се прекалява, съм го ползвала за отпушване и пак ще го ползвам.

# 23
  • Мнения: 4 621
Аз лично никога не съм го използвала.

# 24
  • Мнения: 1 165
Наистина е много удобно!Направо се чудя преди как са се справяли без подобен уред...

# 25
  • Мнения: 1 081
Имам на Чико и в началото го използвах, но не съм много доволна.

# 26
  • София
  • Мнения: 721
Ха ха, май повече ще те объркаме с тези отговори, отколкото да помогнем, но това е положението Thinking

Аз купих преди раждането и никога не съм го ползвала! Нослето отпушвах с физиологичен разтвор, а това нещо вътре да го пъхна в нежната ноздричка не посмях.

# 27
  • Мнения: 3 069
И ние купихме на Чико и когато ми се наложи да го използвам се оказа, че никаква работа не върши.

# 28
  • Мнения: 24 467
И ние купихме на Чико и когато ми се наложи да го използвам се оказа, че никаква работа не върши.
Защо да не върши? Как го ползвате?
Моят също е на тази фирма и ни е спасявал при тежки хреми без проблем. Освен това се почиства лесно.

# 29
  • Мнения: 5 103
Ползвала съм го , когато малката  имала хрема.

Общи условия

Активация на акаунт