Аспиратор за нос-трябва ли ми това чудо?

  • 3 731
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Със сина ми го бях ползвала един-два пъти. Но сега малката се разболя и само той ме спасява, когато е и запушено нослето. Peace

# 31
  • Мнения: 400
Благодаря на всички за отговорите. Май ще изчакам да видя дали наистина ще ми трябва и тогава ще купя:)
То верно, че е малка покупка, ама то ако ми видите огромния списък,съставен от все такива малки покупки...Simple Smile
Опитвам се да избегна лудостта, която ме обзема като тръгна да купувам:)

# 32
  • Мнения: 56
Преди да родя, купих за бебето. Не съм го ползвала изобщо.
 Peace
И аз също. Peace

# 33
  • Мнения: 5 362
Не съм купувала.И без него минахме Wink

# 34
  • Мнения: 1 457
И аз купих вече на Чико. Как иначе се почиства нослето?  newsm78

# 35
  • Мнения: 146
Ползвала съм го, много е удобен. Ако не ти се купува сега, винаги може в последствие, ако потрябва...

# 36
  • Мнения: 100
Бебка често се разболява използваме го твърде често Cry можеш да не го копуваш сега , а само ако ти се наложи.

# 37
  • Мнения: X
На Chicco. Много съм доволна и редовно си го употребявам.Всеки ден вадим "златца", а и бебчо много се забавлява с тази процедура и много се смее.  smile3521

# 38
  • Мнения: 3 478
Оооо, редовно си го ползвахме първите няколко месеца, то иначе нямаше как да и почистим нослето. За мен поне не е безмислена покупка.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз също доста редовно ползвам аспиратора за нос. Нашият е за 2 лв, няма марка. Но понякога е незаменим в борбата със сополите  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 064
Аз лично не съм ползвала Naughty

# 41
  • Мнения: 1 733
Истината е, че можеш и без него но по- добре е да имаш под ръка. Peace
Много точно казано!

# 42
  • Мнения: 189
Ох, гледам, че доста го хвалят това чудо.Аз не посмях да си го купя, имам чувството, че ще му изтегля мозъка.Не ми се е и налагало.Ползвам бебешки клечки за уши.

# 43
  • Мнения: 24 467
Ох, гледам, че доста го хвалят това чудо.Аз не посмях да си го купя, имам чувството, че ще му изтегля мозъка.Не ми се е и налагало.Ползвам бебешки клечки за уши.

При първото хлапе и аз не съм ползвала, но сега, когато опитах, видях каква е разликата. Не можеш да почистиш носа на бебе при силна хрема с кърпа, клечки и други подръчни материали.  Дори по този начин лигавицата на носа се третира с по- голям натиск и има по- голяма вероятност да се разрани. За капки и други неща въобще не става въпрос- те не отстраняват секретите от носа, само облекчават дишането, често изсушават носната лигавица, поради което се ползват ограничено като количество и честота. Аспираторът има достатъчно мек гумен накрайник, чиято цел е не да забърше просто секретите от носа, а да ги изтекли посредством вакуум. По този начин и почистването става по- качествено и носът на детето не се разранява, пък и можеш да го ползваш винаги, когато е налице нужда от това.
Сигурна съм, че това, за мозъка, не го мислиш сериозно. Laughing, нищо друго не излиза освен това, което е нужно.

# 44
  • Мнения: 5 183
Върши работа
Мен ме беше страх да го рови4кам с това нещо
Но татито ни се специализира

Общи условия

Активация на акаунт