Месец юли вече си тече и доста бебета ще донесе!!! (02.07 - 08.07)

  • 14 453
  • 356
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 765

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФРАНСИ!!!

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Франси, слънце, честит рожден ден! Много любов, щастие и бебета ти пожелавам!

Нели, честито бракуване! Пожелавам ви незабравима сватба и безоблачен семеен живот с много щъкащи мъничета около вас Hug

На всички момичета весело изкарване на уикенда Hug

# 302
  • Мнения: 36
Честит Рожден Ден Франси!!   bouquet

Аз съм от НЕчакащите днес утре.. обаче ми се струва, че няма да е този месец..нищо че БТ още е над 37.. и днеска и някакво такова зацапване почна.. до утре ще съм се скопосала като гледам  Mr. Green Та така..  Wink  Ще информирам ако нещо не съм познала  Joy

Приятен уикенд на всички мацки!

# 303
  • Мнения: 660
ФРАНСИ, МИЛА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  newsm51 newsm51 newsm59 newsm59  Gift  Gift newsm67 newsm18 newsm18 newsm18  ura ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА! МНОГО ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И БЕБЕТА ТИ ПОЖЕЛАВАМ! Hug Hug

Iris_blu, стискам палци лелката да те подмине и зацапването да е от ОНОВА!  Praynig Praynig Praynig

Палците са стиснати и за всички останали НЕчакащи!

аз продължавам да пиша тук, надявам се да нямате против, защото съм една от вас и аз го ИСКАМ ТОВА БЕБЕ!!!!
В другите форуми още не съм се разписала, като отида на док- тогава! Само надникнах там да видя как стоят нещата....но честно да ви кажа- малко скучно ми се вижда там!  Тук е весело, забавно, емоционално! Затова ще съм навсякъде! Пък може и да съм ви на късмет, кой знае! newsm78 Peace Praynig
  bouquet  bouquet

Да ти кажа Вили, под секрет, наистина е така. Поне за сега.   smile3505 smile3505 smile3505

Ели, аз да ти кажа от седмица някъде тайничко чета вашите теми в Отчетни!  Crazy Много се вълнувам за всички момичета и се радвам заедно с всяка от вас, макар да познавам само теб и Шушоната. Даже мислех да ви пиша, но ме досрамя.  Blush Blush Blush  А сложихте ли климатика?

Исках да питам вече раждалите момичета и тези в по-напреднала бременност, нормално ли е да имам леки, тъпи болки ниско долу. Те са от време на време и по усещане са подобни на менструалните, не много силни. Не мисля, че са контракции, защото не ми се втвърдява корема, а и болката като се появи и държи дълго време. Притесняват ме, но понеже съм се вторачила във всяко нещо в момента и исках да питам и вас. В сряда съм на преглед, а не ми се ще до тогава да звъня на Док, че сигурно е луднала от мен.  Embarassed Embarassed  Blush Предполагам, че може да е от вече по-активно увеличаващата се матка, която съответно започва малко по-малко да притиска останалите органи. Ама знам ли?!  newsm78 newsm78

На всички ви пожелавам чудесен и изпълнен с положителни емоции!!!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

# 304
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ха добро утро и от мен! То обяд стана, ама...

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ФРАНСИ! мНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ! И МНОГО БЕБЕТА! Hug

ЧЕСТИТ СВАТБЕН ДЕН И НА НЕЛКАТА! БЕЗОБЛАЧНО НЕБЕ И ПОПЪТЕН ВЯТЪР В МОРЕ ОТ ЛЮБОВ!  bouquet

Голделино, в събота кафе няма ли? Ще дойда да го пия у вас! Mr. Green

Весело изкарване на почивните дни и много положителни емоции, момичета! Аз ще мързелувам!

# 305
  • Мнения: 851
Франси мила, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm59 newsm59 newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2 bdbaloni bdbaloni bdbaloni
ОТ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЩАСТИЕ, УСМИВКИ, ЛЮБОВ И МНОГО СКОРО В КОРЕМЧЕТО ТИ ДА РАСТЕ ПЛОДА НА ВАШАТА ЛЮБОВ


Голделино, в събота кафе няма ли? Ще дойда да го пия у вас! Mr. Green

Да взема и аз да довтасам в Бургас да пийна кафенце с вас   Hug Laughing Heart Eyes Mr. Green

Хубав ден и слънчево настроение на всички  Hug

# 306
  • Мнения: 1 446
Франси, Честит Рожден Ден!

Добро утро на останалите принцеси: чудесна дата 07.07.07 - дано ни донесе само положителни емоции!

# 307
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте, мацки! 07,07,07г.  Grinning
ФРАНСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm59  ura newsm59

МОМИЧЕТА, и моята мама днес има рожден ден!Черпя ви виртуално - малко, но от сърце!
  party023  cook newsm38 Wine Glass baloni baloni

# 308
  • Мнения: 2 309
Франси,честит рожден ден!!!  bouquet

Ох,след сънените дни,които ме се заредиха,тъкмо ми светна пред очите.Много ми се спи.Вечер в 20.30ч.едвам клепам Tired сутрин не мога да стана.Днес имах работа,не я свърших,пусти сън,завзел ме е!Вървя и се клатушкам...ужас.Пих кафета,сладко хапнах и пак ми се спи TiredНезнам защо така Thinking Голди каза,че съм хипохондричка станала,понеже се притеснявам да не съм хванала онази болест,която те кара да спиш постоянно и на неподходящи места Mr. Green ooooh!

Весел ден ви желая на всички Hug

# 309
  • Мнения: 129
Честит рожден ден,Франси!Желая ти много здраве,щастие,късмет,много любов и едно бебче smile3525

# 310
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит рожден ден,Франси   bouquet bdbaloni
Жаклин , Ч.Р.Д. и на майка ти. Пожелавам й скоро да стане баба.
Нели, честито бракуване! Много щастлив семеен живот , и поне две мъничета около вас.
Аз днеска ходих със синчето на пазар, във вторник го пращам на лагер, и направо съм във финансова криза вече тотално. Ама да е жив и здрав. 

# 311
  • Мнения: 1 446
Франси,честит рожден ден!!!  bouquet

Ох,след сънените дни,които ме се заредиха,тъкмо ми светна пред очите.Много ми се спи.Вечер в 20.30ч.едвам клепам Tired сутрин не мога да стана.Днес имах работа,не я свърших,пусти сън,завзел ме е!Вървя и се клатушкам...ужас.Пих кафета,сладко хапнах и пак ми се спи TiredНезнам защо така Thinking Голди каза,че съм хипохондричка станала,понеже се притеснявам да не съм хванала онази болест,която те кара да спиш постоянно и на неподходящи места Mr. Green ooooh!

Весел ден ви желая на всички Hug


А бе, Рожбе, на мен бая бременно ми звучиш, ама ти си знаеш най-точно сметката. Нещо да имаш за казване?   Thinking

По повод възрастта на Дуди:

- Докторе, сигурен ли сте, че съм бременна в 23-тата седмица, а не в 27-тата?
- Абсолютно!
- Ужас! Не се омъжих за правилния мъж!

# 312
  • София
  • Мнения: 3 789
Хммм newsm78  Тя, Рожбето, и на мен ми звучи нещо хипер съмнително, ама ще си каже! Crossing Arms
Славундер, я питай звездите- те поне не лъжат! Peace
Момичета, аз ставам вече леко нередовна- на всички около мен им е хипер жега, а аз съм студена като змия ( то "като" и за благозвучие го сложих, но това е друг въпрос Joy). Цял ден съм с горнището на анцунга и с чорапки на крачетата, иначе ще изгина от студ #Crazy Възможно ли е това да е ефект от положителните тестове? newsm78 Чувала съм, че на бременните жени често им е студено, ма толкоз рано..... newsm78

# 313
  • Мнения: 1 436
 newsm59 на франси   bouquet

Жаклин, честито на майка ти   bouquet. Скоро да ти помага за бебето  Laughing

Рожбе, изплюй камъчето  Mr. Green, кажи си всичко в прав текст.

# 314
  • Мнения: 1 369
Исках да питам вече раждалите момичета и тези в по-напреднала бременност, нормално ли е да имам леки, тъпи болки ниско долу. Те са от време на време и по усещане са подобни на менструалните, не много силни.

Да ти кажа,миналата година като бях бременна,бях много силно притеснена горе долу по същото време/като ти гледам седмиците/. Даже бяхме на едно празнуване извън София и накарах мъжо да се приберем по-рано и отидохме при докторката. В тоя момент изобщо още не ми личеше. Докторката ме пипна тук-там и каза,че матката расте и се намества и връзките се опъват и затова усещам. То на моменти си беше болка... Странното е,че след тоя преглед се успокоих и повече не усетих такова чудо...

На празнуващите днес-честито и всичко най-прекрасно!!!
Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт