Месец юли вече си тече и доста бебета ще донесе!!! (02.07 - 08.07)

  • 14 440
  • 356
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 369
Браво за сърчицето:)) Само така да расте човечето,скоро ще има и главичка, ръчички и крачета и ще ти маха:)) Ех,разтапям се. Толкова е вълнуващо...  Много са ми интересни твоите сметки с термините:)  Как ги правиш???
Евелинче,вашето сърчице видя ли се вече? Май и на тебе ти е време:)

Вили,когато те гледат в ранните седмици с коремния ехограф, трябва да ти е пълен пикочния мехур. Ако ли не- ще те видят с вагиналния и готово:)

# 346
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Славундерче, честито ти сърчице!  bouquet

# 347
  • Мнения: 1 436
Славундер, честито ти сърчице  Two Hearts. До март да стане най-здравото човече  Hug. За момент се усъмних в собствената си вменяемост. Викам си, не може тук да е неделя наобед, а в БГ понеделник сутрин  Crazy

Патишонка, от прогестерона е, душа  Hug. Имаше една тема малко по-долу. А по въпроса, че това никога не е било, на много момичета им се променят усещанията като започнат да бебеправят. При мен на 5тия месец малко преди М. гърдите порастнаха и ме заболяха  bombs. Никога не се беше случвало. И аз си казах, ето, станало е този месец. Не само, че не беше станало, ами този номер с гърдите се повтаря всеки месец вече  ooooh!. На стари години нов ПМС  Crossing Arms

Стела, моме, теб трябва по отчетните да те издирвам, за да видя цвета на щъркелчето  Hug. Хайде снасяй клюки и на тези дето не можем да влизаме в чата, плийз  Mr. Green

Мацки, някой ако е фен на "Приятели" - имаше един епизод, в който Моника гонеше Чендлър за секс. Тя беше болна, подсмърчаше и кашлеше, но го убеждаваше, че нищо й няма. Той вървеше след нея с капки за нос и носни кърпички и я убеждаваше да легне в леглото с чаша чай. Е, това сме ние с мъжа днеска  Mr. Green

# 348
  • Мнения: 660

Мацки, някой ако е фен на "Приятели" - имаше един епизод, в който Моника гонеше Чендлър за секс. Тя беше болна, подсмърчаше и кашлеше, но го убеждаваше, че нищо й няма. Той вървеше след нея с капки за нос и носни кърпички и я убеждаваше да легне в леглото с чаша чай. Е, това сме ние с мъжа днеска  Mr. Green


Аз съм луда по този сериал. Гледала съм всички серии поне по 5-6 пъти. Наизуст ги знам!!!  Embarassed Embarassed Embarassed (Сори за Офф-а)

Бързо оздравяване!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 349
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Стела, моме, теб трябва по отчетните да те издирвам, за да видя цвета на щъркелчето  Hug. Хайде снасяй клюки и на тези дето не можем да влизаме в чата, плийз  Mr. Green

СпИциално за теб, душко! Един малък мъж расте в корема на мама! Отидохме на доктор и той пита "Знаете ли пола?" и аз: "Не". Той сложи апарата и вика "Оооо, ето я пишката!" и това беше. Това хлапе ме ядосва от преди да го заченем, както знаеш. Ама да е живо и здраво. Пък има и втори опит все пак. Mr. Green
А ти да се оправяш бързо! Какви са тия настинки по време на ову? Я марш на всички болести!!!
Целувки и прегръдки от мен!

# 350
  • Мнения: 1 209
Хейййй Славундерче, ЧЕСТИТО!!! Дано това сърчице ти донесе най-щастливата усмивка /февруари-март/, след една прекрасна бременност  Hug Hug Hug

# 351
  • Видин
  • Мнения: 961
Славудерче, честито сърчице!Значи видяхте се вече,а? Hug Hug  bouquet
Относно болките в гърдите - от няколко месеца веднага след ову болят не се траят. Cry Cry
Може би наистина е така - откакто бебеправим имам тези симптоми Thinking

Лека нощ, сладурчета... приятни нощни изживявания kiss

# 352
  • Мнения: 1 792
здравейтеее като за последно в тази темичка.ние тази вечер се прибрахме от поход .бяхме с Галитка и мъжете горе на вилата и си прекарахме страшотно Mr. Greenнаправихме и един поход от 14км ПЕШ.луди бе луди.бяхме разглобени после ама беше готино.утре Галя ще пусне и снимките да видите кви сме терци.
искам да кажа ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ НА ФРАНСИ.бъди жива и здрава и дано се сбъднат всичките ти желания.
Нели и на теб честито семейство.много да се обичате и уважавате винаги.
Славандурче честито сърчице пиле.много се радвам за теб.Айде сега с бебчо да се гледкате да растете а след това като се роди ше дофтасаме всички да го гушим и целуваме
искам да кажа нещо на Вили.дори и с риск да ми се обидиш мила.
много се радвам за теб че си успяла пиле,също така много се радвам че ти е хубаво тук при нас продължавай да си седиш тук,но моляте престани всеки пост да го обръщаш на отчетни и всеки път да обясняваш колко теста си препикала и колко по-бързо се появявали чертите.еми все пак не мислеш ли че малко си играеш с нервичките ни.казвам ти го с възможно най добря тон.доста хора се дразнят но всички са тактични и на мен се пада ЧЕСТТА  да ти направя лекинката забележчица.просто се съобразявай че тук е ИСКАМ БЕБЕ А НЕ ОТЧЕТНИ.

# 353
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Честито и то мен на Славундер! И март или февруари едно чудесно  newsm30. Тъкмо с щъркелите  smile3521 smile3501!

Хей момичета няма ли пуснем нова нова темичка?
Ето ви две идейки:
"Месец юли, люти жеги, кой в отчетни ще се мести!"
или
"Хайде отпуска за всички, кой ще види две чертички!"

# 354
  • Мнения: 2 660
Славундер, и от мен честито!

Juturna, откакто бебеправим много се втелявам в себе си. Обръщам си внимание на всяко подръпване и пощипване и се чудя дали не е станало. А на практика си изтървах фертилните дни, правили сме само в един фертилен секс. И всеки ден преди това. Просто така се случи. Така че освен, ако не съм заченала непорочно, нямам причина за съмнения  Joy

Да не повярва човек, че така ще се зомбирам от тази работа. А хем ме беше малко страх в началото, че ще вземе да стане веднага. Сега се държа за корема при всяка дупка на пътя, да не би да е станало и да го утрепем без време... ooooh!

# 355
  • Мнения: 91
Момичета добро утро, аз отново сам тук.През уикенда се постаранме с моя приятел надявам се скоро да има новина.хубав ден на всички.

# 356
  • Мнения: 1 446
Браво за сърчицето:)) Само така да расте човечето,скоро ще има и главичка, ръчички и крачета и ще ти маха:)) Ех,разтапям се. Толкова е вълнуващо...  Много са ми интересни твоите сметки с термините:)  Как ги правиш???

Броиш 40 седмици от датата на Овулация и с ехографа излизате на едно мнение. Ако го изкарам и със сини гащи, ще се пиша майсторски клас!

Общи условия

Активация на акаунт