Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14

  • 17 494
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 371
Аз на моя мъж никога нищо не съм взимала, не мога да се ориентирам с размерите Blush

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
моя се сърди и вика брой за теб и за детето по колко си поръчала искам и аз толкова Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 4 371
Ми да седнат да си изберат Mr. Green
Моя е клечо и това ме спира.

# 258
  • Мнения: 13 512
Ми да седнат да си изберат Mr. Green
Моя е клечо и това ме спира.
дуци- детските/момчешките/ от 12 до 18 години са си направо мъжки- до 180 см. височина. спокойно можеш да му поръчваш оттам./ама без да му казваш,де:-)/
То и ти, като те гледам, влизаш в детската номерация.

# 259
  • Мнения: 4 371
Монда, душо, това е оптическа измама Joy Какво пиеш, да взема да те черпя за комплимента  bouquet Влизах някога...
Сега ще разгледам пак мъжките, човек без работа съм, ей Grinning

# 260
А важи ли това ако направиш поръчка до 15 дни след първата не плащаш доставка
Извинявам се на всички ако досаждам с въпросите си.

# 261
  • София
  • Мнения: 10 330
А важи ли това ако направиш поръчка до 15 дни след първата не плащаш доставка
Извинявам се на всички ако досаждам с въпросите си.

Объркала си темата... това с доставката е в Promod  Mr. Green

# 262
  • София
  • Мнения: 10 330
Монда, душо, това е оптическа измама Joy Какво пиеш, да взема да те черпя за комплимента  bouquet Влизах някога...
Сега ще разгледам пак мъжките, човек без работа съм, ей Grinning

Дуцка, никаква оптическа измама  Mr. Green днес получих тази блузка(детска) размер 168, ами при бюст 98см. ми е широчка  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 634
Момичета кажете при готова поръчка там където си гледам статуса-  ми пише на едни бикини размер 0/999-значи ли това ,че не съм избрала размер или какво???

# 264
  • Мнения: 4 202
да се похваля  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
дойдоха ми известия за 2 доставки от 27 юни  Joy  Joy  Joy

Имам поръчки от 28 и 29, дано и към мен бъдат така добри и си ги получа по-скоро  Praynig

# 265
  • Мнения: 3 216
Момичета ще ви помоля като си получавате порьчките да пускате линкове и коментар дали сте доволни или не и какво е качеството. ТАка ще бьде по-лесно на всички ни.  Peace

# 266
  • Мнения: 634
Момичета ще ви помоля като си получавате порьчките да пускате линкове и коментар дали сте доволни или не и какво е качеството. ТАка ще бьде по-лесно на всички ни.  Peace
да това е прекрасна идея!!1 Peace

# 267
  • Мнения: 901
Четох началото на темата, там се говори за френски термини, пък аз днес като го гугълнах ларедут, влязох в нещо на английски и баш си ми дойде. Сигурно звуча като от Юпитер, но това е същото, нали. newsm78

# 268
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
някой може ли да ми каже какво означава Ma livraison - A domicile?

# 269
  • Мнения: 4 200
nadi_mishi - някъде из темите прочетох, че това означава, че ще ти я донесат поръчката до вратата (до пощата).
Аз си го тълкувам, че вече е изпратена.

Общи условия

Активация на акаунт