Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14

  • 17 487
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
nadi_mishi - някъде из темите прочетох, че това означава, че ще ти я донесат поръчката до вратата (до пощата).
Аз си го тълкувам, че вече е изпратена.

благодаря  bouquet и аз така си го преведох с бегли познания,но който е поръчвал много предположих ,че знае. първата ми поръчка е и още разучавам сайта.

# 271
  • Мнения: 2 085
днес получих тази блузка(детска) размер 168, ами при бюст 98см. ми е широчка  Mr. Green
стига бе Shocked

# 272
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
някой може ли да ми каже какво означава Ma livraison - A domicile?

Озна4ава : Доставка-до дома.

# 273
  • Мнения: 175
Момичета, някой ще поръчва ли скоро Confused - харесах си една рокля... Моля ви за съдействие Heart Eyes ... От София съм ако има значение

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Момичета ще ви помоля като си получавате порьчките да пускате линкове и коментар дали сте доволни или не и какво е качеството. ТАка ще бьде по-лесно на всички ни.  Peace
Аз имам страхотни попадения,но повечето вече ги няма  и не ги намирам  Sad

# 275
  • Мнения: 3 216
Момичета ще ви помоля като си получавате порьчките да пускате линкове и коментар дали сте доволни или не и какво е качеството. ТАка ще бьде по-лесно на всички ни.  Peace
Аз имам страхотни попадения,но повечето вече ги няма  и не ги намирам  Sad

РАзбирам ,за това е добре като се получат порьчките да се пускат линковете вьзможно най-скоро.

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Аз ги получих вчера и веднага исках да се похваля,но вече ги нямаше

# 277
  • Мнения: 6 624
Момичета кажете при готова поръчка там където си гледам статуса-  ми пише на едни бикини размер 0/999-значи ли това ,че не съм избрала размер или какво???
И при мен е така явно ще разберем какво сме поръчали чак като дойде поръчката.

# 278
  • Мнения: 4 371
Аз пък днес получих една страхотна чанта, благодарение на Над Таб Heart Eyes

Блузата е страхотна. Те малко едрички ще дойдат тез франзужчета newsm78

# 279
  • Мнения: 13 512
Аз пък днес получих една страхотна чанта, благодарение на Над Таб Heart Eyes

Блузата е страхотна. Те малко едрички ще дойдат тез франзужчета newsm78
дуци- над 164 размерихте хич не са детски- виж ги в таблиците за какви обиколки става съпрос.

# 280
  • Русе
  • Мнения: 659
Момичета, да попитам в събота и неделя ларедут не разботят ли, от вчера след обяд съм пуснала поръчката и все още ми пише в процес на регистрация.
Е щом от 27.06 на някои са пристигнали поръчките значи и аз мога да се надявам скоро на получа моята от 30.06 Praynig

# 281
  • София
  • Мнения: 240
Ето този потник http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3554791& … ue&ksource=-1
вече нося няколко пъти и много си го харесвам - цвят orange. Поръчах го при цена 8 евро, а сега е 3 евро  Shocked  просто ме сърбят ръцете да накупя няколко  Laughing

# 282
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Някой пазарувал  ли е  с карта на Пиреус Банк?Може ли да се пазарува с такава?

# 283
  • sofia
  • Мнения: 4 296
1-2страници назад прочети и ще видиш,вече не си спомням

# 284
  • Мнения: 2 401
Момичета, да попитам в събота и неделя ларедут не разботят ли, от вчера след обяд съм пуснала поръчката и все още ми пише в процес на регистрация.
Е щом от 27.06 на някои са пристигнали поръчките значи и аз мога да се надявам скоро на получа моята от 30.06 Praynig

Аз снощи направих поръчка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт