Недоносени деца - 2

  • 22 662
  • 339
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 965
morskasirena, да ти е здрав и послушен малкия юнак и много, много да те радва!  bouquet
iskra.v.s, и Вики имаше такъв период - в даден момент пълнеше памперса по няколко пъти на ден и беше по-течно, но педиатърката ни не го смяташе за проблем (каза да му давам чай от шипка, когато ме притеснява или ако стане прекалено течно - като при разтройство).
Днес бяхме на консултация - този месец почти нищо не сме качили - 100-150гр; 1см. А аз се чудя защо от 2 дни детето се криви и иска мляко по 60гр над обичайната му доза - явно вече нуждите му са по-големи.

# 331
  • Мнения: 178
джъмперчето захранването съм започнала давам му плодови и зел пюрета но от вчера ги спрях като видях че взе да се изхожда по често от обичайното а личния лекар каза че било някаква вирусна инфекция ама лека каза да му давам смекта и лечебна хумана и чай от шипка ще видим дали ще се повлияе и ще спре голяма съм шматка от най малкото нещо се шашкам може и да не е нищо сериозно ама ме хваща страх като нещо не е както трябва с детенце

# 332
  • Мнения: 7 803
аз не бих правила нищо на твое място  Peace ако стане като вода или се появи слуз, бих се притеснила и потърсила лекар. помисли си дали си давала нова храна  Thinking вирусна инфекция заради едно по-често изхождане  Shocked

# 333
  • Мнения: 1 685
мами в петък малкото ми съкровище ще си бъде у дома! Heart Eyes много се радвам много!!! smile3534 smile3521

# 334
  • Мнения: 244
Супер Гери,това е страхотна новина,айде подготвяй се че ти свърши спокойствието  bouquet  bouquet  bouquet

# 335
  • Мнения: 7 803
ха честито и да се похвалиш с недоспиване  Hug

# 336
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, страхотна новина - много се радвам за теб Simple Smile

А между другото май е време за нова темичка - вече сме на 17-та страница.

# 337
  • Мнения: 2 070
Гери много се радваме за вас.,4акаме само хубави новини от днес нататък Hug

# 338
  • Канада
  • Мнения: 264
Здравейте и от нас, чак сега виждам този подфорум и се включвам:

Антъни роден 1630
Боби 1740, в 33 седмица.

Причината за преждевременното раждане е вероятно проблем с кръвопотока на Антъни /засечен още в 31 седмица на Доплер тест/и много голямата миома, коята е причинявала усукване на шийката.Мойта докторка искаше да насочва дата за секцио, но аз я изпреварих и родих при дежурната Simple Smile
Момчетата бяха в много добро състояние, но бяха на ситеми 2 дена, доката започнат да се хранят.Благодаря на екипа на болницата, който ме будеше по нощите да се изцеждам и да нося храна/коластра/ на бебетата.17 дена бяха в неонаталното и само на кърма, която аз изцеждах в къщи и носех в хладилна чанта два пъти на ден, на седмия ден успях с помощта на една много опитна сестра да сложа бебетата на гърда и те засукаха, после ходех да кърмя по един път на ден, а за останалите хранения носех кърма в контейнерчета...
Изписаха ни 1980 Антъни и 2000 гр Боби.
Не мога да кажа,че има осезаема разлика между моите бебета и другите дечица на тази възраст, е малко сме по-дребнички, но док каза, че сме вече в 10%...
Ами това е от нас...

Много целувки на всички мънички /големи герои/ бебета.

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 16:09 от ema_

# 339
  • Варна
  • Мнения: 965
Ema, добре дошла при нас  Hug

Ето я и новата ни темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214974.0 

Общи условия

Активация на акаунт