Недоносени деца - 2

  • 22 666
  • 339
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 685
мами привет!невролог прегледа снимките от ехографа и каза че това леко разширение не е опасно,каза също че Жорко е твърде малък за такова облъчване и че не е хубаво.педиатъра пък твърди че на скенер трябва да се отиде и сега аз незнам какво да правя .кого да послушам?

# 316
  • Мнения: 2 070
Gerri педиатъра от болницата в която лежи Жорко ли е.Имам предвид неонатолог ли е

# 317
  • Мнения: 1 685
ами да всъщност е неонатолог.

# 318
  • Мнения: 2 070
гери вие ще си решите.но ако мислиш 4е ще се притесняваш пове4е без това изследване-направете го.аз ли4но бих послушала неонатолога.

# 319
  • Мнения: 1 685
palikarova.br !толкова съм  притеснена и объркана -всъщност лекарката която ни кара да идем на скенер е педиатър.но говорих с още специалисти които ме съветват  да откажа за сега скенера,мисля да ги послушам и след 10 дни да направим още един ехограф  естественно ако има,разлика от тази и другата снимка ще идем на скенера/е дано не се налага/ Praynig.дано БОГ е с нас!!!

# 320
  • Мнения: 2 070
Гери мили4ка много ми е мъ4но за вас.Вси4ко ще се оправи просто трябва малко време.Ади е гледана три пъти на ехограф.Отиваме гледат ,мрънкат и те побъркват.Уж вси4ко е наред оба4е елате пак.Поисках снимките и се допитах до двама педиатри.И дваматаказаха 4е няма изменения при нас а просто ни цоцат парите.Не знам как да ти помогна виждам 4есе допитваш и в други форуми и отговорите които ти дават са оптимисти4ни.Кураж вси4ко ще си дойде на мястото Hug

# 321
  • Мнения: 3 914
Гери ,спомням си че се притесняваше и за очичките на Жорко,ако направиш скенера ще се види и там дали има изменения,аз на твое място ще го направя,взимат се ползи-вреди и мисля че в този случай ползите могат само да са повече Peace
По принцип разширение на вентрикулите може да доведе от никакви проблеми в развитието до ДЦП ,естествено с подходящата рехабилитация,до годинка на детето може да си забравила Hug

# 322
  • Мнения: 983
GERI844 , с теб съм! Вярвай в добрия изход от ситуацията  Peace

# 323
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Гери щом така си решила, така направи  - предполагам, че 10 дни по-късно да се направи скенер не е фатално. Стискам палци и се моля всичко да е наред! Напълно разбирам как се чувстваш, защото точно преди 6 год минах по този път......... да днес преди 6 год се роди моя голям малък син . Почерпете се за негово здраве   party023 beer3 Wine Glass cook

# 324
  • Мнения: 2 070
много здраве на малкия голям мъж newsm59

# 325
  • Мнения: 7 803
честит празник morskasirena   bouquet
GERI844, слушай инстинкта си, той няма да те подведе  Hug

# 326
  • Мнения: 178
момичета да ви споделя нашия проблем ако някой е имал такъв да ми каже моля ви от вчера малкия като го е хванало едно разстройство изпражненията са жълти и нямат някаква лоша миризма на мляко само не ходи много но за него е повече защото той се изхожда по веднъж на ден асега по 4-5 пъти незнам от какво може да е дали от зъбите че започват да го мъчат от нещо друго ли е ще го водя на лекар да видим ама и той като идем и все пита какво ме притеснявало все едно нищо му няма ами аз само се вглеждам в детето иначе е весел мрънка само малко и затов си мисля че може да е от зъбите защото много се лигави и всичко слага в устата

# 327
  • Мнения: 7 803
това че ходи малко по-често по голяма нужда и че е по-рядко изпражнението, мен лично не би ме притеснило. това не е разстройство  Naughty нищо не казваш, започнала ли си захранване ?

# 328
  • Мнения: 1 685
 Tada newsm38  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!!! желая ви мнооого здраве и усмивки

# 329
  • Мнения: 983
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РОЖДЕННИКА!

ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!
                                                                                                            smile3510

Общи условия

Активация на акаунт