мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 282 879
  • 943
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 646
mangogirl  
не се шашкай и при мене протече точно така и не бях бременна,сега очаквай да ти  дойде и на "официалната"  дата

Успех!  Hug

п.с. по-на зад в темата съм написала подробно

# 751
точно днес си направих тест - отрицателен е....след седмица още един ще си направя..ама 2 менструации за 15 дни ми се видяха множко...а тя сега тая менструация е една тъмна, съсиреци много и тече по малко, но постоянно....абе, егати как си обърках всичко с това хапче..дано да ми е последният път, в който ми се налага да го пия...

Весето, мерси за коменрата, поуспокои ме.... #Crazy
Въпреки че отрицателния тест сутринта също мнооого добре ми подейства Wink

# 752
Здравейте,моля ви за помощ...дали някой има мнение за доктор Арабаджиева или Арабаджийски от клиника Щерев.Аз съм една от тези, при които ескапела не подейства,сега ми предстои аборт в тази клиника,чувала съм хубави неща клиниката ,но ме интересуват мнения спец. за тази докторка,моля помогнете,защото съм доста притеснена...благ. предв.  Cry

# 753
  • Мнения: 57
здравейте , аз пих хапчето на 3 септември, около  4 часа след гафа, оттогава се чувствам адски отпаднала. по принцип последните месеци ми идва когато си иска и сега ми е доста трудно да преценя датата, но трябва да е около 6-9 септември. днес е 9 все още ми го няма, а неразположението ми се влошава. прочетох доста мнения , че след приемането на ескапеле всичко се обърква , в повечето мнения се казва че е възможно дори да ти дойде по-рано ,но при мен вече 6-ти ден не ме е сполетяло това щастие. дали е подействало хапчето ? утре става 7-ми ден , замислям се за тест , прочетох тук във форума,че има такъв който ще отчете правилно , но ме е страх. на някой идвало ли му е по-късно от 7мия ден след като е приел ескапеле ?

# 754
  • Мнения: 924
На мен си ми дойде точно когато трябваше след 13 дена и цикъла ми беше нормален Peace
Не се тревожи толкова Hug

# 755
  • Мнения: 1
На мен ми се случи преди малко повече от седмица гаф, презервативът остана в мен, така че се стигна до Ескапел. Честно казано съм напълно доволна от него, защото поне в моя случай нямаше никакви странични ефекти и днес като по часовник ми дойде и цикълът. До сега изглежда да е съвсем нормален - нормални болки, нормален цвят и количество. Като цяло всички са прави като казват, че при всеки е различно, но не е задължително след поемане на хапчето да се чувстваме зле и да очакваме някакви ужасии. Успех на всички, които са опрели до него.

~LIA~

# 756
Nejno,

купи си тест и си го направи, 6-7 дена след гафа вече би трябвало да може да отчете..аз направих моя тест точно на 7мия ден след гафа и беше отицателен, мисля на 14тия ден да си направя още един и да отида на гинеколог...

иначе на мене ми дойде за 2-3 дена, едно тъмно течение със съсиреци, тъмнокафяво, с болки в корема и кръста ужасни....за 15 дена изкарах 2 цикъла...сега чакам да си ми дойде на регулярната дата след 20тина дена... ooooh!

успех на всички, които са пили това хапче, дано да няма сериозни последици и нежелани бременности!!!    Hug

# 757
  • Мнения: 1 518
Да поясня малко за ваша помощ,всяка жена е различно в овулация.Аз например забременях на 3тия ден след МЦ.Пила съм Постинор и Ескапеле,само по веднъж и от двата вида.При всяка жена протича различно,на някой действа на някой не.При някой има гадене,повръщане и т н,при мен всичко си бе нормално.По важнотое че няма нищо 100% сигурно,изпозлвайте презервативи най добре и всичко навън,за да няма гафове.

Как така си пила и двете? newsm78 Постинорът отдавна вече го няма в аптечната мрежа.

# 758
  • Габрово
  • Мнения: 311
Вероятно е имала предвид, че веднъж се е случвало да пие Постинор, също така веднъж ескапел Wink

Аз ескапел съм пила 3 пъти  Crossing Arms Без странични ефекти, след това цикълът ми си идваше по часовник  Peace

# 759
  • Мнения: 838
Аз доколкото знам между Ескапелето и Постинора разлика в съставките няма, а само в схемата на приложение - Постинора са 2 таблетки и вече са спрени от производство.

# 760
  • Мнения: 179
Може би не е тук мястото,но отдавна следя темата и виждам,че има много жени,на които това хапче не е подействало.Чудех се как е в другите страни какво се предлага там и по-ефективно ли е?Тук ще помогнат може би тези,които живеят в чужбина ,много полезно би било и те да споделят

# 761
  • Мнения: 53
И аз вчера пих такова хапче за сефте правих секс и го изпих след 3 часа иначе трябва да ми дойде цикъла на 17-18 септември от 2 дена ме наболяват яйчниците ,дано помогне хапчето че малко ме е страх.Колко дена преди и след цикъл не можеше да се забременее че забравих вече Embarassed Rolling Eyes

# 762
  • Мнения: 64
Може би не е тук мястото,но отдавна следя темата и виждам,че има много жени,на които това хапче не е подействало.Чудех се как е в другите страни какво се предлага там и по-ефективно ли е?Тук ще помогнат може би тези,които живеят в чужбина ,много полезно би било и те да споделят
По този повод, някъде бях чела , че в Италия и Франция има медикаменти които прекъсват бременноста до 9 седмица. Само че католичската църква е против това , водело се един вид убийство. Но иначе си е широкоприложимо там. Чудя се , защо тък отново сме толкова назад.............

# 763
  • Мнения: 64
А иначе Ескапел при мен действа много добре, пила съм го 3-4 пъти, предпазва идеално. Веднъж обаче  го изпих на 4 ден след като ми е свършило и ми дойде след 2 седмици. Лекарката ми каза, че е нормално, ако се изпие преди овулация цикъла да подрани с 2 седмици.
Но това са си хормони, само за спешни случаи, нали знаете Wink

# 764
  • Варна
  • Мнения: 130
Пила съм два пъти Ескапеле. Вторият път, когато го пих, беше една година след първия, като вторият път като пих Ескапеле бях в цикъл, но все пак за моя сигурност и спокойствие реших да го изпия. Нямаше никакви странични ефекти от рода на втори път да ми дойде цикъл или гадене и т.н.
Първият път, когато пих Ескепеле си беше истински гаф. Не знам как стана, но приятелят ми си свърши в мен. Веднага пих Ескапеле. На 4тия ден след това ми дойде. Беше ми лошо, виеше ми се свят. Като ми свърши отидох при гинеколог и той ми каза, че е имало ефект от хапчето, т.е. ако не съм го пила щяло да има бебе...Тогава докторът ми каза, ако пия Ескапеле друг път да е най-малко на итервал от 6 месеца и ако искам да съм сигурна от ефекта му да го пия до 3тия-4тия час.
Оттогава не ми се е налагало да пия.

Общи условия

Активация на акаунт