Жегата ни нас мори, но ОКТОМВРИЙЧЕ ни крепи

  • 12 967
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 285
Честит Рожден Ден Танини!   bigdance2  ura  Party TimeПожелавам ти най - сладкото съкровище на света!

# 271
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
4естит рожден ден танини мноо здраве Щастие и нали знаеш най хубавия подарък на есен
Наде и Маграт 4естито за гимназистите
Jenna това е просто страотно, изглежда невероятно меко, сега остава да се повалиш и с леглото
аз нали ви казах забрани си да гледам каквото и да е бебшко ве4е, пекалихме с майка ми и то много и на мен само легло ми остана
днес дадо отново и<следвания дано са по добри стискайте ми палци и мерси за подкрепата

# 272
  • Мнения: 22 435
Джена, комплекта е страхотен, направо ти завиждам, защото при нас няма такива неща. )))) Ама благородно де, да не си помислиш нещо друго. ))))

На приетите дечица - ЧЕСТИТО! Да са радостни и щастливи от избора си. ))))

Аз иначе какво да ви кажа - снощи бях подложена на атака. Бебчо не се спря сигурно около час, то не бе ритане, не бе чудо. Направо в един момент вече му се молех да спре. Какво беше пощуряло това дете не знам.
И сега от сутринта пак започна, ама се надявам да не прави като снощи.

# 273
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте, момичета! Hug

Честит рожден ден на бъдещата мама на 2 съкровища, tanini!   newsm59 newsm59 newsm59

Честито и на умните дечица на Надето и Маграт!  Tada


Искам само да кажа, че започвам с правенето на нова тема. Малко ще се забавя, защото съвсем ще я променя.  Peace

# 274
  • Мнения: 948
Весел празник на мама-раче Танини!

Много здраве и всичко най-хубаво на тройно-щастливото семейство!   bouquet

# 275
  • Мнения: 18
Добро утро!  wavey
 nbirthday   TANINI, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  nbirthday Пожелавам ти на есен да те радва най-прекрасният двоен подарък!   Gift stork-boy stork-boy
Jenna, коплектчето е приказка! Пухкави завивки за пухкаво дупе!  smile3521
ANETT, стискам палци за изследванията! Дано всичко се оправи бързо при теб!  Praynig
Надя 73, честита ти гимназистка и на теб!   bouquet  bouquet
mimeto_iv, много благодаря за съвета.  Peace Изобщо не се бях светнала за сайта!  smile3555 Ама дано не се налага повече. Снощи все пак дойде водата, въпреки че беше 12 и днес ме чака сериозно  newsm79 1ironing
Спокоен ден от мен, а аз отивам да шътам!  lovekiss

# 276
  • Мнения: 318
Благодаря ви сърдечно за палците и за поздравите към гарджето Simple Smile Явно тук наистина помагат!

Честит Рожден Ден на Танини бъди здрава и много щастлива с обичта на любимите ти хора и наесен най-красивия двоен подарък ти желая.

Мамма Миа те направо са си за убиване тези от ВИК, тормози ги на телефоните хич не ги жали, ако можеш пък бягай при мама или приятели!

Анет  бързо подобряване на резултатите ти и никакви анемии хеj!

Jenna ти май си голям фен на Мечо Пух Simple Smile и на девиза му "Колкото повече, толкова повече" Party  Ние също много го обичаме, той е любимеца на баткото, е след Хари Потър де Simple Smile Прекрасни покупки си направила, а кошарката е супер Simple Smile

Мира СВ и аз съм доста нетърпима към "мачистко" поведение каквото демонстрира вашия татко. Не му позволявай мила да сец държи с теб така, разбира се, че мястото на една бъдеща мама е да си почива в къщи и да общува в нет със себеподобни, особено пък когато е бременна за първи път. Не зная от колко време сте заедно, но сте в началото на семейния си път и повярвай ми както му позволиш сега да се държи с теб, така ще бъде и за напред, така че определи границите на поведение, които ти допадат, не прави компромиси сега с оправданията, че още не е свикнал, че е в нова ситуация, че му е трудно да приеме новото статукво на съпруг и баща. Ситуацията е същата и за теб, на теб също не ти е лесно, та че...........от теб зависи мила Peace

А за количките, тук има Куини, Чико, Пег Перего, Бебе Комфорт, Инглезина..........
http://www.malechkobaby.com/ тук има НЕОнато, Бебе Конфорт, Касиал Плей
http://www.velanas.com/index-bg.html а тук Инглезина

Аз да ви се оплача днес направих поредната си бременелска шофьорска простотия smile3511. На идване към офиса се нахендрих в едина кофа за боклук, стояща на улицата и си счупих страничното огледало smile3538 ама пълен галфон съм. Изобщо нямам усещане за разстояния, уличката беше доста тясна, да направя място на едно такси да се разминем и се нацепих в кофата, със замах и дори не разбрах в първия миг в какво е проблема! newsm50 Само изплаших горкото дете в колата, тя и бездруго е силно стресирана, защото април бяхме свидетели на катастрофа и само за нея говори  и днес аз допълнително я притесних smile3518

# 277
  • Мнения: 343
Здравейте момичета
TANINI,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН желая ти само хубави емоции с бебчетата
момичета за количките дали триколките са удобни и леки?
трябва ми лека количка че живеем на втория етаж и нямаме асансьор
ще трябва да я мъкна сама доста често не знам каква да вземем 

# 278
  • Мнения: 276
Добро утро мили момичета!
Честит Рожден Ден  Танини! newsm59 Tada nbirthday
Бъди щастлива и здрава!
Благодаря още веднъж за подкрепата на всички момичета! Без вашата опора щеше да е по-самотно и бавно чакането до финала! Hug  smile3521 И да ви се връща тройно и с бъдещите дечица радостта която ние вече сме изпитали  newsm10
Маграт как реагира младежа че има промяна със езика?
Ааааа да махат веднага всички кофи от пътищата smile3513
Jenna невероятни и красиви са нещата за бебо!!!Браво поздравявам те за чудесния избор!

# 279
  • Мнения: 22 435
Здравейте момичета
TANINI,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН желая ти само хубави емоции с бебчетата
момичета за количките дали триколките са удобни и леки?
трябва ми лека количка че живеем на втория етаж и нямаме асансьор
ще трябва да я мъкна сама доста често не знам каква да вземем 

Честно казано не знам за триколките. Но аз се бях насочила към Пег Перего, имат доста леки варианти на колички.
ето тук може да погледнеш. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3_15
Моя позната има ето това на Чико : http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1027
казва, че е много лека и удобна.

# 280
  • Мнения: 249
здравейте Simple Smile
благодаря много Ивон   bouquet  bouquet  bouquet
жк определено ми е объркала кодовете , вече ходих и си оправих направленията
лек ден засега:)

# 281
  • Мнения: 270
някой няма ли да се престраши да пусне темичка  Sad
на драго сърце бих го направила обаче няма да имам време да я актуализирам  Sad
pleeaaaseeee  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт