Отчет на набор 2003 - 8

  • 11 834
  • 311
  •   1
Отговори
# 75
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Снощи купихме поредната книжка, която ще стои в чантата ми. Имаме любимо заведение, в което ходим на кафе. Там държим колелото и тротинетката на Васи, за да не ги влачим все в багажника на колата. От неделя не ги е изкарвала - стои си, оцветява и мечтае. Снощи баща и я снима. Съвършената снимка, която да илюстрира душевното и отсъствие Joy

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дени въобще не оцветява и рисува! Ако й дам листа и моливи, после всички листа са издраскани и това й е рисуването! Crazy

мдам. Същото. Влече го свиренето  Laughing До, ре ми фа ... и натам не ги знае.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 421
Доставиха ми седалките за колата(тези от ДаНет) - въобще не ми харесват, много са дървени. Меката част е много тясна и реално част от краката на детето ще са директно на пластмасата. Като цяло са доста тесни и направо не виждам как едно дете 36 кг ще седи спокойно в тях. Тапицерията е хубави цветове, но е някаква изкуствена и ще запарва лятото със сигурност. Закрепена е само отпред и отзад, а отстрани не и се вижда дунапрена, който е отдолу. Довечера пак ще отнеса критика, че съм ги поръчала без да съм ги видяла(но пък много хора казаха, че са доволни от тях, аз уж не съм капризна...). Иначе са много леки - поне това е удобно. Доставката беше изключително коректна и точна.
 Който още не е закупил това приспособление - първо ги вижте.


А децата ги чакат с нетърпение Sad, ... пред тях ще съм въодушевена колко са хубави.

# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Той може ли да се вози в такава седалка? На Василена и е ниска, тя си стои в седалката. Има време - тя е до 25кг, широка и е още. Иначе каката има, но тя е 125см вече...

# 79
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Етиа, на САМ ли седлаките си купи?

# 80
  • София
  • Мнения: 3 421
Етиа, на САМ ли седлаките си купи?
Да! Една приятелка сега се обади да поръча и са и казали, че вчера е пристигнал камион и вече няма, та за другата седмица са и обещали. Имало само една червена седалка и са ми я доставили.

Той може ли да се вози в такава седалка?

Ами предполагам - той е 15-16 кг(с дрехите), но е доста висок - 110 см(това преди два-три месеца).

# 81
  • Мнения: 14 133
Ох, Момчил само философства. Слухти какво си говорят дъртите и ту вкара някоя реплика, която не му отива на височината. При вас как е?
Това с филофстването явно е масово явелние.  Laughing Сашо и той ръси едни бисери..... Party

# 82
  • Мнения: 1 311
Ох, Момчил само философства. Слухти какво си говорят дъртите и ту вкара някоя реплика, която не му отива на височината. При вас как е?
Това с филофстването явно е масово явелние.  Laughing Сашо и той ръси едни бисери..... Party

Я да се запишем в групата на философите - от по-дървените при това. Иначе изобщо не обича да оцветява - иска аз да оцветявам, а той да ме гледа и да ми подава флумастрите. Купих едни книжки шаблони за рисуване - те се радват на по-голям успех и се справя горе-долу.

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шаблоните са по-интересни. От едно просто кръгче може да се направи слънце, балонче, снежен човек или цвете... Децата оценяват разнообразието.

# 84
  • Мнения: 953
...
 но явно ще ни се наложи, за да заличим нейното творчество.

Горкото дете, и родителите му не го признават като творец  Laughing

Ох, Момчил само философства. Слухти какво си говорят дъртите и ту вкара някоя реплика, която не му отива на височината. При вас как е?

Ако беше по-малко творчеството и не на стената срещу вратата, вероятно нямаше да го залича, но сега нямам избор.
За философстването и Сави е голям философ. Дори се учудвам, че си играе в нейната стая и ни чува какво си говорим с баща и в кухнята и взема дейно участие в разговора с коментари, ако я касае.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Алекс не рисува а драска.Също не обича и шаблоните и да оцветява.Иска само да гледа филми и въобще не проявява интерес към други занимания.
И филисоф и всезнайко.И вечно искащ(това е от майка му  Twisted Evil,за ужас на баща му ).Всяко изречение започва с "Искам".
Вече чух и първата "мръсна думичка"  ooooh!
Бъчи,абе твоето много бие моето  Laughing
За всяка нова синина отговора е "Момчил".
Брей,други деца в тая градина няма ли?
Пък моето нищо не прави.То е като ангелче кротко. Crazy
Като го попитам дали е слушал на градината, все бил наказан,с Момчил и още едно момче.
Но като го знам бедния как почна да лъжи,как да му повярвам.... newsm78

# 86
  • Мнения: 696
...
Бъчи,абе твоето много бие моето  Laughing
За всяка нова синина отговора е "Момчил".
Брей,други деца в тая градина няма ли?
Пък моето нищо не прави.То е като ангелче кротко. Crazy
Като го попитам дали е слушал на градината, все бил наказан,с Момчил и още едно момче.
Но като го знам бедния как почна да лъжи,как да му повярвам.... newsm78

 Shocked Ъ! Момото уж много послушен е станал (и според госпожата е така), не че се оправдавам де... Питах го, каза, че никой не е бил наказван никога  - "объркала си се нещо"... "...ние с Алекс и Светльо сме големи и не се бием - само си играем, щото сме приятели. Знаеш ли какво е това "приятели"? - беше коментарът му
ама това не значи, че е 100% истина, уж не лъже още  newsm78

# 87
  • Мнения: 4 967
Ух, сега ме притеснихте с тия седалки. И аз съм поръчала, казаха ми след 10-ти. Още не са се обадили обаче. Дали и аз няма да отнеса коментарите на мъжото. И без това като ги гледахме по магазините и омрънка света.  Много били скъпи, много не знам си какво, по-добре още малко пари и столче да сме били купели. И сега като я види дали няма да протестира newsm78. Ма пък наистина поне не са скъпи. Такава подобна беше 45 лв в един от магазините, които посетихме. Така че поне цената е прилична. Tired

# 88
  • Мнения: 696
Шаблоните са по-интересни. От едно просто кръгче може да се направи слънце, балонче, снежен човек или цвете... Децата оценяват разнообразието.

А какви са тези шаблони - не съм виждала? Как да попитам за тях?

# 89
  • Мнения: 687
Ние се завърнахме от болницата днес - изкарахме три дни в инфекциозното Sick
Пазете си дечицата, някакъв ужас е този вирус. Идваха от ХЕИ да ни разпитват. В Бургас са пламнали всички градини.
Румен като цяло е добре, но ще сме си още седмица в къщи, на сериозна диета.
Сега лягам да си доспивам, а утре ще ви чета по-подробно. Поздрави на всички набори Hug

Общи условия

Активация на акаунт