Отчет на набор 2003 - 8

  • 11 810
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 311
Дими, и аз бих била доволна  Laughing

Особено ако процедираш така всеки път ...

# 301
  • Мнения: 696
A знаете ли какви изследвания са нужни ако детето не е ходило на градина повече от месец?
Момчил не е ходил от 20 юли и може би ще го пусна на 3-ти септември.
Сави не беше ходила цяла зима на яслата  и като реших да я заведа на пролет отидох да ги попитам какво ще им трябва за да я зяведа, и  ми отговориха, че само бележка от личната и това е, друго не им трябвало. Така че отиди и ги питай необходимо ли е нещо да им носиш, те ще ти отговорят най-добре. На всякъде е различно и според детето.

При нас явно искат някакви изследвания. Проблемът е, че не знам къде да попитам. От 3 градини има само 1 сборна група, за "крайно нуждаещи се" внякой от филиалите.

# 302
  • Мнения: 953
Най-напред питах  сестрите, те не можаха да ми отговорят и питах директорката.

# 303
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Благодаря!   bouquet
Сега ще разгледам и сайта в подробност.

# 304
  • Мнения: 6 461
Дими, и аз бих била доволна  Laughing

Особено ако процедираш така всеки път ...
Хе Mr. Green... ами мини край нас ....може и на теб да купя... Laughing

А.... не процедирам всеки път така...така Naughty
Това е по случай ,че не ми мрънка по магазините ... Wink
И му предложих да си избере нещо ,което му харесва.

# 305
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря!   bouquet
Сега ще разгледам и сайта в подробност.

Много ми допадна тази кола. Само се чудя, дали да не е джип, че в нас има мокет и не знам дали колата ще може да се движи по него безпрепятствено.
Стелина, какво ти е мнението? Колата движи ли се по мъхести повърхности? И за колко време след поръчката по И-нет ти доставиха колата?

# 306
  • София
  • Мнения: 2 840
Изследвания искат, ако не е посещавал градина 2 месеца.Изследванията за паразити - проба и скоч лепенка.Може просто да се занесат в Циба Лаб, без да се минава през Джи Пи-то.
Аз мисля да го пусна един-два дена в края на август, за да избегна това досадно изследване отново.

Иначе, отчетно споделям, че Кристиан изкара цял месец на морето и вече за втори път е с вирус - повръщане и разстройство.Първият вирус беше с повече повръщане, а тзо - с ужасно разстройство.

Морето беше супер, детето ми вече наистина е пораснало, забавлявахме се ужасно - и на плажа, и по заведения, и по неговите си атракции.Беше ми ужасно приятна компания, по-добра и от баща си Grinning.

# 307
  • Мнения: 3 211
A знаете ли какви изследвания са нужни ако детето не е ходило на градина повече от месец?
Момчил не е ходил от 20 юли и може би ще го пусна на 3-ти септември.
Габи не беше ходила 1 месец и искаха само бележка, че е здрава от личната.
ако не ходи повече от 3мес, се искат чревни

в градината на Габи има едно момиче, което й влияе много зле: смуче си пръстите, гризе си ноктите, говори глупости и Габи почна да прави като нея, постоянно се оплаква, че тя я обижда, събужда я на обяд и т.н., казвам й да й се скара, да не сяда до нея, ако тя седне до нея, да става, но Габи явно не може да бъде твърда. днес говорих с това момиче и тя каза, че Габи я обижда, вече не знам какво да ги правя, цяла вечер след градина слушам за нея, как я блъснала, ударила я с кърпата, спънала я и т.н.
другото, което разбрах е, че тя се напикава на обяд и се чудя може ли и Габи да е започнала да се напикава покрай нея, възможно ли е чак толкова да прихваща лошите навици. все се опитвам да измисля каква е причината да започне пак да се напикава.

# 308
  • Мнения: 2 839
А учителките? Или са заместващи сега?  Thinking
Защо не помолиш да ги разместят, ако са на една маса или на близки легла?
Аз така направих. Имаше проблем с едно от момчетата, което стоеше до Стела. Обясних на учителките проблема, помолих да реагират. Преместиха го на друга маса като начало, като го наблюдаваха известно време с намерение, ако продължи, да го преместят сам на маса. Той пък се спря. Така или иначе, вече не е на нашата маса, де.

# 309
  • Мнения: 4 967
С това непрекъснато купуване вече ще лудна! Всеки ден нещо да му се купи, може и за ядене да е. Най-ужасното обаче е когато ни дойдат гости - посреща ги с думите - какво ми носите! Да си умреш от срам! Вчера кръстницата му ни беше на гости. Предварително му обясних да не я пита, всъщност за пореден път му го обясних.  И той издържа известно време. Тя винаги нещо му носи, но този път не - беше решила заедно да излезем да купим нещо. Той я посрещна нормално и след 10-тина минути взе да й рови в чантата и да пита - мамо, тя кога ще ми даде играчката? Добре, че сме супер близки с кръстницата му - тя е най-добрата ми приятелка. Иначе щях вдън земя да потъна!

# 310
  • Мнения: 207
Ние не сме ходили от началото на юни и мисля да го пускам чак от първи октомври.Много рев много нещо ,не иска и да чуе за градина.Първата година избутахме трудно- рева, пазари се,направо откачах.А колко боледува ooooh!седмица на градина -три вкъщи.Не беше нищо сериозно,но кашлица и сополи -не минаващи.Дано тази година не е така,защото ще лудна.За изследванията питах в началото на лятото директорката и тя ми каза,че ще им правят към ноември така,че не е необходимо.Миналата година доста се поизпотих с тези изследвания,трябваше да чакам три седмици в поликлиниката,а в цибалаб станаха много бързо.Бети не се притеснявай мила дете какво искаш,моят като влезем в магазин иска и това и това, направо понякога полудявам,но деца  Hugсамо да са ни живи и здрави всичко друго няма значение

# 311

Общи условия

Активация на акаунт