Майка ми съвсем полудя?

  • 6 381
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 309
Само не мога да разбера защо не изкарахте луда!Нима ми намеквате, че трябва да се прегледам на психиатър.
С нетърпение очаквам следващата ти тема, в която под обстрел ще бъде някой друг член на семейтвото ти или близък.
Тъжно е, че сама не съзнаваш, какво всъщност показваш тук.
Абсолютно подкрепям. Даже предлагам специален подфорум само за темите на Гитадам.
Наистина,жената е доста агресивна.С такава агресия насочена дори и към майка ти,до никъде няма да я сколасаш!Във всичките си теми се звериш...
Специфично и по твоему!
Всеки човек има нерви,но разбери,че с агресия и самобичуване до никъде не си!Не се прави на вечно страдаща,престани да се оплакваш - така отегчаваш всички около теб Peace
Каквото си надробиш,това ще сърбаш...каквото си постелиш на такова ще легнеш...има още десетки поговорки от сорта!!!Не ти го казвам заядливо,дано се осъзнаеш ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
Мила Гита,
ако вместо да пускаш теми бе отворила един от сайтовете за недвижими имоти щеше да видиш следната обява.

85 EUR
Местоположение:
град Пловдив, Широк център
м-у стария град и панаира

Квадратура: 25
Етаж: 4-ти
ТEЦ: ДА
Допълнителна информация:
Стая: 2 легла-спалня, скосен таван с две капандури, трапезна сгъваема маса с 4 столчета, сламено кресло; Бокс: хладилник, котлон, фурна, плот, плот с мивка; Санитарен възел: тоалента, душ, бойлер, малка мивка

Мисля, че с 800 лева в Пловдив напълно спокойно може да живеете на квартира. Както самата ти виждаш тази квартира е съвсем близо до Кършияка, където ти е работата, нали? Така че мила, който търси, намира...Оплакването не е начин за промяна!

# 47
  • на Север
  • Мнения: 503
Ако се изнесеш оттам, може и да забременееш. Ако все пак забременееш(въпреки всичко), бъди сигурна, че мъжът ти все по-малко време ще си прекарва в къщи, освен ако наистина не е п...
С най-добри чувства го пиша това Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 420
Гитадам, аз не разбрах, имаш ли гласни струни?
Ако имаш, просто казваш, ако не хваща дикиш кресваш, вътре в семейното гняzдо с мамче, какво там не ти харесва кат поведение! Ама ясно и в прав текст! Обичта си е обич, а кресливостта в дадена ситуация не е признак на омраза.
Та вместо да плачеш тук, вземи си характера под мишница...ако не можеш, ще търпиш, за твоя живот става дума в крайна сметка. Не за моя, нито за нечии друг .

# 49
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Скъпа,
теб това положение ти изнася, затова и го търпиш. Както казаха доста момичета по-горе, ако си искала, отдавна да си отделно от майка ти. Това първо. Второ, защо по дяволите и позволяваш да нарича мъжа ти п...а - за такова нещо .... ох, не знам какво точно бих сторила, ама най-малко ще отсвиря майка си тотално. Ти пак си я обичай, ма живей отделно то нея, бе душа - ще видиш какво спокойствие е. И май приоритетите ти са малко сбъркани, по влияние на майка ти - какво като мъжът ти изкарва 380 лв - няма нищо срамно за България, в този момент. Ти пък 400 лв - значи сте напълно равноправни. Престани да гледаш колко изкарват приятелки, мъжете им, лелите им и директора на комбината - това няма да реши вашите проблеми, а когато майка ти захване този разговор, стани и си излез.   

# 50
  • Мнения: 3 675
Прочетох всички постинги и ще си извадя съответните изводи и взема най-доброто решение. Само не разбирам защо някои от вас ме нарекоха злобна. Моля, тези на които не им харесват темите ми да не пишат по тях, а не просто да се заяждат.Тук искам просто съвет, а не определени личности да ми правят личностна характеристика и да ме пращат при психиатъра.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добре сега - изясни си искаш ли съвет или не; защото съвети ти дадохме много, а ти каза, че е лесно да се дават съвети отстрани Rolling Eyes Гита, не постигаш нищо като само смяташ и пресмяташ кой с колко повече пари от теб разполага. Като толкова ти тежи, че има хора, които са по-добре финансово, направи нещо да изкарваш повече пари. И не се заяждам - наистина смятам, че имаш нужда от психолог. Това нито е срамно, нито смешно, просто всичките ти теми говорят, че имаш нужда от помощ от специалист. Успех!

# 52
  • Мнения: 9 092
Гита може да си реши проблема като просто се изнесат на квартира с мъжлето. Много е лесно. За Пловдив 800 лв. са горе долу добър доход, все пак не знам дали някой е наясно какви заплати се плащаш тук...400 лв. се води почти висока заплата Confused
А майката - тя има нужда от лекар според мен, все пак пристрастряването към хазарт си е зависимост.

# 53
  • Мнения: 3 715
Прочетох всички постинги и ще си извадя съответните изводи и взема най-доброто решение. Само не разбирам защо някои от вас ме нарекоха злобна. Моля, тези на които не им харесват темите ми да не пишат по тях, а не просто да се заяждат.Тук искам просто съвет, а не определени личности да ми правят личностна характеристика и да ме пращат при психиатъра.


Ами защото така изглеждаш от постовете си. През два-три дни пускаш теми да се оплакваш от някого и питаш какво да правиш и какво мислим по въпроса. Ами казваме ти, а ти после се чудиш защо този или онзи ти е казал това или онова. Ти изобщо искаш ли съвет или просто така си чешеш пръстите само, за да оплюваш хората около теб и да си изливаш агресията.

# 54
  • Мнения: 1 792
аз прочетох всичко до тук.и тази тема е в типично твой стил.
за квартира-с 800 лв до миналата година живеехме с моя мъж на квартира и смея да твърдя че с любов и калкулатор се живее супер.просто си правиш малко повече сметката.
за майка ти-аз мисля че достатъчно момичета ти го казаха и аз просто ще повторя ограничи контактите си и просто и забрани да употребява този речник към теб и семейството ти
за психолога-на психолог не ходят само лудите.а всеки които има накакви проблеми също може да направи консултации за да не изпада в депресии и състояния които не биха му помогнали в живота.
И ЕДИН СЪВЕТ(който не ти го давам за първи път)КГАТО ПУСКАШ ТЕМИ ПОМИСЛИ ПРЕДИ ТОВА.ПУСКАШ ТЕМА МОЛИШ ЗА МНЕНИЕ,ОТГОВОР,СЪВЕТ И КОГАТО ГИ ПОЛУЧИШ МРЪНКАШ И СИ НЕДОВОЛНА.КЪДЕ Е ЛОГИКАТА?КАКВА Е ЦЕЛТА НА ЗАНЯТИЕТО?
КАКВА Е ЦЕЛТА ТИ-ДА СИ ЦЕНТЪР НА ВНИМАНИЕ.РАЗБЕРИ ЧОВЕК Е ТОВА КОЕТО Е И АКО ТИ ИСКАШ ДА ТЕ ЗАБЕЛЯЗВАМЕ И ДА СИ ЕДНА ОТ ОТБОРА ТОВА НЕ Е НАЧИНА.ПРОСТО БЪДИ МАЛКО ПО АДЕКВАТА В ДЕЙСТВИЯТА СИ И ИЗКАЗВАНИЯТА СИ.
не се заяждам.но по този начин не будиш нищо хубаво спрямо своята персона от хората около себе си.

# 55
  • София
  • Мнения: 221
Мдааа, аз пък ще ти кажа, че майките като, че ли имат ясновидски способности по отношение на изборите ни. Аз например съжалявам, че не поаслушах майка ми при първия ми избор.Беше права, че попадам на боклук при това боклук 34567788 поколение.
И много се раздвах при невероятната симпатия м/у нея и сегашния ми съпрут. Или както мъжО ми казва/ Я питай майка си , дали не е минавала покрай баща ми, с теб толкова много си приличаме/
И ще ти кажа , слушай майка си ...мъже много.

# 56
  • Мнения: 4 841
И ще ти кажа , слушай майка си ...мъже много.

Дори ако става въпрос за силно манипулативна и егоистично настроена майка, която не държи на това дъщеря й да е щастлива с човека, когото обича, а иска да се "вземе" с богат мъж, който да осигурява на "маминка" пари за охолен живот и пристрастеността й към хазарта???

# 57
  • Мнения: 804
Мдааа, аз пък ще ти кажа, че майките като, че ли имат ясновидски способности по отношение на изборите ни. Аз например съжалявам, че не поаслушах майка ми при първия ми избор.Беше права, че попадам на боклук при това боклук 34567788 поколение.
И много се раздвах при невероятната симпатия м/у нея и сегашния ми съпрут. Или както мъжО ми казва/ Я питай майка си , дали не е минавала покрай баща ми, с теб толкова много си приличаме/
И ще ти кажа , слушай майка си ...мъже много.
Не винаги неодобрението се дължи на ясновидски способности. В твоя случай е така и честно казано ти си една щастливка.
Понякога агресивното неодобрение на родителите е в резултат на чисто материални мераци и собственически представи за живота на детето им. От постовете на Гита става ясно, че майка й очаква от дъщеря си и зет си да я отглеждат и спонсорират непрекъснато и безотказно. Като не го получава става агресивна и не си мери приказките. Наистина има много мъже, но Гита обича точно този. Каква е гаранцията, че ако тя избере майка си, ще се яви прекрасния принц, отговарящ на изискванията на тъщата, ще потекат реки от щастие и пари и че този избор няма да й съсипе живота?

# 58
  • Мнения: 289
........
Понякога агресивното неодобрение на родителите е в резултат на чисто материални мераци и собственически представи за живота на детето им. ..........
  202uu  202uu  202uu
При нас е доста подобно, НО става въпрос за свекърва ми , не живеем при нея, но тя си позволява да се държи горе-долу така със сина си. Той обаче нееднократно и много постоянно и заявява, че тя му е майка, никога няма да я остави на улицата, НО по-важни са му спокойствието в неговото семейство и няма да се поддаде на никакви провокации от нейна страна. А нейното отношение към мен - е това е съвсем друга работа. Тук става въпрос за майка-дете!

# 59
  • Мнения: 589
  202uu  202uu  202uu
.   Тук става въпрос за майка-дете!

  Не.Тук пак става въпрос за пари.
 В повечето теми на Гита за каквото и да си говорим, в крайна сметка става дума за пари.

Общи условия

Активация на акаунт