Обичате ли да се гримирате 4

  • 20 546
  • 548
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 4 966
да,и аз всеки път се тормозя да го търся Whistling

# 496
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз вчера пак се снимах,но нещо не се харесвам ...ще ги пусна първо тук да ги видите...

Исайкова, нали знаеш, че ще те излъжем, че си добре дори ида не си, само и само да те прецакаме да участваш Twisted Evil

# 497
  • Мнения: 1 455
Аз вчера пак се снимах,но нещо не се харесвам ...ще ги пусна първо тук да ги видите...

Исайкова, нали знаеш, че ще те излъжем, че си добре дори ида не си, само и само да те прецакаме да участваш Twisted Evil
hahaha hahaha hahaha

Исайкова кво се правиш сега Crossing Arms
Аз какво да кажа за моя нос как е излезнал,просто съм ужасна и грима ми не е кой знае какво ама ей на пльоснах се..
Не го мисли толкоз,,,,,,,,,,,,,,както вика Валката със сигурност си много хубава Wink

# 498
  • Мнения: 1 668
Сложих линка към снимките от конкурса в профила си, но още не ми се отваря ,някой энае ли эащо така ,какво става newsm78  newsm78  newsm78

# 499
  • София
  • Мнения: 5 289
Карчева ме изкефи,за молива на Буржоа да те питам доволна ли си?Блести ли поне като има блестящи частички?gery gery я кажи с какви сенки си,по точно златистите?
От молива съм супер доволна,но частичките са едвааааа забележими,в смисъл от пръв поглед не се забелязват,трябва бая да се загледаш.Но на мен така по ми харесва отколкото да светкам от 1 км Laughing.

# 500
Ок,може да го пробвам значи.Защо не работи сайта не разбрахме.Кошничката ги чатка нещата,като се включи ще каже какво става.

# 501
  • Мнения: 19 303
при мен сайтът работи,но снимките не излизат в пълен формат.

# 502
  • София
  • Мнения: 4 966
Пускам грима от преди няколко дни:


# 503
  • Мнения: 1 282
Исайкова newsm10
Много ми хареса! Браво!

# 504
Много хубаво наистина! Peace

# 505
  • Мнения: 1 668
много е нежен и ти стои добре Hug

# 506
  • София
  • Мнения: 4 966
После ще кача другия.

Тя Валката е права-и да не ви харесва-пак ще кажете че става Mr. Green

Гери,аз слагам фондьотен за основа.Базата си я пазя,не я хабя за снимачния ни грим Laughing

# 507
сайта проработи,слагайте снимки,че днес е последния срок.

# 508
  • Мнения: 19 303
как днес????нали беше до 15.07??

# 509
Аз що петък съм разбрала?Май не съм в час от жегите.

Общи условия

Активация на акаунт