Играят ли мъжете ви компютърни игри ?

  • 7 387
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 200
а как тъй ще свикваш, то ако трябва да свикваш с всяко нещо...накрая ще ти мине с валяк отгоре...
аз бих му поставила ултиматум
или игрите или аз

 Ако е като моя мъж само ще загубиш с ултиматума. По-реално е да стигнем до компромис - да си изпълнява задълженията и да помага, а когато има време нека си играе.

# 91
  • Мнения: 371
И моят приятел не играе. Компютърът ми го подари за рождения ден и само в началото сядаше за малко, но вече не го влече

# 92
  • Мнения: 123
моя като се приберем от разходката с малкия и веднага се залепя,дразни но все още се изтрайва

# 93
  • Мнения: 143
Явно не съм сама с моя проблем. Мъжът ми е супер вманиачен по World of Warcraft. Опита се и мен да ме зариби, но на мен игрите бързо ми омръзват. Купи ми компютър, за да може да си играе на неговия по всяко време. Ляга си почти в ранни зори, защото играе, подозирам го, че дори от работа се скатава понякога (защото сам си е шеф), за да се прибере вкъщи да играе. Да не говорим за това колко се нерви като не му върви играта и как сме сменяли клавиатура, мишка и бюрото е строшено от нервните му изблици. То лошо няма да играе, но той просто нищо друго не прави като е в къщи. Чудя се дали и аз да не го накарам да избира, защото то не може все аз да опъвам за двама  smile3516

# 94
  • София
  • Мнения: 5 753
90% от караниците ни са заради вниманието към компютъра.Нито приема,нито предава щом е пред него newsm45.

# 95
Здравей,това ,че играе сам на компа е и твой минус просто седни до него и започни да го следиш,или помоли да изиграе една игра от твое име все едно ти играеш ,но с неговите ръце ,забавата е пълна .Внимавай да се стигне до скандал,но така постепенно ще свикне ,че и ти искаш да си играеш но ,няма как компа е един.При мен е още по страшно компа е станал любовница лягаме си и пред нас е монитора а до дясната му ръка е мишката и просто нямам думи,но подобре да е в къщи пред нета и да виждам с кого говори  отколкото по разни кафенета

# 96
  • Мнения: 651
май не са проблем компютърните игри, а жаждата ни за внимание, чак сме алчни на моменти...

аз лично не харесвам да ми виси постоянно на главата. докато играе аз пък правя нещо друго, но най ми е хубаво да се наредим двамцата един до друг, гушнати и всеки да си чете неговата си книжка...ако имахме още 1 комп в къщи ме съмнява дори, че бихме си чатили..единя в хола другия в спалнята..аз може и в кухнята - обичам да форумствам докато готвя  Grinning

# 97
  • София
  • Мнения: 62 595
У дома всички играем компютърни игри, когато имаме време.
Един на друг сме си запалянковци, обменяме хитринки и други подобни.
За децата е невероятно удоволствие да играят заедно с баща си някоя от груповите игри (няма да казва заглавия да не е реклама)

Супер е.
Все пак момчетата си обичат играчките  Wink

# 98
Играе някава футболна, купува играчи, продава, Championship Manager се казва

# 99
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
компютъра е най-големия съперник на жената. Веднъж докато спорихме по темата направих груба грешка да кажа истината (аз млад и зен съпруг) като и обясня, че един компютър е по-интересен от една жена, не ме питайте после колко време трябваше да се подмазвам и замазвам положението....

# 100
  • Мнения: 3 241
Играе някаква футболна, купува играчи, продава, Championship Manager се казва


Мда и у нас така и не само това ами и Medieval II и разни други....
Като заживяхме заедно доста се дразнех, сега и аз играя от време на време (по-миролюбиви де) и се старая да не се ядосвам.
А за капак вече имаме и Wii, и идват разни хора да играят, но това са безобидни занимания има и по-лошо.
 

# 101
  • Мнения: 455
Моят мъж не ги понася компютърните игри,дори ми забранява и аз да играя.

# 102
  • Мнения: 3 241
Ей, това не е лошо, че не играе, ама чак да забранява е странно. Grinning

# 103
  • Мнения: 1 026
За сега не, но имаме компютър от скоро!Надявам се никога да не се зариби!

# 104
  • Мнения: 2 035
Играе ами, даже сега ме дебне да стана, за да седне той  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт