Играят ли мъжете ви компютърни игри ?

  • 7 359
  • 110
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 125
Защото моят възлюбен е голям маниак и на мен взе да ми писва да се конкурирам с компютъра за вниманието му  #Cussing out. Вечер като се прибере от работа и хоп - на игричките и така понякога по цяла нощ. Аз много искам да гледаме телевизия заедно и да си лягаме заедно, но това се оказва загубена кауза Cry. Разменяме си по някоя дума докато му се зарежда следващата игра и така всяка вечер.  Вече ми е едно самотно ....
Говорили сме много пъти за това и той знае моето отношение, но до тук. Какви ли не тактики съм пробвала и нищо. Явно ще трябва да свикна, но не знам дали ще мога ....  Confused

# 1
  • Мнения: 945
Много обича, ама и аz много обичам Embarassed. За това винаги играем двамата, я в мрежа, я просто седим един до друг и се сменяме кой да играе. Правим го винаги, когато можем.
Както виждаш, има решение на проблема Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, никога. Само с детето сяда понякога, за негово удоволствие, играят на едни динозавърчета и каубой, малкият се скапва от смях, но иначе сам да седне - ъпсурт Naughty

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Играе на шах в интернет. Преди двамата играехме на Героите, а сега децата много обичат да гледат как играе Томб Райдър (с Лара Крофт играта). Но при нас отдавна минаха времената, когато исках вниманието му да е насочено все към мен, да се гушкаме и лигавим. Сега съм доволна, че все пак си е вкъщи, а не скитори по нощите, че ги има много и такива.

# 4
  • Мнения: 25
Не, и съм безкрайно доволна от това! Защото аз с компютър не мога да се конкурирам. Особено като гледам брат му колко се е вманиачил.... чак тръпки ме побиват при тази мисъл. Stop

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
маниак имам , не спи ,но не пуска компа в 4ужди ръце след работа!!

# 6
  • Мнения: 9 865
Да. Играе, но не е маниак.
Аз съм, за сметка на това.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ей сега седи до мен и играе. Laughing
Но не е вманиачен, за разлика от мен. Гледам да не си инсталирам игри, защото веднъж пуснати, няма изключване. Embarassed

# 8
  • Мнения: 119
Само гледай. Не само играе, а чак пушек се вдига. В мрежа, сам, он-лайн, няма значение, важно е пуцалки да има  #2gunfire Аз също от време на време се паля по разни игрички, ама бързо ми омръзват.

# 9
  • Мнения: 7 821
Ами играйте заедно  Wink , ние го правим и сме доволни.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
Не играе  компютърни игри Naughty
У дома сме си разделили териториите - компа за мен, а TV-то за него.  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 546
не, не играе.
обаче аз - да  Embarassed

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Преди пуцах много ... сега мноооого по-малко, малката не ме оставя на компютъра. Като ме види на него идва да мрънка да и пусна някое анимационно и затова гледам да не сядам много ... А иначе има 1000 занимавки които можеш да правиш без да играеш.

# 13
  • Мнения: 2 657
да играе,винаги като се прибере от работа сяда да поиграе малко...не се оплаквам,защото пък аз съм маниачката която кисне нон стоп,при всяка удобна минута на компа Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят сега играе на Фифа-та. Но понеже постоянно го бъзикам кога ще порастне и ме чака да заспя и се кефи колко е добър с Бербатов hahaha
 

# 15
  • Мнения: 459
Да, много играе на КонтраСтрайк и това постоянно стреляне адски ме изнервя. Обаче гледа да не прекалява и пуска филм да гледаме.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, на Ф1

# 17
  • Мнения: 146
И моят много играе, но аз пък тогава използвам времето за себе си - най-често чета. Иначе филми гледаме заедно. Общо взето колкото и да му се играе намира време и за мен. Сега се се е запалил по един футбол мениджър (много тъпа игра според мен), преди това беше на не знам си коя част на Готик. Иначе и разни пуцалки играе..  #Crazy Мен такива игри ме изнервят.

# 18
  • Мнения: 119
Ами играйте заедно  Wink , ние го правим и сме доволни.
Не мога да се насиля да харесам неговите игри - CS, World of Warcraft, Call of Duty, Overlord....Само пуцалки и бой  ooooh!
Той пък моите - почти всички на Big Fish са ми интересни, още Playboy, The Sims...
Няма угодия  Hug

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
И двамата играем.

# 20
  • Мнения: 453
Защото моят възлюбен е голям маниак и на мен взе да ми писва да се конкурирам с компютъра за вниманието му  #Cussing out. Вечер като се прибере от работа и хоп - на игричките и така понякога по цяла нощ. Аз много искам да гледаме телевизия заедно и да си лягаме заедно, но това се оказва загубена кауза Cry. Разменяме си по някоя дума докато му се зарежда следващата игра и така всяка вечер.  Вече ми е едно самотно ....
Говорили сме много пъти за това и той знае моето отношение, но до тук. Какви ли не тактики съм пробвала и нищо. Явно ще трябва да свикна, но не знам дали ще мога ....  Confused

1 към 1 сме и ние!!! Всяка свободна минутка и на компа и ми разказва "колко е интересно" и колко много хора от цял свят го правят! Играе на МythWar, ама като е казала друга съфорумка и по- лошо има Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 125
Ами играйте заедно  Wink , ние го правим и сме доволни.

О, игрите, на които той играе изобщо не стават за мен, те са все едни чудовища и гадорийки, от които сън няма да ме хване.  Naughty

А това, че има по-лошо е ясно, поне си е вкъщи. Абе честно да ви кажа аз гледам да извличам дивиденти от чувството му на вина, че е играл много и не ми е обърнал внимание.   smile3508 Но някакси ми писва все да е така .... А и той понякога толкова се изнервя докато играе, че чак и аз се ядосвам.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
.... А и той понякога толкова се изнервя докато играе, че чак и аз се ядосвам.
Моят е чупил монитор. Бюрото още не знам колко ще издържи, но здраво излезе.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не мога да се насиля да харесам неговите игри - CS, World of Warcraft, Call of Duty, Overlord....Само пуцалки и бой  ooooh!
Той пък моите - почти всички на Big Fish са ми интересни, още Playboy, The Sims...
Няма угодия  Hug
Ха, и ние сме горе-долу така разпределени. Макар че аз съм висяла по цяла нощ да играя World of Warcraft... Laughing


А на работа играете ли? При нас е традиция след обяда да се играе на Call of Duty, но аз не се включвам, защото ме нервира тази игра.

# 24
  • София
  • Мнения: 125

А на работа играете ли? При нас е традиция след обяда да се играе на Call of Duty, но аз не се включвам, защото ме нервира тази игра.

Е, та това е работа! Къде дават така  newsm78

# 25
  • Мнения: 7 114
Наскоро се зариби (кумата е виновна  Mr. Green) по WOW. Много добра анимация. Ш(ам)пионирам го, докато играе.  Grinning

# 26
# 27
  • Мнения: 3 537
Играе да, в момента е зарибен по някаква  Imperivm III-  Las Grandes Batallas de Roma.....пробвах се и аз ,но нещо не ме кефи.
Аз също много обичам разни игри пуцалки, но пък зависи и от играта де.Имаше един период дето и двамата бяхме зарибени по Доабло 2, еййй Mr. Green ,само дет не се скарахме кой пръв да седне на компа, голяма емоция беше.По Волфенщайна и Сириъз Сам също бяхме зарибени и двамата.Койта седне пръв на копма и другия се лепва до него да му гледа сеира....абе емоция си е Mr. Green

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не играе, за мое щастие. Не я понасям тази мания  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 175
При нас е наопаки, аз играя, а тъй като той е IT специалист винаги си рови някакви си негови неща. Затова всеки си има компютър и не досажда на другарчето  Mr. Green Понякога като се е заплеснал повече от мен и искам да си лягаме, просто махам дрехите и лекичко разтребвам около него - действа безотказно  Flutter

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 738
Той не играе, за сметка на мен и сина ми.  Blush

# 31
  • Мнения: 14 491
играе. не чак постоянно, но събота и неделя като почива може да откара по цял ден, през седмицата като си легна стои до 1 часа на компа.
играе принцът на персия, ГТА, онази дето се пушкат само, не се сещам в момента, тя е в мрежа, и някакави стратегии, които според мне са страшно тъпи и изнервящи.
аз играя само зума, но и тя ми омръзва отвреме на време.

# 32
  • Мнения: 1 152
Играе си на игрички без спирка, а знае, че много се изнервям от това.  Но какво да очаквам от едно пораснало момче?!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Е, та това е работа! Къде дават така  newsm78
В повечето фирми за игри е практика Laughing

# 34
  • Мнения: 1 273
И двамата сме маниаци на компютърни игри.  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 669
И аз съм в клуба на девойките със  зомбиралите съпрузи... Laughing Laughing Laughing Сутрин - още не си отворил очите - и вече на компа... А вечер, докато не го "изритам" няма да се сети да си легне... Laughing Laughing Laughing

# 36
  • Мнения: 165
Не играе  компютърни игри Naughty
У дома сме си разделили териториите - компа за мен, а TV-то за него.  Laughing
При нас ситуацията е абсолютно същата.  Mr. Green

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Не играе!У дома имаме един компютър и от мен не може да се дореди да седне Blush

# 38
  • Мнения: 1 483
Моят не играе,ама вчера ми каза,че трябва да му намеря нещо готино.Съвет?

# 39
  • Мнения: 22 444
Ами аз още не съм виждала мъж, който на не играе на комп. игри. Това си им е мания, нали са си едни големи деца. ))))
Обикновенно като се заседне на компа, може да се стои с дни. )
Ако е някоя интересна игра. )

# 40
  • Мнения: 1 564
Играе World of Warcrаft Whistling

# 41
  • София
  • Мнения: 125

Именно!

# 42
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
не трудно го карам дори пред компютъра да седне ,пък какво остава за игри ,за него това било губене на време,но за мен пък е по добре поне не се караме за компютъра.  Mr. Green

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 942
О, да #Cussing out
Много се дразня! Става и се почва, гърми по цял ден. Как не му омръзва Shocked Връща се от работа и докато стане вечерята, пак същата история. Брат ми и той, разменят си игри!
И двамата са на по 30 години с деца. Вместо да прекарват времето си с децта си те гърмят, карат коли и прочее дивотии #2gunfire

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Играе и още как  Embarassed Гледам да не мрънкам много на тая тема че и аз доста се застоявам в нета ама понякога ми идва в повече да се събудя в 2 през ноща и той още да не е легнал  #Crazy

# 45
  • Мнения: 441
Да играе ,но винаги намираше време и за нас.След обяд обикновено сме в парка ,а той идваше след работа.
Сега замина да работи в чужбина и няма компютър.Сигурна съм ,че при първият удобен случай ще си купи  Whistling.

# 46
  • Мнения: 1 483
не трудно го карам дори пред компютъра да седне ,пък какво остава за игри ,за него това било губене на време,но за мен пък е по добре поне не се караме за компютъра.  Mr. Green

Ето моят е същият bowuu

# 47
# 48
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Моят не играе,ама вчера ми каза,че трябва да му намеря нещо готино.Съвет?

Ако си пада по футбола, предложи му да си регистрира отбор в www.hattrick.org
Ама е голяма краста, да знаеш Grinning

# 49
  • Мнения: 223
нямам такъв проблем вкъщи

# 50
  • Мнения: 4 161
И вкъщи непрекъснато се играе на нещо. Не ме притеснява стига да не вика и да става, когато ми трябва. Винаги, когато съм искала да сме заедно е зарязвал всичко. Самата аз вися по цял ден в Интернет и правя нещо на компютъра.
В момента по-голямата ми грижа е как да не се зарибят момчетата по игри.
Даже малкия, който е на 1 год. се заглежда в игрите на баща си.
А баткото редовно играе на нещо. Добре, че засега си спазва режима да почива между игрите.

# 51
  • Мнения: 94
Така ме дразнеше с висенето му на тези игри ,че ми е идвало  #2gunfire .А колко скандали потози повод .....
От вчера го няма/замина за чужбина/ и само ходя до компютъра и си го представям как играе на шантавите му игри  Cry

# 52
  • Мнения: 211
ОООООООООООО, ДА! Играят, играят. Та пушек се вдига, мам...... smile3511

# 53
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
И моя мъж играе разни игри,предимно футболни или с коли TiredСвиква се какво да правиш,не върви и аз да ида от инат с куклите да си играя Crazy Crazy

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 207
 #Cussing out
играе даже си купи плейстейшън рс му било малко. Но играе вечер, когато спя. Вече свикнах, но се дразня още.

# 55
  • София
  • Мнения: 958
М даа, играе. Но откакто имаме хлапе играе много по-малко и предимно сутрин преди да стана, което напълно ме устройва.

# 56
  • Мнения: 4 447
От известно време не, но иначе - уф, че и питаш! по едно време бях вдигнала ръце... ужас... Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 22 963
Не,компа е само мой. Twisted Evil

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да, играе.
Нямам нищо напротив.Все пак той работи цял ден , и трябва с нещо да се разтоварва.

# 59
  • Мнения: 46 526
Много рядко. GTA San Andreas, но вече махна и нея  Simple Smile

# 60
  • Мнения: 1 897
He. Не може да се докопа до компа от мене.  Hug

# 61
  • Мнения: 1 172
Не, не играе. Има достатъчно други по-сериозни занимания и по-интересни развлечения. Цялото си свободно време прекарва в домакинска работа, игра с детето или разходки навън.
Не бих го търпяла цяла вечер да  стои пред компа и да "разтоварва". Държа да  има поне час-два на ден, в които сме заедно и споделяме как е минал денят ни, или да сме заедно с детето по детски центрове, паркове и т.н а не просто да сме и двамата вкъщи.

# 62
  • Мнения: 651
да играе,винаги като се прибере от работа сяда да поиграе малко...не се оплаквам,защото пък аз съм маниачката която кисне нон стоп,при всяка удобна минута на компа Mr. Green
и ние сме така... Joy
ама аз не се сърдя като играе...почива си така...не лежи под колата...не лежи в/у чужда жена...не ми е проблем, обръща ми внимание...

# 63
  • Мнения: 3 356
И двамата играем.Всеки от нас си има мании  Whistling

# 64
  • Виена
  • Мнения: 725
И моето мъжле не играе игрички,но за сметка на това пък е футболен маниак  Twisted Evil.Компютъра ползва само за да чете спортните вестници.Явно едното компенсира другото иначе щеше да ми дойде в повече  Crazy

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 239
Моят играе. Голяма стрелба пада на Counter Strike ooooh!

# 66
 Моят мъж като почне,че чак се забравя да спре.А мен така ме ядосва,че само пред компа виси и играе Sick    Weary

# 67
  • София
  • Мнения: 1 524
И двамата си играем и да няма караници сме с два компютъра  Mr. Green

# 68
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Пък аз да си мисля, че само у нас е така. То тази Фифа, то Бербатов - няма измъкване. Това е настоящата ммания. Ама той е на моменти - имаше време, когато по цял ден е пред компа - то стреля, то вика. newsm78 Чак се карахме, че съседите ще решат, че ми вика на мен Laughing После му писна и е имало година без да играе.
Вярно е, че в един момент ти омръзва - компютърът взима цялото му внимание, аз даже бях поставила въпроса или мен или компа. Е, избра мен, макар и трудно Joy

После свикнах и сега си използвам времето да правя нещо, което само на мен ми харесва - примерно филм, който той не би гледал или уроци по италиански. Единственото, което ме дразни е, че той много се вживява в нещата - все е дно не мач, ами световна война. Но и това ще премине. Абе мъже, какво да ги правиш! Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 1 249
Не.Компютърът е за работа,а не за удоволствие.А и не му остава време. Peace

# 70
  • Мнения: 994
Не, няма толкова много излишно време за губене.

# 71
  • Мнения: 619
Не много..Т.е. не е вманиачен иначе поиграва разни ралита там
по-голямата му слабост е неговия си форум Wink

# 72
  • Мнения: 534
Ооооооооооооооо и питаш  ooooh!

# 73
  • Мнения: 3 622
И двамата си играем и да няма караници сме с два компютъра  Mr. Green

И ние сме така  Peace

# 74
# 75
  • Мнения: 6 993
Играе. Много ме дразнят неговите игри. Хеле като тръгне всеки ден да спасява света...Брус Уилис ряпа да яде. Дори на моя лаптоп си качи игричка!!!!!!!!! Как ми иде да му я делна Mr. Green, ама аз съм я делнала, а ме занимава по цял ден с глупости.

# 76
  • Мнения: 419
Моят почти не сяда на компа  Naughty щото не му разбира  Joy Joy Joy всичко, което прави, е малко четене  - най-много веднъж месечно, и сваляне на филми - веднъж годишно. Подозирам дори че има алергия, щото като види някой на компютъра, става такъв  Sick #Cussing out #2gunfire, дори веднъж го удари в теракота  ooooh! добре че излезе здрава машинката  Mr. Green.
Борбата е между мен и децата  Flutter.

# 77
  • Мнения: 3 042
Играе да, но напоследък няма много време. Преди години си спомням, че играейки една игра усъмна на компютъра. ooooh!

И аз обичам да играя, но отдавна не съм играла на някоя по-сериозна игра. Нямам време и за игри. Confused

# 78
  • Мнения: X
Играе и още как! И това страшно много ме дразни  #Cussing out #2gunfire Писна ми от тия гърмилки и въобще не разбирам подобно губене на време. Да не говорим, че, докато дребният спи 40 мин. се чудя какво по-напред да направя, а той само си мръдва краката, за да изчистя под тях и не спира да играе. Иде ми понякога да го целна с нещо тежко в главата Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 4 966
В работата си /ако няма такава.../играе понякога...
В нас НИКОГА Simple Smile...за щастие Wink

# 80
# 81
  • Мнения: 419
дали  newsm78
аз го питах, ако го дразни - няма да сядам  Thinking, ма той вика- не бе  Naughty
 Whistling Whistling Whistling
А ако аз бях 90кг (колкото е той), а той - 50 кг. (колкото съм аз) дали пак щеше да ревнува  newsm78 Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 750
Никога!Не му  е в кръвта това!За моя радост! Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 381
Не.Това не го влече.

# 84
  • Мнения: 211
Играе и още как! И това страшно много ме дразни  #Cussing out #2gunfire Писна ми от тия гърмилки и въобще не разбирам подобно губене на време. Да не говорим, че, докато дребният спи 40 мин. се чудя какво по-напред да направя, а той само си мръдва краката, за да изчистя под тях и не спира да играе. Иде ми понякога да го целна с нещо тежко в главата Mr. Green
Хах Joy
Извинявай, знам, че никак не е смешно Laughing
Ама у нас е същата картинка #Cussing out Само дето дребният липсва..
Малко се успокоих като прочетох тая тема! Значи ... "Не съм сама!!"  Grinning

# 85
  • Мнения: 617
Защото моят възлюбен е голям маниак и на мен взе да ми писва да се конкурирам с компютъра за вниманието му  #Cussing out. Вечер като се прибере от работа и хоп - на игричките и така понякога по цяла нощ. Аз много искам да гледаме телевизия заедно и да си лягаме заедно, но това се оказва загубена кауза Cry. Разменяме си по някоя дума докато му се зарежда следващата игра и така всяка вечер.  Вече ми е едно самотно ....
Говорили сме много пъти за това и той знае моето отношение, но до тук. Какви ли не тактики съм пробвала и нищо. Явно ще трябва да свикна, но не знам дали ще мога ....  Confused

Лелееее това все едно аз съм го писала. Не се издържа вече ....

# 86
  • Мнения: 368
По едно време много се беше запалил и все играеше някаква я с коли я някаква друга ама този период го отминахме слава богу

# 87
  • Мнения: 374
а как тъй ще свикваш, то ако трябва да свикваш с всяко нещо...накрая ще ти мине с валяк отгоре...
аз бих му поставила ултиматум
или игрите или аз

# 88
  • Мнения: 41
и моят е така и май не се лекува нито с приказки, нито с бой Grinning
намираш си интересно занимание докато е на компютъра и така

# 89
  • Мнения: 1 919
и моят е така и май не се лекува нито с приказки, нито с бой Grinning
намираш си интересно занимание докато е на компютъра и така
голяма им е краста

# 90
  • Мнения: 4 161
а как тъй ще свикваш, то ако трябва да свикваш с всяко нещо...накрая ще ти мине с валяк отгоре...
аз бих му поставила ултиматум
или игрите или аз

 Ако е като моя мъж само ще загубиш с ултиматума. По-реално е да стигнем до компромис - да си изпълнява задълженията и да помага, а когато има време нека си играе.

# 91
  • Мнения: 371
И моят приятел не играе. Компютърът ми го подари за рождения ден и само в началото сядаше за малко, но вече не го влече

# 92
  • Мнения: 123
моя като се приберем от разходката с малкия и веднага се залепя,дразни но все още се изтрайва

# 93
  • Мнения: 143
Явно не съм сама с моя проблем. Мъжът ми е супер вманиачен по World of Warcraft. Опита се и мен да ме зариби, но на мен игрите бързо ми омръзват. Купи ми компютър, за да може да си играе на неговия по всяко време. Ляга си почти в ранни зори, защото играе, подозирам го, че дори от работа се скатава понякога (защото сам си е шеф), за да се прибере вкъщи да играе. Да не говорим за това колко се нерви като не му върви играта и как сме сменяли клавиатура, мишка и бюрото е строшено от нервните му изблици. То лошо няма да играе, но той просто нищо друго не прави като е в къщи. Чудя се дали и аз да не го накарам да избира, защото то не може все аз да опъвам за двама  smile3516

# 94
  • София
  • Мнения: 5 742
90% от караниците ни са заради вниманието към компютъра.Нито приема,нито предава щом е пред него newsm45.

# 95
Здравей,това ,че играе сам на компа е и твой минус просто седни до него и започни да го следиш,или помоли да изиграе една игра от твое име все едно ти играеш ,но с неговите ръце ,забавата е пълна .Внимавай да се стигне до скандал,но така постепенно ще свикне ,че и ти искаш да си играеш но ,няма как компа е един.При мен е още по страшно компа е станал любовница лягаме си и пред нас е монитора а до дясната му ръка е мишката и просто нямам думи,но подобре да е в къщи пред нета и да виждам с кого говори  отколкото по разни кафенета

# 96
  • Мнения: 651
май не са проблем компютърните игри, а жаждата ни за внимание, чак сме алчни на моменти...

аз лично не харесвам да ми виси постоянно на главата. докато играе аз пък правя нещо друго, но най ми е хубаво да се наредим двамцата един до друг, гушнати и всеки да си чете неговата си книжка...ако имахме още 1 комп в къщи ме съмнява дори, че бихме си чатили..единя в хола другия в спалнята..аз може и в кухнята - обичам да форумствам докато готвя  Grinning

# 97
  • София
  • Мнения: 62 595
У дома всички играем компютърни игри, когато имаме време.
Един на друг сме си запалянковци, обменяме хитринки и други подобни.
За децата е невероятно удоволствие да играят заедно с баща си някоя от груповите игри (няма да казва заглавия да не е реклама)

Супер е.
Все пак момчетата си обичат играчките  Wink

# 98
Играе някава футболна, купува играчи, продава, Championship Manager се казва

# 99
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
компютъра е най-големия съперник на жената. Веднъж докато спорихме по темата направих груба грешка да кажа истината (аз млад и зен съпруг) като и обясня, че един компютър е по-интересен от една жена, не ме питайте после колко време трябваше да се подмазвам и замазвам положението....

# 100
  • Мнения: 3 241
Играе някаква футболна, купува играчи, продава, Championship Manager се казва


Мда и у нас така и не само това ами и Medieval II и разни други....
Като заживяхме заедно доста се дразнех, сега и аз играя от време на време (по-миролюбиви де) и се старая да не се ядосвам.
А за капак вече имаме и Wii, и идват разни хора да играят, но това са безобидни занимания има и по-лошо.
 

# 101
  • Мнения: 455
Моят мъж не ги понася компютърните игри,дори ми забранява и аз да играя.

# 102
  • Мнения: 3 241
Ей, това не е лошо, че не играе, ама чак да забранява е странно. Grinning

# 103
  • Мнения: 1 015
За сега не, но имаме компютър от скоро!Надявам се никога да не се зариби!

# 104
  • Мнения: 2 035
Играе ами, даже сега ме дебне да стана, за да седне той  ooooh!

# 105
  • София
  • Мнения: 443
не, неговата слабост е телевизора
от трън та на глог  Sad

# 106
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
да, играе : Empire Earth II iи т.н.
лошото е че аз се зарибих по два quest-a и май още един комп ще трябва1
и твърдо заяви, че един ден като стане татко определено с бебо ще играят в мрежа!
по-добре да си играе игри отколкото да зяпа мацки по кафенета!

# 107
  • БГ
  • Мнения: 735
играе нонстоп като си е у нас ooooh!, всеки си има комп, понякога се ядосвам от липса на внимание и му казвам,ако иска да си говорим да ми напише майл Whistling Crossing Arms

# 108
  • София
  • Мнения: 940
При нас е обратно, аз повече играя на игри  Embarassed Тъй като имаме и двамата компютри обичаме да играем заедно в мрежа и т.н. 

# 109
  • Мнения: 51
Да постоянно, даже сега е направил и сървър.
Не ми пречи, и аз обичма, но сега нямам достатъчно интересна игра.
Ако не и мразиш толкова игрите, карай го да ти обяснява, не е толкова лошо.
Има и хора, които мног не ги обичат, ако си от тези, наистина сигурно ти е много неприятно.
Съветвам те да си намериш и ти подобно хоби и така няма да се чувстваш толкова гадно!
А и никой няма да ти пречи да си го вършиш.

# 110
играе да белот ама и аз го обичам тей че няма проблем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт