Играят ли мъжете ви компютърни игри ?

  • 7 357
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 459
Да, много играе на КонтраСтрайк и това постоянно стреляне адски ме изнервя. Обаче гледа да не прекалява и пуска филм да гледаме.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, на Ф1

# 17
  • Мнения: 146
И моят много играе, но аз пък тогава използвам времето за себе си - най-често чета. Иначе филми гледаме заедно. Общо взето колкото и да му се играе намира време и за мен. Сега се се е запалил по един футбол мениджър (много тъпа игра според мен), преди това беше на не знам си коя част на Готик. Иначе и разни пуцалки играе..  #Crazy Мен такива игри ме изнервят.

# 18
  • Мнения: 119
Ами играйте заедно  Wink , ние го правим и сме доволни.
Не мога да се насиля да харесам неговите игри - CS, World of Warcraft, Call of Duty, Overlord....Само пуцалки и бой  ooooh!
Той пък моите - почти всички на Big Fish са ми интересни, още Playboy, The Sims...
Няма угодия  Hug

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
И двамата играем.

# 20
  • Мнения: 453
Защото моят възлюбен е голям маниак и на мен взе да ми писва да се конкурирам с компютъра за вниманието му  #Cussing out. Вечер като се прибере от работа и хоп - на игричките и така понякога по цяла нощ. Аз много искам да гледаме телевизия заедно и да си лягаме заедно, но това се оказва загубена кауза Cry. Разменяме си по някоя дума докато му се зарежда следващата игра и така всяка вечер.  Вече ми е едно самотно ....
Говорили сме много пъти за това и той знае моето отношение, но до тук. Какви ли не тактики съм пробвала и нищо. Явно ще трябва да свикна, но не знам дали ще мога ....  Confused

1 към 1 сме и ние!!! Всяка свободна минутка и на компа и ми разказва "колко е интересно" и колко много хора от цял свят го правят! Играе на МythWar, ама като е казала друга съфорумка и по- лошо има Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 125
Ами играйте заедно  Wink , ние го правим и сме доволни.

О, игрите, на които той играе изобщо не стават за мен, те са все едни чудовища и гадорийки, от които сън няма да ме хване.  Naughty

А това, че има по-лошо е ясно, поне си е вкъщи. Абе честно да ви кажа аз гледам да извличам дивиденти от чувството му на вина, че е играл много и не ми е обърнал внимание.   smile3508 Но някакси ми писва все да е така .... А и той понякога толкова се изнервя докато играе, че чак и аз се ядосвам.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
.... А и той понякога толкова се изнервя докато играе, че чак и аз се ядосвам.
Моят е чупил монитор. Бюрото още не знам колко ще издържи, но здраво излезе.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не мога да се насиля да харесам неговите игри - CS, World of Warcraft, Call of Duty, Overlord....Само пуцалки и бой  ooooh!
Той пък моите - почти всички на Big Fish са ми интересни, още Playboy, The Sims...
Няма угодия  Hug
Ха, и ние сме горе-долу така разпределени. Макар че аз съм висяла по цяла нощ да играя World of Warcraft... Laughing


А на работа играете ли? При нас е традиция след обяда да се играе на Call of Duty, но аз не се включвам, защото ме нервира тази игра.

# 24
  • София
  • Мнения: 125

А на работа играете ли? При нас е традиция след обяда да се играе на Call of Duty, но аз не се включвам, защото ме нервира тази игра.

Е, та това е работа! Къде дават така  newsm78

# 25
  • Мнения: 7 114
Наскоро се зариби (кумата е виновна  Mr. Green) по WOW. Много добра анимация. Ш(ам)пионирам го, докато играе.  Grinning

# 26
# 27
  • Мнения: 3 537
Играе да, в момента е зарибен по някаква  Imperivm III-  Las Grandes Batallas de Roma.....пробвах се и аз ,но нещо не ме кефи.
Аз също много обичам разни игри пуцалки, но пък зависи и от играта де.Имаше един период дето и двамата бяхме зарибени по Доабло 2, еййй Mr. Green ,само дет не се скарахме кой пръв да седне на компа, голяма емоция беше.По Волфенщайна и Сириъз Сам също бяхме зарибени и двамата.Койта седне пръв на копма и другия се лепва до него да му гледа сеира....абе емоция си е Mr. Green

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не играе, за мое щастие. Не я понасям тази мания  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 175
При нас е наопаки, аз играя, а тъй като той е IT специалист винаги си рови някакви си негови неща. Затова всеки си има компютър и не досажда на другарчето  Mr. Green Понякога като се е заплеснал повече от мен и искам да си лягаме, просто махам дрехите и лекичко разтребвам около него - действа безотказно  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт