Играят ли мъжете ви компютърни игри ?

  • 7 352
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Той не играе, за сметка на мен и сина ми.  Blush

# 31
  • Мнения: 14 491
играе. не чак постоянно, но събота и неделя като почива може да откара по цял ден, през седмицата като си легна стои до 1 часа на компа.
играе принцът на персия, ГТА, онази дето се пушкат само, не се сещам в момента, тя е в мрежа, и някакави стратегии, които според мне са страшно тъпи и изнервящи.
аз играя само зума, но и тя ми омръзва отвреме на време.

# 32
  • Мнения: 1 152
Играе си на игрички без спирка, а знае, че много се изнервям от това.  Но какво да очаквам от едно пораснало момче?!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Е, та това е работа! Къде дават така  newsm78
В повечето фирми за игри е практика Laughing

# 34
  • Мнения: 1 273
И двамата сме маниаци на компютърни игри.  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 669
И аз съм в клуба на девойките със  зомбиралите съпрузи... Laughing Laughing Laughing Сутрин - още не си отворил очите - и вече на компа... А вечер, докато не го "изритам" няма да се сети да си легне... Laughing Laughing Laughing

# 36
  • Мнения: 165
Не играе  компютърни игри Naughty
У дома сме си разделили териториите - компа за мен, а TV-то за него.  Laughing
При нас ситуацията е абсолютно същата.  Mr. Green

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Не играе!У дома имаме един компютър и от мен не може да се дореди да седне Blush

# 38
  • Мнения: 1 483
Моят не играе,ама вчера ми каза,че трябва да му намеря нещо готино.Съвет?

# 39
  • Мнения: 22 443
Ами аз още не съм виждала мъж, който на не играе на комп. игри. Това си им е мания, нали са си едни големи деца. ))))
Обикновенно като се заседне на компа, може да се стои с дни. )
Ако е някоя интересна игра. )

# 40
  • Мнения: 1 564
Играе World of Warcrаft Whistling

# 41
  • София
  • Мнения: 125

Именно!

# 42
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
не трудно го карам дори пред компютъра да седне ,пък какво остава за игри ,за него това било губене на време,но за мен пък е по добре поне не се караме за компютъра.  Mr. Green

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 942
О, да #Cussing out
Много се дразня! Става и се почва, гърми по цял ден. Как не му омръзва Shocked Връща се от работа и докато стане вечерята, пак същата история. Брат ми и той, разменят си игри!
И двамата са на по 30 години с деца. Вместо да прекарват времето си с децта си те гърмят, карат коли и прочее дивотии #2gunfire

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Играе и още как  Embarassed Гледам да не мрънкам много на тая тема че и аз доста се застоявам в нета ама понякога ми идва в повече да се събудя в 2 през ноща и той още да не е легнал  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт