Играят ли мъжете ви компютърни игри ?

  • 7 353
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 441
Да играе ,но винаги намираше време и за нас.След обяд обикновено сме в парка ,а той идваше след работа.
Сега замина да работи в чужбина и няма компютър.Сигурна съм ,че при първият удобен случай ще си купи  Whistling.

# 46
  • Мнения: 1 483
не трудно го карам дори пред компютъра да седне ,пък какво остава за игри ,за него това било губене на време,но за мен пък е по добре поне не се караме за компютъра.  Mr. Green

Ето моят е същият bowuu

# 47
# 48
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Моят не играе,ама вчера ми каза,че трябва да му намеря нещо готино.Съвет?

Ако си пада по футбола, предложи му да си регистрира отбор в www.hattrick.org
Ама е голяма краста, да знаеш Grinning

# 49
  • Мнения: 223
нямам такъв проблем вкъщи

# 50
  • Мнения: 4 161
И вкъщи непрекъснато се играе на нещо. Не ме притеснява стига да не вика и да става, когато ми трябва. Винаги, когато съм искала да сме заедно е зарязвал всичко. Самата аз вися по цял ден в Интернет и правя нещо на компютъра.
В момента по-голямата ми грижа е как да не се зарибят момчетата по игри.
Даже малкия, който е на 1 год. се заглежда в игрите на баща си.
А баткото редовно играе на нещо. Добре, че засега си спазва режима да почива между игрите.

# 51
  • Мнения: 94
Така ме дразнеше с висенето му на тези игри ,че ми е идвало  #2gunfire .А колко скандали потози повод .....
От вчера го няма/замина за чужбина/ и само ходя до компютъра и си го представям как играе на шантавите му игри  Cry

# 52
  • Мнения: 211
ОООООООООООО, ДА! Играят, играят. Та пушек се вдига, мам...... smile3511

# 53
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 368
И моя мъж играе разни игри,предимно футболни или с коли TiredСвиква се какво да правиш,не върви и аз да ида от инат с куклите да си играя Crazy Crazy

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 207
 #Cussing out
играе даже си купи плейстейшън рс му било малко. Но играе вечер, когато спя. Вече свикнах, но се дразня още.

# 55
  • София
  • Мнения: 958
М даа, играе. Но откакто имаме хлапе играе много по-малко и предимно сутрин преди да стана, което напълно ме устройва.

# 56
  • Мнения: 4 447
От известно време не, но иначе - уф, че и питаш! по едно време бях вдигнала ръце... ужас... Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 22 950
Не,компа е само мой. Twisted Evil

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да, играе.
Нямам нищо напротив.Все пак той работи цял ден , и трябва с нещо да се разтоварва.

# 59
  • Мнения: 46 526
Много рядко. GTA San Andreas, но вече махна и нея  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт